Neler Yeni

İTOPYANIN STOK VE İNTERNET SİTESİ PROBLEMİ...

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Uygunsuz davranış
Ergen uslubunuzla şakşakçılığa devam edebilirsiniz
Şakşakçılığı şuan sen yapıyorsun aslında sadece sistem alabilmek için üyelik açıp burada kimseye faydası olmayan sadece kendini düşünen aciz bir insansın. Ve sistemleri kaçırdığınızda böyle ağlayıp kuduruyorsunuz. KUDURUN.

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
250 bin lira para mı? 15 bin dolar anca ediyor.1 ev olmuş zaten bir milyon TL.Çok biliyorsan yap millet de faydalansın.Kredi çekmesi de kolay da 1 milyona o iş zor.Hala şöyle yapsam böyle yapsam.Bir ton masraf çıkar.Kaç tane firma battı haberin var mı? Pcdepo yukko gold bimeks vs
Ev ne alaka - bimeks gold ne alaka... Ben mağaza açsın dedim mi ? Ben internet mağazası açsın dedim. Ben sana gereksiz dekorlar. Şaşalı ışıklı dükkanlar tutsun demedim. Karşındaki adamın sadece kitlesi bile internet üzerinden gerekli alışverişi yapar? Sen itopya günlük 500 tane sistem satıyor mu sanıyosun. Sana net söylüyorum Abdullah bugün x firması ile anlaşsın buraya güveniyorum alabilirsiniz desin. Adresi olmayan firmadan bile alışveriş yapılır. Adama 1 muhasebeci- 1 internet sitesi- 1 kargo anlaşması - 1 depo 3 tanede çalışan olsa yeter.
2 hafta önce satışa sunacağı sistemi hazırlasa videoyu paylaşıp 1 saatte satsa, kargo bile gelip kapısından alacak.... Bence biraaz araştırın.

Ayrıca mağaza- dekor- konum kaygısı para kaybettirir.

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Şakşakçılığı şuan sen yapıyorsun aslında sadece sistem alabilmek için üyelik açıp burada kimseye faydası olmayan sadece kendini düşünen aciz bir insansın. Ve sistemleri kaçırdığınızda böyle ağlayıp kuduruyorsunuz. KUDURUN.
Yaş farketmiyor hocam.Çoluk çocuk cidden.Şu an Abdullahın videosunu 27 bin kişi izlemiş bunların 10 da biri almaya kalksa bile 2700 kişi yapar.Stok 200.Haliyle yetişmeyecek anlamıyorlar.Hala server muhabetti.Kimse o yatırımı yapmaz.Zaten elindeki stok anında satılıyor.Bir de haftada 1 olan bir yüklenme.Server onlar için gereksiz masraf olur.

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yaş farketmiyor hocam.Çoluk çocuk cidden.Şu an Abdullahın videosunu 27 bin kişi izlemiş bunların 10 da biri almaya kalksa bile 2700 kişi yapar.Stok 200.Haliyle yetişmeyecek anlamıyorlar.Hala server muhabetti.Kimse o yatırımı yapmaz.Zaten elindeki stok anında satılıyor.Bir de haftada 1 olan bir yüklenme.Server onlar için gereksiz masraf olur.
Müşterinin zihniyeti = firmanın hizmeti.... Bu kafayla devam et.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Bunu anlatıyoruz ama anlamak istemeyip laf atma çabasındalar. İçlerinde nasıl sinir var bilmiyorum. Sinirini bize kusmaya gelmiş 12 mesajı var muhtemelen 11 i isyandır.

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ev ne alaka - bimeks gold ne alaka... Ben mağaza açsın dedim mi ? Ben internet mağazası açsın dedim. Ben sana gereksiz dekorlar. Şaşalı ışıklı dükkanlar tutsun demedim. Karşındaki adamın sadece kitlesi bile internet üzerinden gerekli alışverişi yapar? Sen itopya günlük 500 tane sistem satıyor mu sanıyosun. Sana net söylüyorum Abdullah bugün x firması ile anlaşsın buraya güveniyorum alabilirsiniz desin. Adresi olmayan firmadan bile alışveriş yapılır. Adama 1 muhasebeci- 1 internet sitesi- 1 kargo anlaşması - 1 depo 3 tanede çalışan olsa yeter.
2 hafta önce satışa sunacağı sistemi hazırlasa videoyu paylaşıp 1 saatte satsa, kargo bile gelip kapısından alacak.... Bence biraaz araştırın.

Ayrıca mağaza- dekor- konum kaygısı para kaybettirir.
Abi cidden şu şöyle olsa bu böyle olsa diyorsun da o iş öyle kolay değil.Anlamayacaksın harbiden.O gelen parçaların temini,taşınması,deposu,güvenlik sistemi,güvenliği,kamerası,kurması,elektriği,test etmesi kargolaması bunlar hep insan gücü.Herbirine maaş vereceksin o iş öyle kolay değil.Kolay olsa bir sürü yapan çıkardı lokmacı çiğköfteci gibi ama kolay değil işte.

Dima

80+
Abdullahı uzun süredir Youtube'dan takip ederim fakat forum kültürüm yok. Sanırım bu arkadaşın dediğine göre burada üyelerin birbirine yardımcı olabilmesi için 1-2 sene önce üyelik açması gerek. Ya da 5000 mesaj atıp birilerine ağlama yazması gerek. Kaç yaşında insanlar bir de. Kafalar pırıl pırıl gerçekten. :D İtopya'yı itopya bile bu kadar iyi savunmaz.

DMNS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Mehmet Burak Duman
Abdullah abi bizler için elinden geleni yapıyor. Bugün itopya ankara mağazsında ürün kayıt sırasında yeni çıkacak g4 ne zaman burada satılır dediğini duydum. Talep çok fazla. İtopya.com bu konuda yetersiz kalıyor incehesap gibi. Nasipte yokmuş demek lazım. Bende çok heveslendim ama olmadu. Tek umut olarak +40 stok gelmesini bekliyorum. Hayırlısı olsun

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Abdullahı uzun süredir Youtube'dan takip ederim fakat forum kültürüm yok. Sanırım bu arkadaşın dediğine göre burada üyelerin birbirine yardımcı olabilmesi için 1-2 sene önce üyelik açması gerek. Ya da 5000 mesaj atıp birilerine ağlama yazması gerek. Kaç yaşında insanlar bir de. Kafalar pırıl pırıl gerçekten. :D İtopya'yı itopya bile bu kadar iyi savunmaz.
Ben itopya ile senden daha çok tartışmışımdır bu arada. Bak abartmıyorum senin itopyadan aldığın ürünün 3 katını aldığıma da eminim. Madem forum kültürün yoktu neden buradasın. Ağlamak için buraya gelme zahmetinde neden bulundun. İtopya'nın müşteri hizmetleri var git ara oraya ağla.

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Siteye girdim.Ekran kartı güncellemek için alacaktım sırf.Şifreyle ilgili bir sorun olmuş yenilenmesi gerek dedi.O ara bitti ben de alamadım.Ankaradayım.Gidip de almaya uğraşamam.Şifreyle ilgili mesele itopyanın sorunu ama gelip burada yaygara koparmıyorum.200 stoklu sistem bitti diye.

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Abi cidden şu şöyle olsa bu böyle olsa diyorsun da o iş öyle kolay değil.Anlamayacaksın harbiden.O gelen parçaların temini,taşınması,deposu,güvenlik sistemi,güvenliği,kamerası,kurması,elektriği,test etmesi kargolaması bunlar hep insan gücü.Herbirine maaş vereceksin o iş öyle kolay değil.Kolay olsa bir sürü yapan çıkardı lokmacı çiğköfteci gibi ama kolay değil işte.
Gelen parçanın temini- Asusla itopya el sıkışıp kayserili gibi aşşağı yukarı kol sallayarak pazarlık yapmıyor. her şey maille dönüyor...
Depo - Zaten depoların oluşturduğu bi yerden tutacağın için güvenliği- kamerası -yangın sistemi oluyor....
KArgo - firma gelip sana yazılım yüklüyor kendi kargo fişini basıp koliye yapıştırıyorsun ve gelip kapından alıyorlar.... Her kargo için kargo şubesine gittiklerini mi düşünüyorsun ?

Pc toplamak - bi adam 8 saatte çok rahat 10 tane kasa toplar.....

tabii ki maaş vereceksin. Siz gerçekten itopyanın tek bi adamın olduğunun farkında değilmisiniz. İtopyanın sahibi influcer değilken şimdi bu seviyede....Sence Abdullah başarılı olamaz mı ? Soruyorum sana 200 sistem 3 dakikada satıldı sence itopya zarar ettimi ?

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Gelen parçanın temini- Asusla itopya el sıkışıp kayserili gibi aşşağı yukarı kol sallayarak pazarlık yapmıyor. her şey maille dönüyor...
Depo - Zaten depoların oluşturduğu bi yerden tutacağın için güvenliği- kamerası -yangın sistemi oluyor....
KArgo - firma gelip sana yazılım yüklüyor kendi kargo fişini basıp koliye yapıştırıyorsun ve gelip kapından alıyorlar.... Her kargo için kargo şubesine gittiklerini mi düşünüyorsun ?

Pc toplamak - bi adam 8 saatte çok rahat 10 tane kasa toplar.....

tabii ki maaş vereceksin. Siz gerçekten itopyanın tek bi adamın olduğunun farkında değilmisiniz. İtopyanın sahibi influcer değilken şimdi bu seviyede....Sence Abdullah başarılı olamaz mı ? Soruyorum sana 200 sistem 3 dakikada satıldı sence itopya zarar ettimi ?
Allah aşkına şu işi yap boş çene çalacağına.Paranı batır da aklın başına gelsin.Başka türlü anlamazdın harbiden.Bir ton sıkıntı çıkar farkında değilsin.Ha sen nereden biliyorsun dersen de bi ara bilgisayar kasası ürettirip satmayı düşündüm.Başlarda çok mantıklı geldi.Ama o işin o kadar kolay olmadığını araştırdıkça gördüm vazgeçtim.Ayrıca itopya neden zarar etsin.Zarar edeceği şeyi satmaz.Ama orası itopya bütçesi sağlam.Küçük bütçeyle olacak iş değil.

Top Bottom