Neler Yeni

İTOPYANIN STOK VE İNTERNET SİTESİ PROBLEMİ...

eXe-Dracarys

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Huseyin
  • Beğen
Reaksiyonlar: mlhr
Bunun suçlusu sence DA mı İtopya mı? Kredi kartı diye bir şey var.Sistem gelecekse limitini hazır tutar beklersin.Limitin yoksa da bir şey deme hakkın yok.Birisi de kredi çekmiş.200 stoklu ürün için gereksiz hareketler.
Arkadaşım ben yetişemedim diye bir şey demedim.limitimi yetistirdim zaten, saat 20:00 de uygulama çöktü alamadim.

eXe-Dracarys

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Huseyin
Kardeşim sorun itopyada ,Abdullah abide değil anlayın şunu
Abdullah'da niye sorun olsun .. Adam mükemmel sistem yapmış. Kitle fazla sunucular dayanmıyor.

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Abdullah oylama açsın hem insta hemde forumda.

Kendi sitesini kurma ile alakalı millet oylasın. Sonuca bakın insanların nasıl sıkıldığını anlarsınız.
Abi kur siteni çok kolaysa.Mahalle arasında yumurta mı satıyorsun?Hacıgül influencer,bu iş onu aşar.Her makyaj videsou çeken kendi markasını çıkarmadığına göre bu da aynı şey.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,117
İsim
Taha Efe
Bugün Donanım Arşivi Youtube Kanalı ve itopya.com(ITOPYA) işbirliği ile 20.00 da çıkması planlanan sistem satışa çıkarıldığında web sitesi üzerinden sistemi sepete ekle tuşuna bastım ancak sepete gittiğimde daha ilk dakikadan sepetteki ürünüm kaldırıldı, siparişi tamamlayamadan stok hatası verdi. Drive linki verilen videoda da gözüktüğü gibi satış yapılacak içeriği altında yapılan dolandırıcılık ve haksız kazancın durdurulmasını istiyorum. ARKADAŞLAR BU REZİLLİĞE BİR SO NVERİCEM . SATIJ ALIM İŞKLEMLERİNDE VİDEOYA ALDIM İTOPYA DOLANDIRICIDIR DONANIM ARŞİVİ DE ÖYLE .
Mağaza Stoğu var belki istanbul yada ankaradaysanız ulaşabilrsiniz.

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Uygunsuz davranış
Konunun başında mevzunun Abdullah olmadığını söylememe rağmen. Bir avel sürüsü boşa savunmaya geçmiş durumda. Ben İTOPYA dan şikayetçiyim. Her durumda internet mağazası açarsa Abdullah'ın hem kar edip hemde bu işi çok iyi sürdüreceğine eminim. ANLAYANLAR, ANLAMAYANLARA ANLATSIN.

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Arkadaşım ben yetişemedim diye bir şey demedim.limitimi yetistirdim zaten, saat 20:00 de uygulama çöktü alamadim.
Ağır işte çalışıyorum,altın sattım zarar ettim gibi şeyler gereksiz drama.Almaya çalıştığınız şey bilgisayar.1-2 haftaya yeni sistem çıkar onu alırsınız.Sanki çocuğunuza bebek maması alamadınız.200 stok anında gideceği belliydi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Ertürk
Ya böyle bir şey beklemezdim saat 18.00 den beri oturdum bekliyorum işi gücü bıraktım tamam yapmak zorunda değilsiniz ama yapıyoruz dediğiniz şeyi düzgün yapmanızı beklerdim ya sepete kadar geliyoruz sepette atıyor bu dediğim 3 5 saniye arası sürdü itopya bunu bilerek mi yapıyor artık bilmiyorum ama cidden büyük hayal kırıklığı oldu

hezarfenc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Furkan
Top Bottom