Neler Yeni

Çözüldü✓ itopyadan daha önce iade ya da değişim yapan var mı süreç hakkında bilgisi olan?

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
Geçmiş olsun gönder gitsin 3999 olanı mı aldın
aynen knk onu aldım, güzel monitör ama ölü piksel aşırı rahatsız ediyor, ayrıca bu itopya çok yanlış bir mağaza şimdi ağzımı açmak istemiyorum, iade ettim az önce bir kaç bir şey imzaladım imzalamadan önce okudum kısaca şöyle bir özet diyim sana '' sen ürünü sağlam gönderdin ama bize sağlam ulaşmazsa iadeni kabul etmem geri gönderirim, senden gönderi parası almam çünkü kargomuzla sadece gönderi anlaşmalıyız, kargo sigortamız yok, ürünün başına bir şey gelirse mesüliyet senindir'' yazılan bu, ben kargoyu kutusu ile sağlam teslim ediyorum, kargo hasarlı veriyorsa benim suçummuş asjkdakjlsdhjklasdlhjkahjkl gerçekten ilk defa böyle bir şey başıma geliyor İTOPYA PİŞMANLIKTIR, İADE VE DEĞİŞİM SÜREÇLERİ İĞRENÇTİR İĞNE DAHİ SATIN ALINMAZ HOCAM BUNLARDAN ben bunu anladım

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Tümay
itopya değişim veya iade konusunda acayıp kötü bir firmadır.

Direk itopya'ya değilde yetkili servisine gönderirseniz sürec dahada kısalır.
Aslında konunun İtopya ile ilgisi yoktu benim durumumda, sadece 4 gün İtopya deposunda kaldı monitörüm. Ondan sonra da Gigabyte servise gitti ve 36 gün parça beklendi, tamir süreleri dolunca ve parça gelmeyince de değişim yapmak zorunda kaldılar. Parçalar yurt dışından geliyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,727
Üyeler
142,166
Son üye
Rmznsvn
Top Bottom