Neler Yeni

İtopya tray işlemci sorunu

sc4rled

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
scarled.
Arkadaşlar selam, bugün itopyadan hazır sistem sipariş ettim, ama özelleştirmeden işlemciyi tray seçtim. Montajlı şekilde gelecek ama fansız gelirse bilgisayarı kullanamam. Sizce içinde fan gelir mi yoksa bilgisayarı kullanılamaz halde mi gönderirler

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
436
İsim
Gorkem Yavuz
Arkadaşlar selam, bugün itopyadan hazır sistem sipariş ettim, ama özelleştirmeden işlemciyi tray seçtim. Montajlı şekilde gelecek ama fansız gelirse bilgisayarı kullanamam. Sizce içinde fan gelir mi yoksa bilgisayarı kullanılamaz halde mi gönderirler
Yo soğutucu ile gelir. Onuda takarlar herhalde yani bi zahmet. Tray kutusuz değilmiydi... yoksa dediğiniz gibi fansız mı... eğer öyleyse iade edin ve Gaming gen veya vatan dan sistem alın. İtopyanın rezilliği baya çünkü.

sc4rled

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
scarled.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yo soğutucu ile gelir. Onuda takarlar herhalde yani bi zahmet. Tray kutusuz değilmiydi... yoksa dediğiniz gibi fansız mı... eğer öyleyse iade edin ve Gaming gen veya vatan dan sistem alın. İtopyanın rezilliği baya çünkü.
Tray fansız ve kutusuz demek evet, fakat itopyadan alma sebebim kullandığım kredi kartına peşin taksit imkanı veren tek site burası o yüzden mecburen burdan sipariş verdim bile

Bünyamina

80+ Platinum
Fansız geleceğini zannetmiyorum.

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
436
İsim
Gorkem Yavuz
Tray fansız ve kutusuz demek evet, fakat itopyadan alma sebebim kullandığım kredi kartına peşin taksit imkanı veren tek site burası o yüzden mecburen burdan sipariş verdim bile
Hocam birde MPK vardı, o kutusuz du sanırım. Tray ise... fansız... gelince bakarsın hocam. Bilemeyiz şuan ne desek boş malesef

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
909
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Hazır sistemlerde stok fan ile gönderiyorlar bildiğim

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,130
İsim
Mehmet Aslan
stok fan takıp gönderirler çıplak işlemci vermezler korkma :kekw:

Top Bottom