Neler Yeni

Çözüldü✓ İTOPYA BOZUK ÜRÜN GÖNDERDİ İADE ALMIYOR

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,627
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
infoya mail at sana anlaşmalı kodlarını göndersinler veya yurtiçi kargoya git onlarla konuş. İçine kağıda iade istiyorum yaz. Adını soyadını telefonunu ve adresini de yaz yolla.

grkmhllgl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Görkem Haliloğlu
İtopyadan sadece razer black shark v2 x usb kulaklık aldım. Allahtan sorun yok kullanıyorum. Olsa demekki uğraşacakmışım. Allah kimseyi sorumsuz şirketlerin eline düşürmesin.

WhoCares

80+ Silver
microsoftlada çözebilirsin ürünü kayıt ettiysen en azından yenisi ile değişim yapmış olursun

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,075
İsim
uwu
itopyadan çöp dahi almam 10 satışından 5i kesin sorunlu oluyor forumlarda şikayet yağıyor resmen firmaya
benim için gençer ve itopya başlamadan bitti
gençer baya oluyor indirimle xotran maus almıştım 99 tl ye faturaya 0 tl yazmışlar yani faturayı hazırlayanlar ne içiyorsa artık ha maus sorunsuz ve fp di baya

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Hasan gokdemır
microsoftlada çözebilirsin ürünü kayıt ettiysen en azından yenisi ile değişim yapmış olursun
Microsoft üzerinden bunu oluşturdum. süreç nasıl işliyor biliyor musun? Daha önce değişim yaptın mı?

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-03-20 183208.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-20 183208.png
    101 KB · Hit: 101

Zeclas.

80+ Bronze
Merhabalar. 17 mart 2024 pazar günü Xbox Series Wireless 9.Nesil Velocity Green GamePad siparişi verdiğim ürün 20 mart 2024 (bugün) teslim aldım ve ürünün 2 analog tuşuda bozuk. Analog Tuşlarına basınca içine göçüyor çekmem gerekiyor çıkması için videoda gözüküyor. Gamepad testlerinde yaptığım kontrollerde analog 0 da durmuyor. Ürün kısacası bozuk. İtopyaya iade veya değişim için mesaj attığımda bozuk ürünler için microsofta mesaj atın dediler. İtopyanın iade alması gerekmiyor mu? Nasıl yol izlemeliyim yardımcı olur musunuz ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesaj otomatik birleştirildi:
Analogun içine göçmesi sorun değil ki bu her 9. nesil gamepadde var

WhoCares

80+ Silver
Microsoft üzerinden bunu oluşturdum. süreç nasıl işliyor biliyor musun? Daha önce değişim yaptın mı?
hyr ama değişim yapan arkadaşlarım vardı zamaninda ürün sıfır olarak alınmış üretim hatası olması muhtemeldir sony microsoft böyle konularda direk yenisini gönderiyor. o yüzden itopya ile sorunu çözmeye ugrasma başın agrir
:kekw:

Zeclas.

80+ Bronze
Bende 300 liralık xbox çakma kontroller var onda bile içe göçme falan yok . İtopyada mı çalışıyorsun neyi savunuyon anlamadım
ya dostum 9. nesil gamepad kullanıyorum aldıgımdan beri bu şekilde urun sorunlu değil amazondan aldım itopya değil bilmeden konuşmanın manası yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,683
Üyeler
147,768
Son üye
Vysel
Top Bottom