Neler Yeni

İTOPYANIN STOK VE İNTERNET SİTESİ PROBLEMİ...

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Abi kur siteni çok kolaysa.Mahalle arasında yumurta mı satıyorsun?Hacıgül influencer,bu iş onu aşar.Her makyaj videsou çeken kendi markasını çıkarmadığına göre bu da aynı şey.
250 BİN TL HAZIR PARAM VAR BUGÜN 750 BİN DAHA BULSAM ANINDA AÇARIM. EMİN OL SANA BU FİYATLARA ÇOK RAHAT SİSTEM SATARIM. 100 TANE KASA HAZIRLASAM. iNFLUCER İÇİN 20K BÜTÇE AYIRSAM. SİSTEM BAŞI 500 LİRA KAR ETSEM. HER TÜRLÜ BU İŞİ YAPARIM. SEN VE SENİN GİBİ VİZYONSUZLARA ANLATAYIM. PARA MAL ALIRKEN KAZANILIR. 1 ADET YERİNE 100 ADET ALIRSIN UCUZ ALIRSIN. ANLADIN MI ??? ŞU ANDA TEK STOK PROBLEMİ E.K DİĞERLERİNİN HEPSİ GAYET RAHAT BULUNUYOR.

iTOPYA BU FİYATA MAL SATARKEN PARA KAZANMIYOR MU SANIYORSUNUZ.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,071
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Stok:400
Aslında olan:5.

sucukreizimiz

80+ Bronze
Biraz mantığınızla düşünürseniz beni anlarsınız. En az 100 kişi diyorum. Abdullahı takip eden bu sistemi kaçırmak istemeyen zaten forumda da yer alıyor. Ortalama en az 100 kişi diyorum. Alan zaten çıkıp aldım der. Muhalif olcam diye deli etmeyin kendinizi.
belki şansa forumdan 1 kişi bile alamamıştır ?

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
UYARI ALDIĞIM İÇİN BAŞLIĞI DEĞİŞTİRDİM. EVET SIKINTI HALA DEVAM EDİYOR. TŞK. MODERASYON EKİBİ.

Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Muhammed Dinç
Bende uyarı almışım küfür yok argo yok sadece fikir belirttim :D teşekkürler :))

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Açıkcası ben 200 stok olduğunu bile düşünmüyorum artık. Burda en az 100 kişi bekliyoruz 100 kişiden alan sayı 1-2 ise geri kalan stoğu kim alıyor. Hepimiz bu siteye giremiyoruz. İnternet hızıyla falan alakası yok bunun. Çoğumuzda fiber var.. Sorun itopya'da.. Bi şeyler döndüğünü düşünüyorum. 2 saattir bilgisayar başında bekliyorum 20.00 de siteye girdim ama alamadım. Bunun mantıklı açıklaması yok!
1646503337995.png
Bak burada bekleyen kaç kişi var bu sadece forumda olan. Foruma gelmeyip direk itopya'dan deneyen bunun 2 katıdır muhtemelen. Alamayınca ağlamayı bırakın artık. Her şeyi geçtim bak bu anlık bir olay saniyeler içerisinde bir siteye binlerce kişi giriyor. İtopya sitesini güçlendirmeli mi evet biraz daha güçlendirmeli. Ama bunu yapması bile adama masraf kim bilir ne paralar ödeniyordur. Birazcık insanların yerine kendinizi koyun.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,367
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Stok:400
Aslında olan:5.
Hayır, anında bitiyor. Şöyle ki DA kitlesi YouTube, Instagram ve Forum olarak düşünürsen anlık en az 10k kişinin siteye hücüm etmesi muhtemel. 400 stok da olduğunu varsayarsak senin 10k kişi içinden sıyrılarak 400 stoktan birisine sahip olma olasığın %0.04

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,204
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,071
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Yakışıksız bir başlık bu indirimi itopya ile birlikte yaptık 200 stogun hepsi satıldı ister inan ister inanma. Mağazadan insanlar aynı fiyata alınca bakalım ne diyeceksiniz zaten sırf bu yüzden ötürü mağazalar stok actiriyorum hepsini WEB'e actiriyorum. Not. İnternet hızının bu işlerle alakası yok.
Bu 400 stoğun kanıtı nedir? İtopya sana şu kadar stok ayırdık dese bunu görebiliyormusun? Görebiliyorsan bizle de paylaş da inanalım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
988,517
Üyeler
156,346
Son üye
nbvcfg5768
Top Bottom