Neler Yeni

İsrail Ve Filistin Savaşı - Boykotlar Hakkında Eleştiri

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,508
İsim
Cengiz
Selamlar Bu Konu Hakkında Konuşmak İstiyorum Nedense Bizim Ülkede İnanılmaz Bir Arap Seviciliği Var Saçma Sapan Yok Boykot Yok Destek Falan Ya Abicim İlk Olarak Araplar Veya Savaş Bizi Neden İlgilendiriyor Yani Ukrayna Rusya Savaşında Kimsenin Sesi Çıkmıyor Doğu Türkistanda Kardeşlerimiz Zulüm Görürken Kimsenin Sesi Çıkmıyor Ama Konu Araplar Olunca Hemen Milletin Kafası Dank Ediyor Herşeyi Geçtim Filistinde Bu Olayları Başlatan Bir Terör Örgütüdür Aksini Savunan Haması Terör Örgütü Olarakta Görmeyen Kişide Bana Göre Terör Sempatizimi Yapıyordur İlk Başta Konser Günü 260 Sivili Çocuğu Genci Öldüren Filistinli Hamas Değil Miydi Kardeşim O Zaman Kimsenin Suçu Yoktu Şimdi Mi İsrail Suçlu Oluyor Bide Bize Batan Bir Durum Yok Hayatımızı Yaşıyoruz Burda Savaş Çıktığı Zaman Hangi Filistinli Bize Sahip Çıkacak Adamlar Toprak Satmaktan Vatanını Satmaktan Başka bir şey Bilmiyorlar Bakın Suriyeliler Örnek Neden Bizim Ülkemizdeler Az Vatan Sevgileri Olsa Kendi Vatanlarına İhanet Etmezler Bir Kere Herşeyi Geç Kurtuluş Savaşı Zamanında Bizi Arkamızdan Vuran Gene Bu Araplar Bir Kere Bize Faydaları Yok Ve O Kadar Arap Ülkeleri İran Irak Mısır Vb Ülkeler Bizim Kadar Destek Vermiyorken Laik Türkiye Cumhuriyetine Ne Oluyorda Burnunu Sokuyor Olaya Bırakın Kardeşim Taraf Tutmak Zorunda Değil Kimse Kim Ölürse Ölsün Kim Yaşarsa Yaşasın Ben Kendi Vatanım İçin Canımıda Veririm Her Fedakarlığıda Yaparım Ama Allahın Arapları İçin Kimse Kusura Bakmasın Boykottur Mültecilk Kabulüdür Felan Hepsine Karşıyım Bu Boykot Diyip Filistin Bayrağı Koyan Arkadaşlarda Bu Kadar Düşünüyorsa Gitsinler Bilet Alıp Filistine Savunsunlar Anca Telefon Tabletten Yazı Yazıyorlar Yazı Yazma İle Vatan Kurtulsaydı Şimdi Savaş Olmazdı Dünyada Laf Yapacağına Herkes İcraat Yapsın Diceklerim Bu Kadar Sizinde Düşüncelerinizi Merak Ediyorum

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,640
İsim
Muhammet Çağrı
Filistin bayrağı koymanın gerçekten hiçbir faydası yok ayrıca Doğu Türkistan konusunda kimsenin ses çıkarmaması üzücü gerçekten Filistin'in Türkiye'ye yaptığı ihanetleri herkes adam akıllı araştırırsa anlarlar ama Türk Halkı'nın en sevmediğim özelliği maalesef Cahillik veya okumamak.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,508
İsim
Cengiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Filistin bayrağı koymanın gerçekten hiçbir faydası yok ayrıca Doğu Türkistan konusunda kimsenin ses çıkarmaması üzücü gerçekten Filistin'in Türkiye'ye yaptığı ihanetleri herkes adam akıllı araştırırsa anlarlar ama Türk Halkı'nın en sevmediğim özelliği maalesef Cahillik veya okumamak.
Katılıyorum

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,640
İsim
Muhammet Çağrı
Madde 299-Cumhurbaşkanına hakaret eden kişi, bir yıldan dört yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. Suçun alenen işlenmesi hâlinde, verilecek ceza altıda biri oranında artırılır.Maddesine çok önem veriliyor fakat Cumhuriyetin ilkesi olan laiklik önemini kaybetmiş durumda ve kimse bunun farkında değil.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,508
İsim
Cengiz
Madde 299-Cumhurbaşkanına hakaret eden kişi, bir yıldan dört yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. Suçun alenen işlenmesi hâlinde, verilecek ceza altıda biri oranında artırılır.Maddesine çok önem veriliyor fakat Cumhuriyetin ilkesi olan laiklik önemini kaybetmiş durumda ve kimse bunun farkında değil.
Aynen Öyle

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,640
İsim
Muhammet Çağrı
Birazdan gelir bunları söyleyen çocuk 13 yaşında diyen türemeler.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,799
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Mesele Arap seviciliği değil, daha büyük. Bugün o terör devletine karşı çıkmazsak yarın bizim sınırlarımıza geldiklerinde büyük tehlike yaratırlar. Elimizden geldiğince karşı koymamız gerekiyor. Halk nasıl karşı koyacak, gidip savaşamaz. Ürünleri boykot edecek, maddi manevi yardım yapacak vb. Başka imkanımız yok.

Siyonist İsrail askerlerinin kolunda bulunan Türkiye topraklarını da içine alan Büyük İsrail haritası

20240621_135004.jpg

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,839
İsim
uwu
Maalesef öyle ama sınırlarımıza yakın yerlerde bu tür sorunlar olduğu sürece sıra bize de gelecek ve kurtuluş savaşı gibi yalnız kalacağız.

Arapları sevme ile alakası yok ben insan severim ırk değil.
boykotuda elimizden geldiğince Türk üretimi eşyaları kullanmalıyız en azından dışa bağımlılığımızı az da olsa azaltır

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,508
İsim
Cengiz
Mesele Arap seviciliği değil, daha büyük. Bugün o terör devletine karşı çıkmazsak yarın bizim sınırlarımıza geldiklerinde büyük tehlike yaratırlar. Elimizden geldiğince karşı koymamız gerekiyor. Halk nasıl karşı koyacak, gidip savaşamaz. Ürünleri boykot edecek, maddi manevi yardım yapacak vb. Başka imkanımız yok.

Siyonist İsrail askerlerinin kolunda bulunan Türkiye topraklarını da içine alan Büyük İsrail haritası

Alıntıyı görüntüle
kanka terör devleti dediğin ülke zaten her zaman filistini almak istiyordu aynı iç içe yaşıyorlar zaten ayrıca filsitin savaş başlatmasa israil neden saldırsın ilk başta hamas böyle birşeye kalkışmasa israilde saldırmicaktı ayrıca büyük israil haritası dediğin şey hayali kürdistan hayalinden farkı yok o da tr toprakları içinde ve böyle birşeyin olması imkansız biz vatanımızı satıp kaçacak insan değiliz gerekirsede savaşırız
Mesaj otomatik birleştirildi:

Maalesef öyle ama sınırlarımıza yakın yerlerde bu tür sorunlar olduğu sürece sıra bize de gelecek ve kurtuluş savaşı gibi yalnız kalacağız.

boykotuda elimizden geldiğince Türk üretimi eşyaları kullanmalıyız en azından dışa bağımlılığımızı az da olsa azaltır
valla ben kaliteli alırım kaliteli olsun ister arab ister türk ister israil malı olsun umrumda değil piyasaya rakip çıksın coco cola veya pepsiden iyi Mal Yapsınlar arap veya türko mal alak ama daha iyisi yok boykot o yüzden umrumda değil boykot diyip neden kalitesiz ürün yiyem

kardeşim sen bu coco cola almayarak savaşı bitiren hamleyi yaptın tebrik ederim

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,502
İsim
MehmedVII
İlk Başta Konser Günü 260 Sivili Çocuğu Genci Öldüren Filistinli Hamas Değil Miydi Kardeşim O Zaman Kimsenin Suçu Yoktu Şimdi Mi İsrail Suçlu Oluyor
Azıcık 20. yüzyıl sonu 21. yy öğren cahil kardeşim

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,336
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK

Aşırııı doğru katılıyorum kesinlikle

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,839
İsim
uwu
kanka terör devleti dediğin ülke zaten her zaman filistini almak istiyordu aynı iç içe yaşıyorlar zaten ayrıca filsitin savaş başlatmasa israil neden saldırsın ilk başta hamas böyle birşeye kalkışmasa israilde saldırmicaktı ayrıca büyük israil haritası dediğin şey hayali kürdistan hayalinden farkı yok o da tr toprakları içinde ve böyle birşeyin olması imkansız biz vatanımızı satıp kaçacak insan değiliz gerekirsede savaşırız
Mesaj otomatik birleştirildi:

valla ben kaliteli alırım kaliteli olsun ister arab ister türk ister israil malı olsun umrumda değil piyasaya rakip çıksın coco cola veya pepsiden iyi Mal Yapsınlar arap veya türko mal alak ama daha iyisi yok boykot o yüzden umrumda değil boykot diyip neden kalitesiz ürün yiyem

kardeşim sen bu coco cola almayarak savaşı bitiren hamleyi yaptın tebrik ederim
Hocam ben coco colada alıyorum , Pepsi’de alıyorum, kola Turka da alıyorum ve hepsinide tüketiyorum yemeğin yanında kola turka iyi gece şarkı dinleyerek terasta coco cola daha iyi oluyor daha fazla asit yüzünden .

Ben kimseye boykot etmesi için zorlamıyorum ekonomik olarak büyümemiz için yerli üretim ürünleri kullanmaya özen göstermeliyiz hem kendimiz kazanacağız hemde terör devletine gelir azalacak ufakta olsa 1🪨la 2🕊️ gibi düşün

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,477
Üyeler
154,412
Son üye
SonSigaram
Top Bottom