Neler Yeni

İyi Bir Bilgisayar Toplamak İstiyorum Dedik (40-45k idi 63.5k) oldu :)

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,885
İsim
Hacı
Tek diyeceğim şu; aciliyeti yoksa İntel 13. Nesil ve RTX 4000 serisini bekle.

Aslında herkesin demek istediği şu ki bütçe çok iyi. Bu ülkede bu fiyatlara sistem toplayan insan sayısı sınırlı. Bu bütçede istediğin parçaların yanına 3080 gibi bir kart yakışır. Bu da bu şekilde özelleştirilebilir hazır sistemler ile dediğiniz fiyatın altına alınır. Bir süre istediğinize yakın bir sistem hazırlanana kadar takipte kalmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Önerdiğim sistemin özelleştirme seçenekleri kapatılmış o sebepten onu atlayabiliriz.
Bu da bu şekilde özelleştirilebilir hazır sistemler ile dediğiniz fiyatın altına alınır derken siz de özelleştirilebilir sistemlerin daha ucuza geldiğini mi söylüyorsunuz? Bir süre istediğinize yakın bir sistem hazırlanana kadar takipte kalmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Tam olarak nereyi takipte kalmam gerekiyor? Bahsetmiş olduğunuz siteye maruzatımı eposta yoluyla bildirdim. Dönüş yaptıklarında neler yapabildiklerine daha yakından bakacağım.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,026
İsim
Bilal Tepe
Bu da bu şekilde özelleştirilebilir hazır sistemler ile dediğiniz fiyatın altına alınır derken siz de özelleştirilebilir sistemlerin daha ucuza geldiğini mi söylüyorsunuz? Bir süre istediğinize yakın bir sistem hazırlanana kadar takipte kalmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Tam olarak nereyi takipte kalmam gerekiyor? Bahsetmiş olduğunuz siteye maruzatımı eposta yoluyla bildirdim. Dönüş yaptıklarında neler yapabildiklerine daha yakından bakacağım.
Bu arada suanki yaptığın çok mantıksız rtx 4000 ve Intel 13.nesil beklesen her türlü + ve pişman olmazsın emin ol şimdi alıp pişman olabilirsin bence 25k ya 4070 alinabilir

İşlemci iyi zaten 3090 i 1080pde kullanma 2k monitör al en az ve darboğaz da olmaz 2k da
Monitör faktorü de mi darboğaz oranına dahil...Allah'ım sana geliyorum :) Ben 1080p üstü monitörü saçma buluyorum normalde...Ama konuştukça farklı şeyler öğreniyorum. Araştırmam gereken ne kadar çok şey varmış.

Ybeyaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Yusuf Beyaz
Hazır sistem daha uyguna gelir. Sistemler için itopya, sinerji, gaming.gen, incehesap güvenilir ve düzenli olarak kampanya yapan siteleridir. Bu siteleri takipte kalırsanız uygun fiyata istediğinize yakın sistemi elde edebilirsiniz.

Bu arada suanki yaptığın çok mantıksız rtx 4000 ve Intel 13.nesil beklesen her türlü + ve pişman olmazsın emin ol şimdi alıp pişman olabilirsin bence 25k ya 4070 alinabilir
Aklım karışıktı hepten duman oldu :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hazır sistem daha uyguna gelir. Sistemler için itopya, sinerji, gaming.gen, incehesap güvenilir ve düzenli olarak kampanya yapan siteleridir. Bu siteleri takipte kalırsanız uygun fiyata istediğinize yakın sistemi elde edebilirsiniz.
Akakçe ile aradığım zaman bu siteler fiyat anlamında hiç yukarılarda görülmüyor. Takip etsek en uyguna bu bahsetmiş olduğunuz sitelerden uyguna alabilir miyiz?

Ybeyaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Yusuf Beyaz
Monitör faktorü de mi darboğaz oranına dahil...Allah'ım sana geliyorum :) Ben 1080p üstü monitörü saçma buluyorum normalde...Ama konuştukça farklı şeyler öğreniyorum. Araştırmam gereken ne kadar çok şey varmış.
3080 gibi bir kart alıp 1080P de kullanırsanız darboğazı iliklerinize kadar hissedersiniz 😀

Akakçe ile aradığım zaman bu siteler fiyat anlamında hiç yukarılarda görülmüyor. Takip etsek en uyguna bu bahsetmiş olduğunuz sitelerden uyguna alabilir miyiz?
Hazır sistemleri Akakçe üzerinden görüntülemeniz zor. Kampanyalar piyasaya göre oldukça uygun olur. Sitelere ara ara girip bakarsanız mutlaka uygun bir fiyata istediğinize yakın bir sistem toplayabilirsiniz.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,026
İsim
Bilal Tepe

Dostum 3090 aliosun 1080p için mi lacan ozmn git 3070 al işlemci i9 yap daha mantıklı 3090 3080 1080pde kullanılmaz 2k monitör şart .

Yani 2k şart mı :)
Şart

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,026
İsim
Bilal Tepe
Top Bottom