Neler Yeni

Öneri İyi ses kasabileceğim kablosuz kulak üstü kulaklık ve kulaklık standı önerisi.

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Bütçe
4000
Merhaba değerli forum sakinleri.
4000 TL bütçem var. İyi ses kasabileceğim, tiz ve bass sesleri kaliteli, kablosuz, 7.1 Surround teknolojisine sahip, Dolby Atmos destekli, mikrofon kalitesi iyi, kullanımı rahat, malzeme kalitesi iyi, güzel bir kablosuz kulak üstü kulaklık arıyorum. Kulaklıkta RGB olup olmaması önemli değil. Call Of Duty Modern Warfare II (2022) Multiplayer ve Warzone 2.0 oynamaktayım. Kulaklığa ayırabileceğim bütçe 3500-3600 TL.
Kulaklık dışında, bu kablosuz kulaklığı güzelce tutucak, şık, malzeme kalitesi güzel, RGB bir kulaklık standı arıyorum. Onada 500-600 TL gibi bir bütçe ayırdım.
Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar dilerim.

Son düzenleme:

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostlar lütfen yardımcı olun. Tecrübelerinize ihtiyacım var.

enisberberr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,048
İsim
Enis Berber
İlgilendiği Kategoriler
Oyun, Ekipmanlar, PC Bileşenleri, Grafik Tasarım
Instagram
https://www.instagram.com/enisberberr/
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198361448789/
Facebook
berberenisdesign
Twitter
enisberberr
Bu fiyat dahilindeki en iyi ürün Razer Blackshark V2 Pro diyebilirim. THX yazılımıyla birlikte mükkemel ses deneyimine erişebiliyorsunuz...
Ama beğenmezseniz az Steelseries Arctis 7+ düşünebilirsiniz...

Kulaklık standtları hakkında pek bilgim olmadığı için bir şey öneremeyeceğim maalesef :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ABDULLAH AKIN
Selamlar corsair void elite kullanıcısıyım ses konusunda mikrofon konusunda olsun gerçekten harika bir kulaklık 2 senedir sorunsuz kullanmaktaym tavsiye ederim sizin bütçeniz var corsair hs80 bakabilirsiniz aslında bir arkadaşım kullanıyor voidin gelişmiş hali diyor oda çok memnun kulaklık konusunda konfor gerekse mikrofon corsair hs80 ve void elite öneririm benim bildiklerim bunlar aramızda çok daha iyi ve tecrübeli olanlar elbette vardır ben sadecee gördüklerimi ve kullandıklarımı tavsiye ediyorum Allaha emanet olun😊

enisberberr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,048
İsim
Enis Berber
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
Facebook
berberenisdesign
Twitter
enisberberr
Selamlar corsair void elite kullanıcısıyım ses konusunda mikrofon konusunda olsun gerçekten harika bir kulaklık 2 senedir sorunsuz kullanmaktaym tavsiye ederim sizin bütçeniz var corsair hs80 bakabilirsiniz aslında bir arkadaşım kullanıyor voidin gelişmiş hali diyor oda çok memnun kulaklık konusunda konfor gerekse mikrofon corsair hs80 ve void elite öneririm benim bildiklerim bunlar aramızda çok daha iyi ve tecrübeli olanlar elbette vardır ben sadecee gördüklerimi ve kullandıklarımı tavsiye ediyorum Allaha emanet olun😊
Hocam Void Elite için çoğu kullanıcı dip sesten şikayetçi. Ha bu demek değil ki hepsi öyle ama çoğu Void Elite'lerde dip ses sorunu oluşuyormuş kronik olarak...
HS80 içinse çoğu arkadaş fiyatını haketmediğini düşünüyor. Bu konuyu tam araştırmadım ama bu fiyatlarda HS80 yerine başka kulaklık öneriliyorsa ''HS80'de bir şey var ki millet onu önermiyor'' diye düşünceye kapılıyor insan...

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ABDULLAH AKIN
Hocam Void Elite için çoğu kullanıcı dip sesten şikayetçi. Ha bu demek değil ki hepsi öyle ama çoğu Void Elite'lerde dip ses sorunu oluşuyormuş kronik olarak...
HS80 içinse çoğu arkadaş fiyatını haketmediğini düşünüyor. Bu konuyu tam araştırmadım ama bu fiyatlarda HS80 yerine başka kulaklık öneriliyorsa ''HS80'de bir şey var ki millet onu önermiyor'' diye düşünceye kapılıyor insan...
Enis bey ben void elite kullanıcısı olduğum için önerdim ben sorun yaşamadım güzel kulaklık o yüzden tavsiye ettim hs 80 içinde arkadaşım kullandığı için tavsiye ettim arkadaşımda çok güzel olduğunu söylüyor ama tabii ki dediğiniz gibi fiyati çok yüksek gereksiz pahalı bir ürün ben sadece bildiğim ürünleri daha doğrusu kullandığım ürünü tavsiye ettim memnun olduğum için😊

enisberberr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,048
İsim
Enis Berber
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
Facebook
berberenisdesign
Twitter
enisberberr
Enis bey ben void elite kullanıcısı olduğum için önerdim ben sorun yaşamadım güzel kulaklık o yüzden tavsiye ettim hs 80 içinde arkadaşım kullandığı için tavsiye ettim arkadaşımda çok güzel olduğunu söylüyor ama tabii ki dediğiniz gibi fiyati çok yüksek gereksiz pahalı bir ürün ben sadece bildiğim ürünleri daha doğrusu kullandığım ürünü tavsiye ettim memnun olduğum için😊
Hocam bey demenize gerek yok bu arada :D
Dediğim gibi hocam çoğunluk bun söylüyor bu modeller için ama elbette her ürünü de öyle olacak diye bir şey de yok.
Misal olarak zamanında birkaç insan bana Steelseries Arctis 5 al demişti aldım ama ses seviyesi o kadar düşüktü ki çoğunlukta ses seviyesinin düşüklüğünden şikayetçiydi ve ben pek şikayetlerine bakmayarak aldım ama tabii iade edip paramı geri aldım...

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ABDULLAH AKIN
Hocam bey demenize gerek yok bu arada :D
Dediğim gibi hocam çoğunluk bun söylüyor bu modeller için ama elbette her ürünü de öyle olacak diye bir şey de yok.
Misal olarak zamanında birkaç insan bana Steelseries Arctis 5 al demişti aldım ama ses seviyesi o kadar düşüktü ki çoğunlukta ses seviyesinin düşüklüğünden şikayetçiydi ve ben pek şikayetlerine bakmayarak aldım ama tabii iade edip paramı geri aldım...
Corsair kısmındada aşırı yüksek diyebileceğimiz ses yok aslında ama ses çok net genel olarak oyunlarda vs 60 düzeyinde kullanıyorum bunu deneyip görerek almak daha mantıklı bence😊

En İyi Cevap
3
Corsair Void Pro wireless ve HS80 kullandım, onları önermem. İlla Corsair derseniz itopyadan virtuosoya bakabilirsiniz.

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
493
İsim
Yusuf Armanc
Bu fiyat dahilindeki en iyi ürün Razer Blackshark V2 Pro diyebilirim. THX yazılımıyla birlikte mükkemel ses deneyimine erişebiliyorsunuz...
Ama beğenmezseniz az Steelseries Arctis 7+ düşünebilirsiniz...

Kulaklık standtları hakkında pek bilgim olmadığı için bir şey öneremeyeceğim maalesef :(
Hocam bir arkadaş razer dan thx almaya çalışırken Türkiye de olduğundan defalarca iptal oldu diyordu.

Murat demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Murat demir
steelseries nova 7 bakın isterseniz hem günlük kullanım hemde oyunda çok iyi sonar yazılımı ile beraber kullanılınca mükemmel oluyo

Top Bottom