Neler Yeni

itopyadan monitör ve ekipman söyledim monitör gelmedi

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
irfan çakır
geçen cuma itopyadan monitör ve ekipman söyledim ekipmanlar pazartesi geldi ama monitör gelmedi 2 kere yurt içi kargoya gittim ilkinde yok bizde dediler 2.istanbulda kalmış yarın gelir dediler
2 adet yerine 1 adet almışım ama teslim alındı diyor böyle bir şey yaşayan varmı normal mi bu

(Konu yanlışsa özür dilerim ADMİNLER)

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze
Teslim alındı diyorsa kargo şubesini bas direk. Monitöre ait kargo kodunu sorgulayinca teslim edildi mi yazıyor? Eğer öyle diyorsa ne olursa olsun sıkıntı

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
irfan çakır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teslim alındı diyorsa kargo şubesini bas direk. Monitöre ait kargo kodunu sorgulayinca teslim edildi mi yazıyor? Eğer öyle diyorsa ne olursa olsun sıkıntı
hallettim hocam 2 adet gelmesi gerekiyormuş 1 adet gelmiş adamla 30 dk tartıştım benlik değil diyip durdu onlukmuş ama diğer paket istanbulda kalmış monitör yani bugün geldi oda çok şükür Yurt içi şubesinde 30 dk tartıştım adamla sinir oldum valla

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,354
İsim
Olcay akbulut
hallettim hocam 2 adet gelmesi gerekiyormuş 1 adet gelmiş adamla 30 dk tartıştım benlik değil diyip durdu onlukmuş ama diğer paket istanbulda kalmış monitör yani bugün geldi oda çok şükür Yurt içi şubesinde 30 dk tartıştım adamla sinir oldum valla
insanlar hatalarını kabul edip işlerini layıkı ile yapsa keşke
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayırlı olsun bu arada

Top Bottom