Neler Yeni

İstanbul Dahil 30 Büyük Şehirde Sokağa Çıkma Yasağı

EnGin-San

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Engin Erden
Instagram
ngnrdn78
Steam
327249586
Bencillik yapmak istmeiyorum ama bari internetimi gelip bağlasınlar yha zaten 7 nisanda başvurdum 23 nisan a randevu verdiler uzun sürüyor diye bu işte girerse 1 ay internetsin dewamke.
benim de sorunum var aldığım bir ürünü iade etmek istiyordum ama ne yapacağım bilemedim ayrıca yaşım da 19 heryerden frikik ne okacak böyle anlamadım

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Bu konularda kapayalım ağzı dostlar yoksa uçar burası zaten forum saldırı altında bide toplu silivriye uçmayalım :).

SharpDagger

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
SharpDagger
Instagram
baransaray34
Steam
GS SharpDagger
Facebook
BaranSaray
benim de sorunum var aldığım bir ürünü iade etmek istiyordum ama ne yapacağım bilemedim ayrıca yaşım da 19 heryerden frikik ne okacak böyle anlamadım
İtiraf edeyim yaşım 14 Mersin'de babamla çarşıya çıkmıştım yemin derim gta da 5 yıldızla aranıyor gibi heyecanlıydım. Arabada kırmızı işikta dururken 2 tane polis motorsikleti geldi yanımızda durdu (aha busefer hapı yuttum dedim) beni farketmeden geçtiler :D

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Bende 2 metre boy olunca çok takmıolar :D.

İtiraf edeyim yaşım 14 Mersin'de babamla çarşıya çıkmıştım yemin derim gta da 5 yıldızla aranıyor gibi heyecanlıydım. Arabada kırmızı işikta dururken 2 tane polis motorsikleti geldi yanımızda durdu (aha busefer hapı yuttum dedim) beni farketmeden geçtiler :D
Hadi gene iyisin bol bol lgs ye çalışıyorsun değil mi ?

Behram

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Abdurrahman
Hafta sonu çıkmayın diye...

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Tek sıkıntı günü birlik parasını alan çalışanlar... Belkide bir evin ekmek parası gitti o 1-2 günde. Tek sinir olduğum bu adaletsizlik, onca ülkenin güzel sözleri ile milletine yaptığı desteği görünce. Neyse fazla konuşmamak lazım :).

Death Mark

80+ Bronze
Bencillik yapmak istmeiyorum ama bari internetimi gelip bağlasınlar yha zaten 7 nisanda başvurdum 23 nisan a randevu verdiler uzun sürüyor diye bu işte girerse 1 ay internetsin dewamke.
Bağlayamazlar. İstanbul'da yasak oldumu her şey nerdeyse durur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tek sıkıntı günü birlik parasını alan çalışanlar... Belkide bir evin ekmek parası gitti o 1-2 günde. Tek sinir olduğum bu adaletsizlik, onca ülkenin güzel sözleri ile milletine yaptığı desteği görünce. Neyse fazla konuşmamak lazım :).
Bizde alamıyoruz. Serbest meslek. Günlük kazanç.
Bu yasaklar haftasonuna herkese açık olsa çok iyi olur tabi.

SharpDagger

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
SharpDagger
Instagram
baransaray34
Steam
GS SharpDagger
Facebook
BaranSaray

Behram

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Abdurrahman

Vallah işte hükümettin destek vermesi lazım ancak kasa tam takır benim yeğenim cerrahpaşa'da acilde doktor çocuk her gün ölüm korkusu ile yaşıyor bir yanda ya açlık öldürecek yada bir taraftan virüs Allah sonumuzu hayır etsin...

dost ayran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
babamrb

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,723