Neler Yeni

İTOPYA Güvenilir mi?

F1Pet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mert
Merhabalar arkadaşlar. Sistem topladım ve yakın zamanda almayı düşünüyorum. . İTOPYA'dan aldığım mallara ve sistem toplamalarına güvenebilir miyim acaba?

Emircan67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
emircan duran
Merhabalar arkadaşlar. Sistem topladım ve yakın zamanda almayı düşünüyorum. . İTOPYA'dan aldığım mallara ve sistem toplamalarına güvenebilir miyim acaba?
Evet güvenilir

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Evet güvenilr. Ama siz topladıysanız biraz pahalı olabilir. Hazır sistem düşünebilirsiniz yerine bence.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
itopya güvenilir.
PC Sihirbazları fazla fiyat verir.
Parça parça alabilir veya kampanyalı hazır sistem tercih edebilirsin.
Diğer seçenek her zaman pahalıya gelir.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Güvenilir.

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Dostum ben Game Garaj’dan Bilgisayar siparişi verdim 3 gün önce. Sokağa çıkma yasağı bitti ve bugün kargoya verdiler. Şuanda en uygun fiyatlar (gördüğüm kadarıyla) Game Garaj’da. Oradan da alışveriş yapıp sistemi kullananlar var forumumuzda. İyice araştırıp uygun fiyatlı denk getirin, aceleye gelmiyor bu tarz şeyler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,078
Üyeler
153,165
Son üye
efecrs7
Top Bottom