Neler Yeni

itopya.com & Donanım Arşivi Ayın Ürünü Etkinliği - ŞUBAT

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,424
İsim
Diyarhan
XPG Summoner RED
RX6600 Serisinden Herhangi Bol stoklu ürün.

mhmtyzc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
mehmet yazıcı
Dostlarım itopya ile her ay yaptığımız çarpıcı fiyatlı ayın ürünü/ürünleri etkinliğimizde Şubat ayı için çarpıcı fiyatlı ürünleri Donanım Arşivi youtube kanalımızda inceleme videosu ile size sunacağız peki itopya ile yaptığımız bu ayın ürünü etkinliğinde bu ay hangi ürün veya ürünlerde indirim görmek istersiniz?

🔥 Lütfen yorumlarda marka model belirterek istekte bulunun 🔥
Oyuncu koltuğu ve webcam tarzı çevre aksesuarları güzel olur

RTX 3050 , GTX 1650/1650 SÜPER ekran kartı

pilav

80+ Bronze
Dostlarım itopya ile her ay yaptığımız çarpıcı fiyatlı ayın ürünü/ürünleri etkinliğimizde Şubat ayı için çarpıcı fiyatlı ürünleri Donanım Arşivi youtube kanalımızda inceleme videosu ile size sunacağız peki itopya ile yaptığımız bu ayın ürünü etkinliğinde bu ay hangi ürün veya ürünlerde indirim görmek istersiniz?

🔥 Lütfen yorumlarda marka model belirterek istekte bulunun 🔥
Abi 3050 5k gibi gelse veya 6500xt 4k fena bir şey olur

Araba

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,031
İsim
araba
144hz inch farketmez en ucuz monitör lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Caner Kuşçu
Corsair Void
Wraith Prism Ve Güzel bir klavye olabilir

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,979
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113