Neler Yeni

İtopya ne kadar kötü bir firmadır (paramızla rezil olduk)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

tugberd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Tuğber Dabak
Arkadaşlar bu itopya ömrümde alışveriş yaptığım en kötü en memnuniyetsiz internet sitesi.
İlk ramleri sipariş verdim arkasından başka ürünlerimi başka sitelerden sipariş verdim hepsi geldi.
ama itopyadan verdiğim sipariş daha kargoya bile verilmedi iptal de edemiyorum müşteri hizmetlerinde sırada 70 kişi var napıcam ben ?
Millete sponsor oluyolar youtber lara vs ama müşteri memnuniyeti 0 yani tam dolandırıcı tipine büründüler arıyosun ulasamıyosun mail atıyosun donmuyolar

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Şu dönemde normal, bilinen mağazalar daha sıkışık durumda. İtopya işini güzel yaparsa çok güzel yapıyor, kötü yaparsada çok kötü yapıyor çözemedim ben :).

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Arkadaşlar bu itopya ömrümde alışveriş yaptığım en kötü en memnuniyetsiz internet sitesi.
İlk ramleri sipariş verdim arkasından başka ürünlerimi başka sitelerden sipariş verdim hepsi geldi.
ama itopyadan verdiğim sipariş daha kargoya bile verilmedi iptal de edemiyorum müşteri hizmetlerinde sırada 70 kişi var napıcam ben ?
Sizin gibi İtopya'dan bu müşteri hizmetleri konusunda çok şikayet eden var.

tugberd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Tuğber Dabak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
depopark, hepsiburada, vatan bilgisayar, bunların hepsinden sipariş verdim ve tüm ürünler geldi. Mağaza açık olsa gidip olay çıkartacağım ama o da açık değil. hayır madem kargoya vermiyeceksiniz niye satıyosunuz. Allah böylelerinin ellerine ayaklarına dolandırsın o paralar helal olmasın insallah yakın zamanda battığının haberlerini alırız insallah

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
İbrahim büyüküstün
Millete sponsor oluyolar youtber lara vs ama müşteri memnuniyeti 0 yani tam dolandırıcı tipine büründüler arıyosun ulasamıyosun mail atıyosun donmuyolar
Dostum bu dönemde bir şey alınmaz diye boşa söylenmiyor demi :).

bilgilens

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Deniz Akmeşe
bu dönemle pek alakası yok . itopya stok sıkıntısını sürekli yaşatan bir firma 7-8 ay öncesi sikayet konularınada bakarsan görürsün

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
İbrahim büyüküstün
Şahsen ben daha bir alışveriş yapmadıgım için bu dönemden kaynaklı zannediyordum ki sistemimide İtopyadan alacaktım şuan biraz durakladım.

tugberd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Tuğber Dabak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şahsen ben daha bir alışveriş yapmadıgım için bu dönemden kaynaklı zannediyordum ki sistemimide İtopyadan alacaktım şuan biraz durakladım.

hocam aman diyeyim, bi sikayet var a gir bak derim. millet ne sıkıntılar cekmis parasını geri alabilen var alamayan var. ben siparişi iptal etim mail ile donus yaptılar 4 güne ulaşacak diye daha kargoya bile verilmedi panelimde iadeniz reddedilde yazıyor. suan ne reddedebiliyorum ne ürünü alabiliyorum. havaya 1200 tl ram parası verdik. gidip sinerjiden vatandan depopark tan alısveris yapın derim depopark beklemediğim kadar ilgili cıktı ürün siparis ettim adamlar tuğber bey ürününüz kargolandı hayırlı olsun iyi günlerde kullanın diye telefon actılar :)

Egolu doktor ?

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Harunckr
İnce hesap itopya vb firmalar. Müşteri hizmetlerine 50-60 dakikada ulaşabildiğiniz firmalar 2. Sınıf firma demektir. İdeali max 10 dakikadır. Bu kaliteyi gösterir

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,070
İsim
Sarp Yılmaz
yani evet İtopyanın müşteri hizmetleri gerçekten kötü fakat bu dönemde böyle olayların yaşanması çok normal birçok firma ürün tedarikinde zorluk yaşıyor ve bu nedenle Kargo süreçleri ve hazırlanma süreçleri biraz daha uzayabiliyor ama itopya paranızı yiyecek bir firma değil onu rahatlıkla söyleyebilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnce hesap itopya vb firmalar. Müşteri hizmetlerine 50-60 dakikada ulaşabildiğiniz firmalar 2. Sınıf firma demektir. İdeali max 10 dakikadır. Bu kaliteyi gösterir
müşteri hizmetlerinde Sinerji Bilgisayar üstüne tanımam adamlara attığını mail maksimum 15-20dk cevap veriyorlar helal olsun adamlara.

tugberd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Tuğber Dabak
yani evet İtopyanın müşteri hizmetleri gerçekten kötü fakat bu dönemde böyle olayların yaşanması çok normal birçok firma ürün tedarikinde zorluk yaşıyor ve bu nedenle Kargo süreçleri ve hazırlanma süreçleri biraz daha uzayabiliyor ama itopya paranızı yiyecek bir firma değil onu rahatlıkla söyleyebilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

müşteri hizmetlerinde Sinerji Bilgisayar üstüne tanımam adamlara attığını mail maksimum 15-20dk cevap veriyorlar helal olsun adamlara.

iptal etmek istiyorum etmiyorlar :) nasıl oyle bir firma değil ?

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,070
İsim
Sarp Yılmaz
iptal etmek istiyorum etmiyorlar :) nasıl oyle bir firma değil ?
dostum bugün kadar bir sürü alişverişim oldu itopyada ve bir sürü alişverişine şahit olduğum insanlar oldu evet ürün bazen geç geliyordu ve müşteri hizmetleri ulaşamamazlık oluyordu fakat hiçbir zaman para alıp bozuk ürün,yada göndermemezlik yapmadılar ona dayanarak söylüyorum.

tugberd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Tuğber Dabak
insallah oyle olur hocam keske oyle olsa.
10 tane mail attım donmediler

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom