Neler Yeni

İTOPYANIN STOK VE İNTERNET SİTESİ PROBLEMİ...

Dima

80+
Ben itopya ile senden daha çok tartışmışımdır bu arada. Bak abartmıyorum senin itopyadan aldığın ürünün 3 katını aldığıma da eminim. Madem forum kültürün yoktu neden buradasın. Ağlamak için buraya gelme zahmetinde neden bulundun. İtopya'nın müşteri hizmetleri var git ara oraya ağla.
Dostum senin gerçekten aklından zorun mu var? Foruma gelip yazıp yazmayacağımı sana mı sorucam. Hayırdır sen buranın muhtarı mısın? Başlığa bak. İnsanlar buraya İtopyanın bugün ki durumu, sistemin gitmesi ile ilgili görüşlerini bildirmek için geliyor. Sen böyle düşünmüyorsan neden buraya gelip insanlara "ağlamayın, kudurmayın" yazıyorsun. Görüşlerini insancıl bir dille bile belirtemiyorsun. Daha fazla muhatap alıp zeka seviyemi düşüremem. Bi yere muhalif olayım farklı olurum kafasında devam lol

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Allah aşkına şu işi yap boş çene çalacağına.Paranı batır da aklın başına gelsin.Başka türlü anlamazdın harbiden.Bir ton sıkıntı çıkar farkında değilsin.Ha sen nereden biliyorsun dersen de bi ara bilgisayar kasası ürettirip satmayı düşündüm.Başlarda çok mantıklı geldi.Ama o işin o kadar kolay olmadığını araştırdıkça gördüm vazgeçtim.
Dünya vazgeçenlerin değil deneyenlerin elinde :) En büyük firmalar hayallerin denenmesiyle kuruluyor. Senin gibi korkanlarda ya ordan maaş almak için mülakat haberi beklemekte yada memur olsamda kurtulsam derdinde.

mlhr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Melih
Siteye girdim.Ekran kartı güncellemek için alacaktım sırf.Şifreyle ilgili bir sorun olmuş yenilenmesi gerek dedi.O ara bitti ben de alamadım.Ankaradayım.Gidip de almaya uğraşamam.Şifreyle ilgili mesele itopyanın sorunu ama gelip burada yaygara koparmıyorum.200 stoklu sistem bitti diye.
Nasıl girdin

Lineless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Efe Enes
Şakşakçılığı şuan sen yapıyorsun aslında sadece sistem alabilmek için üyelik açıp burada kimseye faydası olmayan sadece kendini düşünen aciz bir insansın. Ve sistemleri kaçırdığınızda böyle ağlayıp kuduruyorsunuz. KUDURUN.
Ben itopya ile senden daha çok tartışmışımdır bu arada. Bak abartmıyorum senin itopyadan aldığın ürünün 3 katını aldığıma da eminim. Madem forum kültürün yoktu neden buradasın. Ağlamak için buraya gelme zahmetinde neden bulundun. İtopya'nın müşteri hizmetleri var git ara oraya ağla.
seviyesiz bir insansın.

• Beğen
Reaksiyonlar: Dima

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dünya vazgeçenlerin değil deneyenlerin elinde :) En büyük firmalar hayallerin denenmesiyle kuruluyor. Senin gibi korkanlarda ya ordan maaş almak için mülakat haberi beklemekte yada memur olsamda kurtulsam derdinde.
Allah aşkına ne iş yapıyorsun sanki.Bi bilgisayar için zırlıyorsun burada.Mülakat bekleyen maaş alanlara sallıyorsun da belli ki paran yok sen de ucuz sistem peşinde koşuyorsun.Gören de elon musk falan sanar.3050 için ağlıyorsun.Dünya deneyenlerin elinde demişsin.Oyun oynamak için şurada gürültü koparacağına git daha düzgün işler yap.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dümdüz girdim açıldı.Şifre değişmesi lazımmış giriş yapmadı.Sonra da bitti.

mlhr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Melih
Allah aşkına ne iş yapıyorsun sanki.Bi bilgisayar için zırlıyorsun burada.Mülakat bekleyen maaş alanlara sallıyorsun da belli ki paran yok sen de ucuz sistem peşinde koşuyorsun.Gören de elon musk falan sanar.3050 için ağlıyorsun.Dünya deneyenlerin elinde demişsin.Oyun oynamak için şurada gürültü koparacağına git daha düzgün işler yap.

Abi senin cin olduğunu düşünüyorum

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Allah aşkına ne iş yapıyorsun sanki.Bi bilgisayar için zırlıyorsun burada.Mülakat bekleyen maaş alanlara sallıyorsun da belli ki paran yok sen de ucuz sistem sallıyorsun.Gören de elon musk falan sanar.3050 için ağlıyorsun.Dünya deneyenlerin elinde demişsin.Oyun oynamak için şurada gürültü koparacağına git daha düzgün işler yap.

Görüyorum ki yaptığın düzgün işler, sana buraya yazacak kadar rahatlık sağlamış çocuk.
Anlamadığın konu 3050 için ağlamıyorum. Reklamı yapılan ve övülen bi işin her seferinde rezil kepaze edilmesine kızıyorum. tabii ki sen her yerde sindirilen insan olduğun için. Parasıyla hizmet alamamanın, tepki gerektirdiğinin farkında bile değilsin. Elon musk değilim ama pc kasasını ürettirmek yerine üretmeyi deneyecek kadar cesaretliyim. Senin gibi hayal kurmak yerine açık net söylüyorum. Benim yanıma yatırımcı bul, ben sana itopyayla aynı paraya sistem toplarım.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1

hezarfenc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Furkan
Görüyorum ki yaptığın düzgün işler, sana buraya yazacak kadar rahatlık sağlamış çocuk.
Anlamadığın konu 3050 için ağlamıyorum. Reklamı yapılan ve övülen bi işin her seferinde rezil kepaze edilmesine kızıyorum. tabii ki sen her yerde sindirilen insan olduğun için. Parasıyla hizmet alamamanın, tepki gerektirdiğinin farkında bile değilsin. Elon musk değilim ama pc kasasını ürettirmek yerine üretmeyi deneyecek kadar cesaretliyim. Senin gibi hayal kurmak yerine açık net söylüyorum. Benim yanıma yatırımcı bul, ben sana itopyayla aynı paraya sistem toplarım.
İtopyanın şuan yapacağı en mantıklı iş onlara rakip olmaman için sana 3050 sistem vermesi olur

Lineless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Efe Enes
Senin seviyeni de görüyoruz
Konuyu yalnış yerlere çekmeye kesinlikle gerek yok. Orda sitenin ne kadar kötü olduğunu eleştirmişim. Ama senin yaptığın insanları toxiclemek. Yani insanlara kudurun ağlayın zıplayın vb. ergence kelimeler kullanıp ardından savunduğun şeyin doğru olduğunu iddia etmeye hakkın bile yok. Düzgün bir dilde düşünceni savunursan kesinlikle olabilir. İtopya ailenden bir birey olsa bu kadar savunmazdın be dostum yapma gözünü seveyim. Burda önceden yaptığın siparişlerin önemi yok şuan bu konuyu konuşup tarşıyoruz. Eski gündemleri şuana taşımana gerek yok sen güveniyorsun diye herkes güvenmek zorunda değil.

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ne yaptıysam kendi emeğimle yaptım.Çalıştım uğraştım başarısız olduğum da oldu,dolandırıldığım da oldu.Emek dersen emek verdim.Öyle baba parası yemiş birisi de değilim.Sindirilen bir insan demişsin bana madem sindirilmedin git hakkını itopya mağazasında ara burada zırlama.Git cesaretinle bilgisayar kasası üret sonra sat burada boş laf yapma.Yatırımcıyı da kendin bul,amaç yatırımcı bulmak zaten.Yatırımcı bulamadığım için patlayan yazılım projelerim oldu.Yatırımcı bulmak işin zor kısmı zaten bunu bile bilmiyorsun çünkü denememişsin.Kapı kapı gezmen lazım.Olmuyorsa olmuyor.

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
4.sayfaya kadar okudum eğer verdiğim öneriyi biri verdiyse bilemem.

@Abdullah Hacıgül
Kitlenin büyüklüğü siteleri çökerttiği için bilgisayar farklı sitelerde aynı anda satışa çıkabilir. A sitesinde 100 stok B sitesinde 100 stok gibi. Tahminimce zor bir iş çünkü rakip firmalar var + itopya ile anlaşmanız varsa sıkıntı çıkarabilir ve aynı anda 2 firmayla iletişim zor olur. Ama her sistem çıktıktan sonra açılan site çökme konularının çözümü olur. Tehlikeli yanı her iki sitenin de serverlarının dolup çökmesi. Zor bir çözüm ama düşünülebilir.

Top Bottom