Neler Yeni

İtopya Çöktü Stok Ara Ara Geliyor

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,892
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kyohi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Aykut
Video yayınlanmasıyla beraber 3 saat bekledim alamadım site mi çökmedi dersin Sepetim mi silinmedi dersin Ürünü tekrar ekleme hatası mı almadım dersin şaka gibi xd

mehmetekn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Mehmet
sepet boşken sepetimi dolu gösteren itopya üstüne bide burda baskası hızlı davranmış diyorsunuz komiksiniz cidden

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bilmiyorum bir yöntemi var mı veya bir çözümü bulunabilir mi ama ivedilikle stokçular için bir şeyler yapılmalı. Kimin aldığının önemi yok düşüncesinden firma alarak vazgeçmeliler.

batusan15

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Uğur Yalçın
al satçılara inat almayın siz de arkadaş ellerinde patlasın

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,892
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
İşin garibi stok geliyor ekliyorum sepete sepete bakıyorum yine boş

batusan15

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Uğur Yalçın
Bilmiyorum bir yöntemi var mı veya bir çözümü bulunabilir mi ama ivedilikle stokçular için bir şeyler yapılmalı. Kimin aldığının önemi yok düşüncesinden firma alarak vazgeçmeliler.
kesinlikle katılıyorum ama su an yapılabilcek en iyi şey stokculardan herhangi bir şey almamak olacaktır

mavibere

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Mehmet
bende alamadım :D ve ihtiyacım vardı adam almıs sahibindene 9 bine koymus kafayı yemek üzereyim klfghkfghööfgh
Bu karaborsa kafası olduğu müddetce Allah bize vuslat vermeyecek.Hep fırsatçılık hep hainlik......

kırmızışarapp

80+ Silver
bende alamadım :D ve ihtiyacım vardı adam almıs sahibindene 9 bine koymus kafayı yemek üzereyim klfghkfghööfgh
Bence böyle durumların önüne geçmek için hep tamamen forum özel olmalı. Fırsatçılar iş başında...

Top Bottom