Neler Yeni

İSS önerisi ve sorunlarım

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Ahmet Aydın
Şu anda 16 mbps vodafone interneti kullanıyorum. Mahalledeki altyapı türk telekomun. 5-6 senedir vodafone kullanıyorum. Ping değerleri çok iyi ama wifi açıkken çok kötü. csgoda 500 altına inmiyor. Wifi kapatınca 65 sabit. Bu mesajı yazarken de vodafone net müşteri hizmetlerinden 20 dakikadır telefonu açmalarını bekliyorum. 4 mbps üstü aldığımı göremedim hiç. İnterneti ilk aldığımız senelerde 8 mbps olarak almıştık ve 8 de alıyorduk. mahallede her gün bi kepçe vinç geçiyor hep kabloları koparıyor. İlk kopardığında tekrar yaptılar. 4e düştü bir daha çıkmadı. Her seferinde söyledik arıza kaydı oluşturuyoruz ya da hız değerlerinizi yükseltiyoruz falan filan. İnternetimizi bi kapatıp açıyorlar. Modemi kapatıp açtırıyorlar. Ama hala artmadı internet. Şimdi bana cevap verdiklerinde de internet hızım artmazsa başka bir operatöre geçeceğim. Son altyapı testinde 11 mbps görünüyordu. Şu an altyapı hızı bile görünmüyor. 2 sorum var.

1- Mobildeki gibi başka operatöre taşıyabilir miyim? Çünkü 2 ay önce port varken şu an yok görünüyor.
2- Hangi interneti önerirsiniz. Şu sıralar parası hiç umrumda değil.

Exe_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
Batuhan Acar
Millenicom öneririm.

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru