Neler Yeni

İtopya hazır sistem önerisi

Jâckêrs

80+ Bronze
Arkadaşlar bu bilgisayarı şimdi sipariş vericem. PSU'nun biraz C4 olduğunu biliyorum ama bana uygun sadece bu sistem var. Nasıldır sizden de onay alıp siparişimi vericeğim. İtopya'da sorun yaşar mıyım bir sıkıntı olmaz değil mi? Müşteri hizmetleri falan berbatmış ama sorun yaşamaz isem gerek kalmaz diye düşünüyorum kötü olması olmaması yani özet: İtopya'dan sistem alsam sorun yaşamam değil mi?
Sistem bu;
Özelleştirerek: SSD'yi XPG 512 GB SX8100 yaptım.
PSU'nun kötü olduğunu biliyorum ama sıkıntı çıkıcağını düşünmüyorum. Hazır sistem olduğundan değişemiyorum. Ama sistem önerebilirsiniz tam 7700 TL'yi geçmiyecek Ryzen 5 3600'lü sistem önerebilirseniz sevinirim.
gaming.gen.tr'deki sistemler aşırı, aşırı pahalı. phoenıx 1660 super i 7k ya satıyorlar. (7K ya 2 fanlısını alırım)
QP: Burası güzel bir yer ama tam istediğim parçalar yok ama yinede önerebilirsiniz.
İncehesap: Şuan sistemlerin stokları yok.

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
Arkadaşlar bu bilgisayarı şimdi sipariş vericem. PSU'nun biraz C4 olduğunu biliyorum ama bana uygun sadece bu sistem var. Nasıldır sizden de onay alıp siparişimi vericeğim. İtopya'da sorun yaşar mıyım bir sıkıntı olmaz değil mi? Müşteri hizmetleri falan berbatmış ama sorun yaşamaz isem gerek kalmaz diye düşünüyorum kötü olması olmaması yani özet: İtopya'dan sistem alsam sorun yaşamam değil mi?
Sistem bu;
PSU'nun kötü olduğunu biliyorum ama sıkıntı çıkıcağını düşünmüyorum. Hazır sistem olduğundan değişemiyorum. Ama sistem önerebilirsiniz tam 7700 TL'yi geçmiyecek Ryzen 5 3600'lü sistem önerebilirseniz sevinirim.
gaming.gen.tr'deki sistemler aşırı, aşırı pahalı. phoenıx 1660 super i 7k ya satıyorlar. (7K ya 2 fanlısını alırım)
QP: Burası güzel bir yer ama tam istediğim parçalar yok ama yinede önerebilirsiniz.
itopyadan çogu kişi şikayetçi incehesap veya qp gibi sitelere yönelmeni tavsiye ederim

Erikli Damacanası

80+ Bronze
Sistem bu;
acil değilse almayın sizin dediğiniz gibi psu kötü ve psuda sıkıntı yaşayacağınızı düşünüyorum

Jâckêrs

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

FlapJack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Mert
Discord
FlapJack#6026
Neden ki?

Hocam acil değil ama pc'ye ihtiyacım var. Ne kadar daha beklemeliyim?
Screenshot_20210226_161153.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
furkan türk
Neden ki?

Hocam acil değil ama pc'ye ihtiyacım var. Ne kadar daha beklemeliyim?
hem ürünleri diger sitelere göre daha pahalı genelde hem de işlerine nasıl geliyorsa müsterilerini umursamadan hareket etmelerinden dolayi. Fakat yinede alip almamak sana kalmis.

Jâckêrs

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hem ürünleri diger sitelere göre daha pahalı genelde hem de işlerine nasıl geliyorsa müsterilerini umursamadan hareket etmelerinden dolayi. Fakat yinede alip almamak sana kalmis.
Gamegaraj nasıldır?

Yiğit Emre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
Yiğit Emre Durmuş
DÜN V.O.K. un sistemini yakalamalıydın

Jâckêrs

80+ Bronze

Yiğit Emre