Neler Yeni

İTOPYANIN STOK VE İNTERNET SİTESİ PROBLEMİ...

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
578
İsim
Onur
Türkiye'deki sunucu durumu bu kullanıcı deneyimi önemli değil bunlar için nasılsa alan alır mantığında

Madem sponsor oluyorsun adam akıllı bir sunucu alda insanlar rahat alsın

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Abdullah oylama açsın hem insta hemde forumda.

Kendi sitesini kurma ile alakalı millet oylasın. Sonuca bakın insanların nasıl sıkıldığını anlarsınız.

Theaks81

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Ali Kemal Solak
abi apoya neden kızıyorsunuz ki hey allahım ya bir daha da itopya ile işim olmaz
resim_2022-03-05_204735.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Erdem Demir
@Abdullah Hacıgül Sana sözümüz yok gerçekten iyi fiyata iyi sistem yapıyorsun. Ama itopyadan bıktık artık.

AÇIK SÖYLÜYORUM ARTIK İTOPYANIN DÜRÜST OLDUĞUNA İNANMIYORUM.

20:00 DA LİNKE TIKLADIM. LİNK AÇILDI. SEPETE ATIYORUM SEPET AÇILMIYOR. 100 MB İNTERNET 20 PİNG İLE AÇILMIYORSA NASIL Bİ OLAY BU. BU FİRMA ÜZERİNDE HER YAPTIĞIN SİSTEMDE, FORUMDA BEKLEYEN ADAM SAYISI 30 İKEN ALAN ADAM SAYISI 2-3 GEÇMİYOR. GERÇEKTEN SIKTI.
1000mb download 1000mb upload 1ms ile siteye girip alamadım :D

hezarfenc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Furkan
Vergi levhasımı zor ?
Yer tutmak mı zor ?
Distiribütörlerden mal almak mı zor ?

Karşındaki adam @Abdullah Hacıgül adamın tanımadığı marka yada dist. varmı sence bak bakalım. Adam zaten Vergi ödüyor.

Ayrıca 400 sistem satılsa 200 lira kar bıraksa 80000 lira yapar. Sen itopyanın adet başı 200 lira kazanmıyor olacağını söyleyebilir misin ?
Bakkal dükkanı hesabı yaptı

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Tam 4 senedir ağır işlerde çalışıyorum pc almak için denk geldi biriktirdigim para ile altın almıştım son 1 saatte altini bozup bankaya yatirdim. Nöbet tuttum sayfada bastim ama sepete eklenmiyordu. Sabahtan beri bunun icin uğraşıyorum altını cik ucuza bozmustum ve yarin daha da pahaliya geri alacam altini hem hayalime kavusamadim ama 300 TL zarar ettim
Bunun suçlusu sence DA mı İtopya mı? Kredi kartı diye bir şey var.Sistem gelecekse limitini hazır tutar beklersin.Limitin yoksa da bir şey deme hakkın yok.Birisi de kredi çekmiş.200 stoklu ürün için gereksiz hareketler.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,643
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
@Abdullah Hacıgül Hocam başka stok gelecek mi webde yoksa bitti mi? Ona göre salalım F5i :D

• Beğen
Reaksiyonlar: mlhr

bwNN

80+ Silver
Bunun suçlusu sence DA mı İtopya mı? Kredi kartı diye bir şey var.Sistem gelecekse limitini hazır tutar beklersin.Limitin yoksa da bir şey deme hakkın yok.Birisi de kredi çekmiş.200 stoklu ürün için gereksiz hareketler.
Kardeşim sorun itopyada ,Abdullah abide değil anlayın şunu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,665
Üyeler
152,716
Son üye
muratketn
Top Bottom