Neler Yeni

ITOPYA - Tüketici Hakem Heyeti Başvurusu

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Murat Gündoğdu
İtiraz yolu için dava açabiliyorsunuz. Kaybetmeniz halinde aleyhinize vekalet ücretine hükmedilebilir. Bu sebeple dikkatli olmanızda fayda var.

Başvurduğunuz hakem heyetinden bilgi alabilirsiniz size tebliğ edilip edilmediği konusunda.
hocam gün içinde gelmiş tebliğ şimdi. Kusura bakma senin yardım ihtiyacında kendimi araya sokuşturuyorum. Ben şimdi belirttiğim merkeze gidip mi başvuracağım?

fthzrnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Fatih Zurnacı
7 Kasım Güncelleme Konu Güncellemesi: Heyete başvurduktan 7 gün sonra böyle güncellendi. Şu an 'Savunma İstendi' olarak gözüküyor. Savunma için itopyanın 30 gün itiraz süresi varmış sanırım 30 gün sonunda tebliği bekliyor olacağım.

Ekler

• savunma.png
    savunma.png
    6.1 KB · Hit: 60
Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Fatih
7 Kasım Güncelleme Konu Güncellemesi: Heyete başvurduktan 7 gün sonra böyle güncellendi. Şu an 'Savunma İstendi' olarak gözüküyor. Savunma için itopyanın 30 gün itiraz süresi varmış sanırım 30 gün sonunda tebliği bekliyor olacağım.
Üstünden zaman geçmiş ama ne oldu knk merak ettim bende itopyaya gonderdim kasami fps drop fps düşüklüğünden ramlerde sorun var dendi servise gonderildi dedi şimdi seni gorunce içime bi kurt düştü halletin mi ne yaptin

Top Bottom