Neler Yeni

İtopya Bilgisayar

Hliygase

80+
25.04.2020 tarihinde stokta var olarak belirtilen ve tarafımca satın alınan Asus Rog Strix RTX 2070 Super Advenced adı ürün hala elime ulaşmadı.
28.04.2020 tarihinden müşteri hizmetlerine bağladım ve durumunu sordum. Bana ürünün şu an ellerinde olmadığını, tedarik aşamasında olduklarını en geç 04.05.2020 tarihinde ürünü kargolayacaklarını söylediler.
Bugün yanı 04.05.2020 tarihinde saat 13:00 'dan beri müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışıyorum. Sıra bekliyorum ve sıra bana geldiğinde çağrı sonlanıyor.
Saat şu an 18:00' a geliyor ve müşteri hizmetlerine bağlanamadım. Sosyal medyadan ulaşım sağlayamıyorum.
Ürünümün durumu hakkında hiçbir bilgim yok. İtopya Bilgisayar' dan alışveriş yapacaklar bir daha düşünsün. Paranızla rezil olmak istiyorsanız İtopya Bilgisayar' ı tercih edebilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yusuf İlker Duman
Bulunduğumuz bu sıkıntılı durum içerisinde, tüm firmaların bu tarz sıkıntıları var. Ayrıca paranla rezil olduğun falan yok? Normal bir satın alma süreci, sadece daha uzun sürüyor. Bu da malum içinde bulunduğumuz durumdan kaynaklı. Tüm firmaların üstlerine gitmek mantıksız. Kimse birşeye erişemiyor. Ürünün konusunda korkmakta haklısın ben de gerginim.

Reck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
sefa gençer
Stokta olmayan ürünün satışını yapmaları doğru değil. Stokta yok ibaresi koymak zorundalar. Tedarik aşamasını ben takip edemem ve burası satışını yap tedarik et sat mantığıyla çalışan bir sitede değil. Doğal olarak her türlü yasal hakka sahipsiniz. İçinde bulunduğumuz bu zorlu süreç için bir miktar bekleyebilir daha sonra hala gelmez ise müşteri temsilcisiyle hafif tatlı sert bir biçimde konuşmanızı tavsiye ederim.

frknclha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Furkan Culha
25.04.2020 tarihinde stokta var olarak belirtilen ve tarafımca satın alınan Asus Rog Strix RTX 2070 Super Advenced adı ürün hala elime ulaşmadı.
28.04.2020 tarihinden müşteri hizmetlerine bağladım ve durumunu sordum. Bana ürünün şu an ellerinde olmadığını, tedarik aşamasında olduklarını en geç 04.05.2020 tarihinde ürünü kargolayacaklarını söylediler.
Bugün yanı 04.05.2020 tarihinde saat 13:00 'dan beri müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışıyorum. Sıra bekliyorum ve sıra bana geldiğinde çağrı sonlanıyor.
Saat şu an 18:00' a geliyor ve müşteri hizmetlerine bağlanamadım. Sosyal medyadan ulaşım sağlayamıyorum.
Ürünümün durumu hakkında hiçbir bilgim yok. İtopya Bilgisayar' dan alışveriş yapacaklar bir daha düşünsün. Paranızla rezil olmak istiyorsanız İtopya Bilgisayar' ı tercih edebilirsiniz.
Aynı durumdan muzdaribim ben ıncehesaptan 19 nisanda hazır sistem siparişi verdim hala kargoya verilmesini bekliyorum.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
1)
22/04/2020 18:55:43 Tarihli kasa siparişim 27/04/2020 Tarihinde kargoya verildi.

2)
Geçen hafta Termal macun almıştım ama Yanlış aldığım için Cuma günü iptal ettim. Bugün'de para iadesi yapıldı.

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar konsollar oyunlar ekipmanlar
Suan Itopya ve Incehesap a karşı büyük bir tepki var. Zaten durumlar karışık ve sıkıntılı biraz daha sabır.

frknclha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Furkan Culha
1)
22/04/2020 18:55:43 Tarihli kasa siparişim 27/04/2020 Tarihinde kargoya verildi.

2)
Geçen hafta Termal macun almıştım ama Yanlış aldığım için Cuma günü iptal ettim. Bugün'de para iadesi yapıldı.
Hangi firma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Suan Itopya ve Incehesap a karşı büyük bir tepki var. Zaten durumlar karışık ve sıkıntılı biraz daha sabır.
Itopyayi bilmem de incehesap beni paramla rezil etti. Aldığıma pişman oldum.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Hliygase

80+
Sorun geç gelmesi değil, elbet gönderecekler. Sorun stokta olmayan ürünün stokta gözükmesi.
Ürünü satın alırken bu fiyata son 5 ürün yazıyordu. Daha sonra müşteri hizmetleri ile iletişim kurduğumda stokta yok tedarik etmeye çalışıyoruz dendi.
Şuan ürün stokta var olarak gözüküyor. Ürün stokta yoksa orada stokta yok olarak belirtmek ne kadar zor olabilir?
Ayrıca şu da, bu süre içerisinde başka sitelerden de alışveriş yaptım. Herhangi bir sorun yaşamadım.

Top Bottom