Neler Yeni

İTOPYANIN STOK VE İNTERNET SİTESİ PROBLEMİ...

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Konuyu yalnış yerlere çekmeye kesinlikle gerek yok. Orda sitenin ne kadar kötü olduğunu eleştirmişim. Ama senin yaptığın insanları toxiclemek. Yani insanlara kudurun ağlayın zıplayın vb. ergence kelimeler kullanıp ardından savunduğun şeyin doğru olduğunu iddia etmeye hakkın bile yok. Düzgün bir dilde düşünceni savunursan kesinlikle olabilir. İtopya ailenden bir birey olsa bu kadar savunmazdın be dostum yapma gözünü seveyim. Burda önceden yaptığın siparişlerin önemi yok şuan bu konuyu konuşup tarşıyoruz. Eski gündemleri şuana taşımana gerek yok sen güveniyorsun diye herkes güvenmek zorunda değil.
Bu güven meselesi falan değil dostum. Benim itopya'yı falan savunduğum da yok. Bu durum incehesap vs sitelerde olsa yine aynı şeyleri söylerdim. Burada insanlar bir şeyleri elde ettiklerinde onlardan iyisi yok. Ama bir şeyleri alamadıklarında hemen kötülemeye başlıyorlar bunların örneklerini burada çok gördük ve hala görmeye devam ediyoruz.

• Beğen
Reaksiyonlar: DMNS

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ne yaptıysam kendi emeğimle yaptım.Çalıştım uğraştım başarısız olduğum da oldu,dolandırıldığım da oldu.Emek dersen emek verdim.Öyle baba parası yemiş birisi de değilim.Sindirilen bir insan demişsin bana madem sindirilmedin git hakkını itopya mağazasında ara burada zırlama.Git cesaretinle bilgisayar kasası üret sonra sat burada boş laf yapma.Yatırımcıyı da kendin bul,amaç yatırımcı bulmak zaten.Yatırımcı bulamadığım için patlayan yazılım projelerim oldu.Yatırımcı bulmak işin zor kısmı zaten bunu bile bilmiyorsun çünkü denememişsin.Kapı kapı gezmen lazım.Olmuyorsa olmuyor.
burda zırlama burda zırlama.... (başka mantıklı şeyler söyle artık) mağazasına gidecek olsam internet sisteminden şikayet etmem!!! ANLAYABİLİYOR MUSUN ? Okumakla ticareti aynı kefeye koymayın artık. Baba paran olsa zaten dolandırılmazsın....

Ticaret okuyanın değil ilk önce cesareti sonra parası olanın işi....... Senin gibi düşünmediği için holdinglerin hem milyonları var hemde bi o kdar borçları.
Çünkü senin ben bu paraya ev alırım kirada oturmam diyeceğin parayla. O adamlar nasıl 5 ev kirası kazanıp büyürüm derdinde....

FroenT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
İlkercan Aktemur
Son açtığım konuya bakabilir misiniz yardıma ihtiyacım var.

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
burda zırlama burda zırlama.... (başka mantıklı şeyler söyle artık) mağazasına gidecek olsam internet sisteminden şikayet etmem!!! ANLAYABİLİYOR MUSUN ? Okumakla ticareti aynı kefeye koymayın artık. Baba paran olsa zaten dolandırılmazsın....

Ticaret okuyanın değil ilk önce cesareti sonra parası olanın işi....... Senin gibi düşünmediği için holdinglerin hem milyonları var hemde bi o kdar borçları.
Çünkü senin ben bu paraya ev alırım kirada oturmam diyeceğin parayla. O adamlar nasıl 5 ev kirası kazanıp büyürüm derdinde....
Harbiden boş yapıyorsun.Hem okudum,hem de paramı ticaretle kazandım.Yani ikisinden de anlarım.Babamın da parası var.Ama ben kendi paramı kendim kazandım.

AYNEN EN İYİ SENSİN GELMİŞSİN TİCARET FALAN AKIL VERİYORSUN AMA 3050 İÇİN AĞLIYORSUN.10 BİNLE NELER YAPILIR AMA SEN OYUN OYNAMA PEŞİNDESİN.BANA VİZYON VERMEYE KALKARKEN 3050 İÇİN KAÇ YAŞINDA ADAM ZIRIL ZIRIL AĞLIYORSUN.DAHA DA CEVAP VERMEM SANA KENDİ KENDİNE KUDUR EVİNDE.SİNİRİNİ BENDEN ÇIKARMA :D

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Uygunsuz davranış
Harbiden boş yapıyorsun.Hem okudum,hem de paramı ticaretle kazandım.Yani ikisinden de anlarım.Babamın da parası var.Ama ben kendi paramı kendim kazandım.

AYNEN EN İYİ SENSİN GELMİŞSİN TİCARET FALAN AKIL VERİYORSUN AMA 3050 İÇİN AĞLIYORSUN.10 BİNLE NELER YAPILIR AMA SEN OYUN OYNAMA PEŞİNDESİN.BANA VİZYON VERMEYE KALKARKEN 3050 İÇİN KAÇ YAŞINDA ADAM ZIRIL ZIRIL AĞLIYORSUN.DAHA DA CEVAP VERMEM SANA KENDİ KENDİNE KUDUR EVİNDE.SİNİRİNİ BENDEN ÇIKARMA :D
Doktora görün. sana çok net söylüyorum. sen babasında para varken bi lazer cnc ile kasa yapmaya korkan beyni garibanın tekisin. Kasa demişsinya hani sen limon sat yeter. Allah ailene sabır versin. Mülakatlara devam. :D HAdi evinde legolarınla oyna gelişimin tamamlansın sonra gel.

Son düzenleme:

nadidurna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Nadi DURNA
İtopya'nın serverlarını AWS e veya benzer bir clouda taşıyıp sağlam DevOps'cular ve cloudcular alması lazım... Sepete ekleniyo adres seçerken stok değişti diyip en başa atıyo derken stok bitmiş..

Top Bottom