Neler Yeni

Yardım İtopya iade seçenekleri

Ürünü açınca yani koruma bantlarını bile açsanız kartı sisteme takmasanız bile direk iade almıyorlar benim bildiğim kadarı. Sebebi başkasına açılmış ürün satamayacakları için. Sizde haklısınız coil whine takmadan anlaşılacak bir şey değil, olacak nedir diye sorarsanız servise gider iade rapor çıkarsa anca öyle iade edilir. Buarada kasa kapağı kapalıyken boştayken ve yükteyken ses çok fazla geliyorsa iade ile uğraşın. Yeni nesil çoğu kartta coil whine çıkıyor normal bir durum. Çok ses yapıyorsa uğraşılır.

Hıeetos

80+
Arkadaşlar iade kodu alabildim nihayet bir not yazmamı istediler kartı yurtiçi kargoya verip. İade istiyorum dedim nedenleriyle. Farklı bir marka ile değişmesi gibi bir şey yapabilirler mi bunu ekleyeyim mi notuma ?

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Arkadaşlar iade kodu alabildim nihayet bir not yazmamı istediler kartı yurtiçi kargoya verip. İade istiyorum dedim nedenleriyle. Farklı bir marka ile değişmesi gibi bir şey yapabilirler mi bunu ekleyeyim mi notuma ?
E sen balkonu salona katmak istiyorsun. Oldu paşam başka derlerse şaşırmam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Barış Kısa
Kutuyu yırtmadım her şeyi duruyor sadece iade etmek istiyorum kutu açıldığı için kabul etmiyorlarmış
Mesaj otomatik birleştirildi:

İade oluşturmak istedim kuu açıldığı için kabul etmiyoruz diyor müşteri hizmetlerindeki görevli arkadaş
Hocam “şikayet var”ı kullanın gün içinde müşteri hizmetlerinden konuştuğunuzdan daha yetkili birisi sizi arayacaktır dün benzer bir durum yaşadım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,286
Üyeler
156,589
Son üye
Xalionis
Top Bottom