Neler Yeni

İtopya Çöktü Stok Ara Ara Geliyor

kırmızışarapp

80+ Silver
sana göresi bana göresi yok bunun adı ticaret. sen alamıyorsun diye ağlamak boşa :d
İhtiyacı olanlar için yapılıyorsa bir şey onu ticarete dökmek ahlaksızlıktır. Afrika'da suya ihtiyacı olanlar suya sahip olmak için o kadar yol gidip geliyorsa ve sırf ticaret için başkaları o sudan alıp satıyorsa aynı şey. Tam anlatamadım ama anladın sen. Modernize hali de olsa ve işin ucunda çok insani bir ihtiyaç olmasa gibi gelse de sana bir fark göremiyorum ben. Hele Türkiye gibi bir ülkede. İnsanlar iki dakika gündemden uzaklaşmak isteyip oyun oynama hobisini yapmak istiyorsa bu bir psikolojik ihtiyaçtır fikrimce. İnsanlar dedim ama artık 10 yaşındaki çocuk bile gündemi takip eder hale gelmiş...

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,898
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Sepetimde ürün olmadığı halde bu üründen daha fazla ekleyemezsiniz hatası normal mi yoksa hesabım buga mi girdi başka hesaptan mı denesem
Normal banada oldu o sürekli

• Beğen
Reaksiyonlar: worn

mehmetekn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Mehmet
bitti o kadar bekledim bugunu 4 saattir araştırma yapıyorum 1 saattirde almayı deniyorum banamısın demiyor yeter artık sıkıldım ben

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,898
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Beyler yeni sistem çıkarmış gaming gen sessiz sedasız rtx 3050 i3 12100f 10k ya ama stok bitmiş mağaza stoğu olabilir öğrenin bence

Ekler

• Screenshot_2022-05-07-20-03-06-267_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2022-05-07-20-03-06-267_com.instagram.android.jpg
    590.9 KB · Hit: 48
  • Beğen
Reaksiyonlar: worn

mehmetekn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Mehmet

alperq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammed Koca
bende 1 saatir uğraşıyorumda stok tamamıyla bitti büyük ihitmal f5 atınca da sepete eklenmiyor artık

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,898
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

şahin doğan

80+ Platinum
İhtiyacı olanlar için yapılıyorsa bir şey onu ticarete dökmek ahlaksızlıktır. Afrika'da suya ihtiyacı olanlar suya sahip olmak için o kadar yol gidip geliyorsa ve sırf ticaret için başkaları o sudan alıp satıyorsa aynı şey. Tam anlatamadım ama anladın sen. Modernize hali de olsa ve işin ucunda çok insani bir ihtiyaç olmasa gibi gelse de sana bir fark göremiyorum ben. Hele Türkiye gibi bir ülkede. İnsanlar iki dakika gündemden uzaklaşmak isteyip oyun oynama hobisini yapmak istiyorsa bu bir psikolojik ihtiyaçtır fikrimce. İnsanlar dedim ama artık 10 yaşındaki çocuk bile gündemi takip eder hale gelmiş...
bunu bakkala söyleyebiliyorsan ticaret yapan kişiyede söyleyebilirsin ama zannetmiyorum :confused:

ramcoloji

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
RAMAZAN PANCAREKEN
Şimdi hiç ekle butonu cıkmıyor. Demek ki 1 saate yaydılar.

mehmetekn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Mehmet
Top Bottom