Neler Yeni

İstanbul-Balat güvenli mi???

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
ali
taksim Beyoğlu geceleri nispeten haraketlidir korkacak bir şey yok esen yurttada gece dolaşırsın nere tehlikeli diyorlarsa oradada dolaşırsın
Bazı evlerin yorumlarına falan yazmışlar ek olarak işte semt güvenilir değil vs vs diye o yüzden kafa karıştı

alovra

80+ Bronze
Reis ilk defa geleceğiz yaşlar 18-19 duruma göre işte bilmiyoruz neler var insan olarak falan/ ek olarak beyoğlu-taksim360 yanı bulduk birkaç yer oralar nasıldır?
taksim Beyoğlu geceleri nispeten haraketlidir korkacak bir şey yok esen yurttada gece dolaşırsın nere tehlikeli diyorlarsa oradada dolaşırsın

geceleri yaşnan normal harektlilik

şaka yapıyorum takma bişey olmaz

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,765
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
Şuan ev kiraladık balattan. Küçükçekmeceden vazgeçildi, Fatih-balattan bulduk kiraladık airbnb üzerinden ancak internetten bakınca bazıları gece falan yürülmez yazmış gasp riski fazla veya birine bakarsan ne bakıyon tarzı şeylerle saldırırlar yazmışlar emin olamadık😂
Usta balatta net vururlar

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,674
İsim
göksel yurtcan
güveblide değil güvensizde değil istanbulun en turistlik yerlerinden birisi sıkıntı olacağını sanmam

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Akşamları insanların az olduğu sokaklarda gezmezseniz hayatta kalırsınız :)

Mr. A.G.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Arda Can
Dostlar konu açılmıştı Ajet ile uçuşlar 300 TL idi kuzenle bilet almıştık bizde ona ilk defa İstanbul'a geleceğiz,yurtta kalmayı falan düşünmüştük yazın öğrencilere ücretsiz oluyor diye ancak sonradan vazgeçtik gibi giriş-çıkış saatleri falan sıkıntı olabilir diye. Bu yüzden 3 gece kalmak için ev bakıyorum airbnbden 2000-4000 arasına güzel evler var buldum ancak semte karar veremedim.Küçükçekmece olsa bi tık daha iyi olucak bizim için onu iletiyim ama insanları falan nasıldır gece gündüz başımıza bi bela gelmez değil mi? Hani oturanlar varsa bilgi almak istedim. Balattan kiraladık, konumu bıraktım aşağıya buralar nasıldır?
İlla Avrupa Yakasında mı kiralamanız gerekiyor ?
Anadolu Yakası çok daha güvenlidir

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Çok da yaşanası bir yer değil balat. Çoğu yeri çingene, hırsız, torbacı vesaire kaynıyor. Geçen gün sahil yolunda scooter sürerken çocuğun teki önüme atladı mesela. :D

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
Tümay
İstanbul da hiç bir yerde güvenli olamazsın. En güvenli semte gidersin çıkar bir serseri geriden şişler. Hep dikkatli olmalısın, biri bir şey derse tamam haklısın de uzaklaş. Ben arkadaşımla sahilde yürüyordum bundan 1 yıl kadar önce, hiç bir sebep yokken tanımadığımız biri geldi arkadaşıma yumruk attı. Bak hiç bir sebep yok diyorum arkadaşım ona bakmıyordu bile, sahilde yürürken denizi izliyorduk.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,007
İsim
Taha Efe
Dostlar konu açılmıştı Ajet ile uçuşlar 300 TL idi kuzenle bilet almıştık bizde ona ilk defa İstanbul'a geleceğiz,yurtta kalmayı falan düşünmüştük yazın öğrencilere ücretsiz oluyor diye ancak sonradan vazgeçtik gibi giriş-çıkış saatleri falan sıkıntı olabilir diye. Bu yüzden 3 gece kalmak için ev bakıyorum airbnbden 2000-4000 arasına güzel evler var buldum ancak semte karar veremedim.Küçükçekmece olsa bi tık daha iyi olucak bizim için onu iletiyim ama insanları falan nasıldır gece gündüz başımıza bi bela gelmez değil mi? Hani oturanlar varsa bilgi almak istedim. Balattan kiraladık, konumu bıraktım aşağıya buralar nasıldır?
Olmaz Güzel Semttir. Asağınız Haliç ve 2 Tane sosyal tesiste var,güzel tesislerdir.

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
ali
Hayır farketmiyor ulaşım için bakmıştık ama şuan ulaşım dert değil ücrete kıyıcaz artık ev olarak konum olarak bakıyoruz şuan gece vs biraz daha rahat olsun yani eve giriş çıkışlarda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Akşamları insanların az olduğu sokaklarda gezmezseniz hayatta kalırsınız :)
Ev ara sokakta ğwlwğdld gece girerken arkadan bıcaklanmayak

Kadıköy'de falan buldum oralarda pek sıkıntı olucağını düşünmüyorum gibi veya beyoğlu ve istiklal caddesi yakınlarında falan birkaç yer var

İstanbul da hiç bir yerde güvenli olamazsın. En güvenli semte gidersin çıkar bir serseri geriden şişler. Hep dikkatli olmalısın, biri bir şey derse tamam haklısın de uzaklaş. Ben arkadaşımla sahilde yürüyordum bundan 1 yıl kadar önce, hiç bir sebep yokken tanımadığımız biri geldi arkadaşıma yumruk attı. Bak hiç bir sebep yok diyorum arkadaşım ona bakmıyordu bile, sahilde yürürken denizi izliyorduk.
Doğru haklısın her türden insan var nasılsa nufüsa bağlı olarak ama yinede fazla tedirgin etmeyecek yerler vardır diye umuyorum

Son düzenleme:

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
974
İsim
Ahmet Şeker
Hayır farketmiyor ulaşım için bakmıştık ama şuan ulaşım dert değil ücrete kıyıcaz artık ev olarak konum olarak bakıyoruz şuan gece vs biraz daha rahat olsun yani eve giriş çıkışlarda

Ev ara sokakta ğwlwğdld gece girerken arkadan bıcaklanmayak

Kadıköy'de falan buldum oralarda pek sıkıntı olucağını düşünmüyorum gibi veya beyoğlu ve istiklal caddesi yakınlarında falan birkaç yer var

Doğru haklısın her türden insan var nasılsa nufüsa bağlı olarak ama yinede fazla tedirgin etmeyecek yerler vardır diye umuyorum
istanbulun her yerinde bişey olma ihtimali var ama yine en güvenlisi gece için kadıköydür büyük ihtimal çok kalabalık oluyor çünkü beşiktaşa da bakabilirsiniz ama daha meydandaki yerlerine beyoğlunun neresi olduğuna bağlı balattan çok daha sıkıntılı yerleri de var güzel yerleri de var

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
ali
istanbulun her yerinde bişey olma ihtimali var ama yine en güvenlisi gece için kadıköydür büyük ihtimal çok kalabalık oluyor çünkü beşiktaşa da bakabilirsiniz ama daha meydandaki yerlerine beyoğlunun neresi olduğuna bağlı balattan çok daha sıkıntılı yerleri de var güzel yerleri de var
Beyoğlunda taksim360 yanında bir yer bulduk orası nasıl acaba?Google'dan baktığımda kötü bir yer yazan çok var..Güzel bir yer bulamadık :/ Aynen şehirde her telden insan olduğu için güvenilirliği az ama yinede bi nebze gece falan pek sıkıntı olmasın diye biraz kalabalık ve güvenilir bi alan bakıyoruz.

Son düzenleme:

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
974
İsim
Ahmet Şeker
Beyoğlunda taksim360 yanında bir yer bulduk orası nasıl acaba?Google'dan baktığımda kötü bir yer yazan çok var..Güzel bir yer bulamadık :/ Aynen şehirde her telden insan olduğu için güvenilirliği az ama yinede bi nebze gece falan pek sıkıntı olmasın diye biraz kalabalık ve güvenilir bi alan bakıyoruz.
tarlabaşı da oralara çok yakın tarlabaşının içindeyse sıkıntılı biraz

Top Bottom