Neler Yeni

Yardım İtopyadan sistemim geldi

Sayochi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Enes ASLAN
Cuma günü sipariş verdiğim sistemim geldi. Monitörü trendyoldan sipariş verdiğim için daha gelmedi. Sistemin ekran kartını yerleştirdim fişe taktım ve sorunsuz ışıkları ve fanları çalışıyor ekran da gelince sistem testi yapmak istiyorum.hangi programları yüklemeliyim yardımcı olur musunuz

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,116
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
bence ilk rar sonra office chrome veya edge firefoxta olabiliri opera önermem çok fazla ram tüketiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde pdf24

Sayochi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Enes ASLAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Birde sistem boşta çalışırken ekran kartının lambası yanmasına rağmen fanları dönmüyor zorlanmadı için mi

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler
Birde sistem boşta çalışırken ekran kartının lambası yanmasına rağmen fanları dönmüyor zorlanmadı için mi
Yük altına girsin çalışır şu an otomatik olduğu için belirli sıcaklıkta başlayacak donemeye

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,116
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Ekran kartı fanları gerektiğinde döner normal durum kart ısınmaya başlayınca fanlar döner

Sayochi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Enes ASLAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yük altına girsin çalışır şu an otomatik olduğu için belirli sıcaklıkta başlayacak donemeye
Peki az önce çalışırken birden fanlar durdu ışıklar söndü başlat tuşuna basınca hemen çalışmaya devam etti. Neden acaba boşta çalıştığı için mi

Top Bottom