Neler Yeni

İtopya da paket kalması (yardım ediyorum)

TeacherZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Z
İtopyayı aradım tam sıra geldi saçma sapan bir müzik çaldı ve yüzüme kapandı adamlar ulaşamıyorum ki İtopyayala konuşayım :D. Şaka gibi şirket şaka.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aga benim 7.iş günü şuan 7 yani bana verilen bilgi en geç 7 günde kargolanacaktı ama 7gün oldu tın yok.
ups ile görüş bence.

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin

TeacherZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Z
Hocam İtopyayı tekrar arıyorum büyük ihtimal diğer paketlerde kargoya verildi onlarında takip numarasını alıp arayacağım.
Pandemiden dolayı her şey yeni bir düzene geçiyor bu sorunlar hep ondan kaynaklı. Umarım sorununuz kısa sürede çözülür

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Pandemiden dolayı her şey yeni bir düzene geçiyor bu sorunlar hep ondan kaynaklı. Umarım sorununuz kısa sürede çözülür
Hocam benim elimdeki takip numarası büyük ihtimal SSD falan filan kutuları yani boş beleş şeyler o yüzden geç kargoya veriliyor kasa ve monitör kargo numaraları değil büyük ihtimal elimde ki bir ben değil çoğu kişi de böyle olmuş.

Canovski

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Can İrfan Özel
Hocam benim elimdeki takip numarası büyük ihtimal SSD falan filan kutuları yani boş beleş şeyler o yüzden geç kargoya veriliyor kasa ve monitör kargo numaraları değil büyük ihtimal elimde ki bir ben değil çoğu kişi de böyle olmuş.
Bende de aynı iki tane takip numarası var. Ups kargoyu aradım ellerinde monitör ve kasa var. Ekran kartı kutularından haber yok şuan. Ulaşabilirsem öğrenmeye çalışacağım.

TeacherZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Z
şu an bende baktım bende de aynı şey var. 2 takip numarası var birisi dağıtıma çıkmış ancak diğeri dağıtıma çıkan şubede bekletiliyor. :) diğerini neden almamışlar hiçbir fikrim yok :)

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Bende de aynı iki tane takip numarası var. Ups kargoyu aradım ellerinde monitör ve kasa var. Ekran kartı kutularından haber yok şuan. Ulaşabilirsem öğrenmeye çalışacağım.
Aga bende tek takip numarası var arayıp mı aldın o numaraları?

şu an bende baktım bende de aynı şey var. 2 takip numarası var birisi dağıtıma çıkmış ancak diğeri dağıtıma çıkan şubede bekletiliyor. :) diğerini neden almamışlar hiçbir fikrim yok :)
2 takip numarası nasıl oluyor işte bende sadece 1 tane var?

TeacherZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Z
bekletileni de yeni güncellediler. muhtemelen sabah gelmiştir o da ama onu dağıtıma dahil etmemişler.

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Arayıp mı istediniz? Takip numarası falan gelmedi bana sadece 1 tane var o da büyük ihtimal ekran kartının falan kutuları boş kutular yani.

TeacherZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Z
Aga bende tek takip numarası var arayıp mı aldın o numaraları?

2 takip numarası nasıl oluyor işte bende sadece 1 tane var?
normalde bende de öyleydi tek kutu görünüyordu. 2 kutu olarak güncellenince 2 takip çıktı.

Arayıp mı istediniz? Takip numarası falan gelmedi bana sadece 1 tane var o da büyük ihtimal ekran kartının falan kutuları boş kutular yani.
bekle sana yardımcı olacağım şimdi ekran resimleri ile :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Berke
İtopyayı aradım tam sıra geldi saçma sapan bir müzik çaldı ve yüzüme kapandı adamlar ulaşamıyorum ki İtopyayala konuşayım :D. Şaka gibi şirket şaka.

Aga benim 7.iş günü şuan 7 yani bana verilen bilgi en geç 7 günde kargolanacaktı ama 7gün oldu tın yok.
Kanka senin en azından kargoya verilmiş takip numarası fln vermişler bende o da yok siparişiniz alındı yazıyor sadece

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
normalde bende de öyleydi tek kutu görünüyordu. 2 kutu olarak güncellenince 2 takip çıktı.

bekle sana yardımcı olacağım şimdi ekran resimleri ile :)
Ben arıyorum şuan isteyeceğim benle alakalı olan tüm takip numaralarını.

Top Bottom