Neler Yeni

Çözüldü✓ itopya.com alışveriş sorun yaşatır mı, güvenilir mi?

gfdg8b

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Erdoğan
Merhabalar, ben sistem toplamayı düşünüyorum ve itopya.com'a baktım. Uygun fiyatlı bir sistem buldum ama alırken biraz tereddütteyim. Çünkü şikayetvar.com da sistemin ayıplı gelmesi gibi sorunlar gördüm. Aynı zamanda bazı sistemlerin çalışmaması gibi sorunlar da gördüm.

İtopya'dan sistem toplayanlar varsa buraya yazabilir mi, ürün gelmeme gibi ya da kusurlu (kullanılmış) ürün gelme gibi sorunlar yaşadınız mı? Cevaplarsanız sevinirim.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
teknik servislerinde sıkıntı yaşanıyor mu?
yazdığım şeyi daha açık anlatamazdım. onlar tamir YAPMIYOR. ürünün yetkili servisine gönderiyorlar. onlarla bir işin yok. sen alacaksın, bozulursa markanın yetkili servisine göndereceksin. eğer itopyaya göndermek istiyorsan onlar da SENİN YERİNE yetkili servise gönderiyorlar.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
İtopya güvenilirdir ama sisteminde bir parça flan bozuk gelirse biraz uğraştırabiliyorlar.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
İlk Bilgisayarımı Aldığım'Da 6 ay önce 15 gün bekledim ama 4 gün önce yeni sistem siparişi geçtim 2 günde geldi yani ilk sefer'Den memnun kalmadım ama 2. seferde şaşırttılar ben öneririm.

gfdg8b

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Erdoğan
yazdığım şeyi daha açık anlatamazdım. onlar tamir YAPMIYOR. ürünün yetkili servisine gönderiyorlar. onlarla bir işin yok. sen alacaksın, bozulursa markanın yetkili servisine göndereceksin. eğer itopyaya göndermek istiyorsan onlar da SENİN YERİNE yetkili servise gönderiyorlar.
tamam sağol teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

İtopya güvenilirdir ama sisteminde bir parça flan bozuk gelirse biraz uğraştırabiliyorlar.
ne kadar uğraştırırlar?

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
tamam sağol teşekkürler

ne kadar uğraştırırlar?
yani telefonla ulasman biraz sıkıntı olur. Sürekli mesgul atar. Sıraya koyarlar o sıra gelmez. Hele ki şuanda karne haftası indirimleri vs.

gfdg8b

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Erdoğan
yani telefonla ulasman biraz sıkıntı olur. Sürekli mesgul atar. Sıraya koyarlar o sıra gelmez. Hele ki şuanda karne haftası indirimleri vs.
teşekkürler

ayıplı ürün sorunu yaşadınız mı?

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,855
İsim
Mert Can Ergün
güvenebilirsin monitör almiştim internet üzerinden normal de mağazasından alırım ürünleri sağlam şekilde geldi

gfdg8b

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Erdoğan
sadece biraz tereddüt ettim, itopyadan hiç alışveriş yapmadığım için ve şikayetleri görünce sordum.

ExploiT

80+ Bronze
güvenilir site satın alım yapabilirsiniz sadece bozuk parça falan çıkarsa yada arıza yaşarsanız çok uğraştırıyorlar onun dışında sorun yok

Top Bottom