Neler Yeni

İTOPYA EFSANE BAYRAM İNDİRİMLERİ GELİYOR

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yasin Aydın
Müşteri çekmek için yapılan dalevereler bunlar elde kalan bikaç tekleme ürünleri dürüşürüp bayram kampanyası yapmışlar..

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
589
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Sıcak fırsatlar, Oyunlar, Monitör
Ya artık cidden alenen insanları göz göre göre kandırmanın da ötesine geçtiler. Cimer vs toplu dilekçe mi gönderilse imza mı toplansa, kim bunlar ya kafalarına göre insanların duygularıyla, belki biriktirdikleri harçlık vs ile alacağı hayalleriyle oynuyorlar? İsteyen istediği fiyattan ürünü satabilir buna kimse karışamaz ama yalan söylemek suç abi suç, tüketiciyi yanıltıyorsun! Yok mu bunun cezası ya? Gerekirse para cezası, olmadı hapis cezası versin hala devam ediyorsa. Binlerce kişiyi dolandırmaktan ne farkı var bunun? On binlerce insana göz göre göre yalan söylüyorlar. Uygun fiyatlı ürün paylaşacağız de, güzel fiyatlarımız olacak de. Efsane, indirim yok şu yok bu. Neye göre kullanıyorsun bu kelimeleri? Cezası yok mu bunun şaka gibiyiz ya. Her firma bunu yapıyor ise, her firmaya ceza verilmeli.

thematty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Matty Man
hani indirim la, valla şaka gibi

_Baris_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
zzzzzz
Hazır sistemlere göz gezdirdim, eğer planladıkları bir şey yoksa-sürpriz bir sistem düşmeyecekse fiyatları çok uçuk, "efffsane" diye pazarlanacak hiçbirşey yok ayıptır tepki çekiyor bu tür yöntemler.

CloseR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Buğra Acar

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,065
İsim
kilan embappe
İşte 3070'i falan 4070 diye okuyunca oluyor bir şeyler

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,294
İsim
Selçuk Aslan
Bindirim güzel olmuş

Kami_kaze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ulaş Sunant
Ya artık cidden alenen insanları göz göre göre kandırmanın da ötesine geçtiler. Cimer vs toplu dilekçe mi gönderilse imza mı toplansa, kim bunlar ya kafalarına göre insanların duygularıyla, belki biriktirdikleri harçlık vs ile alacağı hayalleriyle oynuyorlar? İsteyen istediği fiyattan ürünü satabilir buna kimse karışamaz ama yalan söylemek suç abi suç, tüketiciyi yanıltıyorsun! Yok mu bunun cezası ya? Gerekirse para cezası, olmadı hapis cezası versin hala devam ediyorsa. Binlerce kişiyi dolandırmaktan ne farkı var bunun? On binlerce insana göz göre göre yalan söylüyorlar. Uygun fiyatlı ürün paylaşacağız de, güzel fiyatlarımız olacak de. Efsane, indirim yok şu yok bu. Neye göre kullanıyorsun bu kelimeleri? Cezası yok mu bunun şaka gibiyiz ya. Her firma bunu yapıyor ise, her firmaya ceza verilmeli.

ithal fiyatlı ürünler, 1 dolar olmuş 20,50 TL
yanıltma falan da yok. nasıl olsa bu fiyatları da bulamayacağız böyle giderse

ysuflix

80+ Gold
ben hiç indirime dair bişe göremedim..

Cihangir

80+ Gold
Kulaklik mouse ve m.2 ssd varsa iyidir

Woonka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Furkan Can Koçoğlu
klavyemi bozmuştum 2 gün önce dedim indirim geliyor beklim bi bok yok tebilon'dan corsair alıcam galiba yaa 1200'e arkadaşımda mouse bakıyordu sanırım deathadder v2 fiyatı düşmüş akakçede gene aynı fiyata satıcılar var ama itopya daha güvenilir oluyor aynı fiyata heleki razer gibi bir markanın replikası çok varken orjinal bulmak zor böyle noname satıcılarda.

Top Bottom