Neler Yeni

İtopya da paket kalması (yardım ediyorum)

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin

toros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Erkan Yiğit Toros
Vallahi benim kargo yaklaşık 24 saattir afyon hub da sanırım ya benim monitörün gelmesi bekleniyor ya da güncellemiyorlar siteyi

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Sağolun yardımlarınız için ama dediğim gibi sizinde son ana kadar sadece UPS'ye teslim edilmek üzere bekliyor yazıyordu değil mi son anda dağıtıma çıkınca güncellediler?

TeacherZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Z
Direk dağıtıma çıktı değil mi başka hiç bir mesaj gelmdi işte Formula HUB'da gibi gibi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim de mantıken yarın sabah gelecek o zaman.
Çıktı o yazılar önce Adana'ya gitti hafta sonu orada kaldı dün yani pazartesi günü bulunduğum şehre geldi buralarda hep tek paket olarak göründü. Şehrime gelince güncellendi daha sonra da bu sabah dağıtıma 2 paket olarak çıktı. Eğer sorun çıkmazsa yanlışlık yoksa 2 paket gelir diye bekliyorum

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Çıktı o yazılar önce Adana'ya gitti hafta sonu orada kaldı dün yani pazartesi günü bulunduğum şehre geldi buralarda hep tek paket olarak göründü. Şehrime gelince güncellendi daha sonra da bu sabah dağıtıma 2 paket olarak çıktı. Eğer sorun çıkmazsa yanlışlık yoksa 2 paket gelir diye bekliyorum
İşte bende o yazılar hiç çıkmadı ben o yüzden korkuyorum. Yani kaç gündür UPS'ye teslim için bkeliyor yazıyor başka da bir şey yazmıyor.

Ben en iyisi arayayım kesin bir cevap alayım.

TeacherZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Z
İşte bende o yazılar hiç çıkmadı ben o yüzden korkuyorum. Yani kaç gündür UPS'ye teslim için bkeliyor yazıyor başka da bir şey yazmıyor.
O zaman UPS ile arayıp görüşün ben dün aradım görüştüm ama baya uzun bekletiyorlar

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
O zaman UPS ile arayıp görüşün ben dün aradım görüştüm ama baya uzun bekletiyorlar
Aga sabah 35 dakika bekledim açmadılar İtopya daha garanti cevap veriyor ama dur önce UPS arayayım.

Sen kaç dakika bekledin?

TeacherZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Z
Aga sabah 35 dakika bekledim açmadılar İtopya daha garanti cevap veriyor ama dur önce UPS arayayım.

Sen kaç dakika bekledin?
Yaklaşık olarak 30 40 dk UPS daha sağlıklı ben direk hanfendi benim kargom neden Adana'da hala neden gelmedi gibi sorular sordum daha net ve garanti cevaplar alıyorsun. Kargoyu açıp takip ediyor detaylı işlem sürecini öğrenebilirsin

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Yaklaşık olarak 30 40 dk UPS daha sağlıklı ben direk hanfendi benim kargom neden Adana'da hala neden gelmedi gibi sorular sordum daha net ve garanti cevaplar alıyorsun. Kargoyu açıp takip ediyor detaylı işlem sürecini öğrenebilirsin
Tamam şuan itopya'yı arıyorum en son orayı ararım.

Rnxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Rnxz

mltoprak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Melih
Arkadaşlar eğer kargo takipten bakıyorsanız paket alınmak üzere bekliyor gözüküyor ama paket adedinin yanında bulunan mavi yazıya tıkladığınızda 2 ayrı takip numarası çıkıyor. Oradan kargonun durumunu görebilirsiniz

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Arkadaşlar eğer kargo takipten bakıyorsanız paket alınmak üzere bekliyor gözüküyor ama paket adedinin yanında bulunan mavi yazıya tıkladığınızda 2 ayrı takip numarası çıkıyor. Oradan kargonun durumunu görebilirsiniz
Aga nerede o mavi yazı ben göremedim.

Benim ki böyle mavi yer falan yok.

Ekler

• dasd.PNG
    dasd.PNG
    14.7 KB · Hit: 52
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,759
Üyeler
149,263