Neler Yeni

İtopya da paket kalması (yardım ediyorum)

toros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Erkan Yiğit Toros
Öncelikle merhaba 13 haziran günü itopyadan da-2 sistem ve monitör aldım 20 haziran günü kargoya verildi diye e-posta geldi 22 haziran yani dün UPS den kargo takip numarası geldi e-posta olarak baktığımda 2 paket yazıyordu. Bugün forumda gördüğüm bazı arkadaşların kutusu eksik gelince az önce itopyayı aradım yaklaşık 25dk sonucunda telefonu açtılar olayı söyledim ve bana bir limit olduğunu söyledi bu yüzden eksik gözüküyordur dedi ve eksik kalan paketin kargo takip numarasını verdiler şuan ona baktığımda ''Paketiniz UPS’e teslim edilmek üzere beklemektedir.'' yazıyor yani sizin de paketiniz eksik gözüküyorsa arayıp kargo takip numarasını alabilirsiniz. Sorunuz varsa cevaplayabilirim.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
O yazı kuryede demek. 2 ayrı kutu gelmesi normal.

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Öncelikle merhaba 13 haziran günü itopyadan da-2 sistem ve monitör aldım 20 haziran günü kargoya verildi diye e-posta geldi 22 haziran yani dün UPS den kargo takip numarası geldi e-posta olarak baktığımda 2 paket yazıyordu. Bugün forumda gördüğüm bazı arkadaşların kutusu eksik gelince az önce itopyayı aradım yaklaşık 25dk sonucunda telefonu açtılar olayı söyledim ve bana bir limit olduğunu söyledi bu yüzden eksik gözüküyordur dedi ve eksik kalan paketin kargo takip numarasını verdiler şuan ona baktığımda ''Paketiniz UPS’e teslim edilmek üzere beklemektedir.'' yazıyor yani sizin de paketiniz eksik gözüküyorsa arayıp kargo takip numarasını alabilirsiniz. Sorunuz varsa cevaplayabilirim.
Aga bende eksik sadece 1 paket gözüküyor ama o da şuan UPS'ye verilmek üzere bekletilmektedir diyor bana gelen tek mesaj da o yani sanırım kasanın paketi o bilemiyorum ya.

toros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Erkan Yiğit Toros
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aga bende eksik sadece 1 paket gözüküyor ama o da şuan UPS'ye verilmek üzere bekletilmektedir diyor bana gelen tek mesaj da o yani sanırım kasanın paketi o bilemiyorum ya.
Monitör falan aldıysan 3 almadıysan 2 olması gerek itopyayı arayıp diğer kargo takip numarasını da al.

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin

TeacherZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Z
Bende de öyle gözüküyordu bugün 2 paket olarak güncellendi ve kuryeye teslim edildi yazıyor şu an dağıtımda

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Monitör falan aldıysan 3 almadıysan 2 olması gerek itopyayı arayıp diğer kargo takip numarasını da al.
Umarım diğerleri kargolanmıştır da bu sadece kutular olsun.

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Bende de öyle gözüküyordu bugün 2 paket olarak güncellendi ve kuryeye teslim edildi yazıyor şu an dağıtımda
Bende 2 gündür güncellenmedi sıkıntı orada.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani 1 paket olsa da daha sonra 2 olarak kargo firması gğncelliyor
2 gündür güncellemiyorlar işte sıkıntı o güncelleseler sıkıntı yok arayıp soracağım.

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin

Rnxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Rnxz
paket sayısı nerde yazyor hocam bende bakayım?

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Hocam bende bilemedim arasam mı şimdi TeacherZ'ın yazdığı gibi mi yani?

Top Bottom