Neler Yeni

IZOLY Exit sistem Alınır Mı?

zentan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
emircan
Bütçe
12000

Exe.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Gökay Yıldırım
Dostum izoly sistemleri almanı pek tavsiye etmem hem bu fiyata daha iyisini toplayabilirsin .

DMNS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Mehmet Burak Duman
Çok çok pahalı attığınız sistem. 10K'ya hazır sistem ve üzerinde 2.5-3K koyarak monitör bile alırsınız.

• Beğen
Reaksiyonlar: Exe.

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,533
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
Yok iyi değil.

Nuila

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emre
Arkadaşlar selam bu işlerden pek anlamıyorum bi arkadaşım bunu tavsiye etti bütçem bu kadar ve buna yakın sizce bilgisayar nasıl?
Game garaj sitesinde bunun gibi ve buna yakın sistemler daha ucuz. Tavsiyem kendiniz toplayın, ben araştırarak bilgi sahibi oldum. Kendiniz tek tek topladığınizda daha ucuza gelebiliyor. Bence bu kadar para etmez bu sistem.

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
  • Beğen
Reaksiyonlar: DMNS

ThEmre™

80+
Almayınız, bu sistem bu fiyat tam bir saçmalık

• Beğen
Reaksiyonlar: DMNS

zentan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
emircan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ozaman arkadaşlar cok kötüyse sizden ricem link atın onlara bakalım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son düzenleme:

ProArk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Ömer Ünal
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve oyunlar

3090 bile olsa İZOLY ALMA. Pişman olursun. Bozuk ne olduğu belirsiz parçaları takıp sistem satıyorlar. Çoğu Allah bilir arızalı üründür belki. Yorumlara bakarsan internette görürsün.

Attığım sistemleri incelemedim çoğunu. Sadece ekran kartlarına baktım. Aralarından araştırıp iyilerini seçebilirsin. Hem daha çok fps alırsın hem sağlam bir garantin olur. Ne olduğu belirli olur en azından.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
İzoly sistem almayın, aldırmayın.

ananas_suyu

80+ Bronze
Arkadaşlar selam bu işlerden pek anlamıyorum bi arkadaşım bunu tavsiye etti bütçem bu kadar ve buna yakın sizce bilgisayar nasıl?
Dostum bilgisayar alcaksan bazı seçimler yapmak zorundasın bunlar kişisel seçimlerdir tavsiyem kendin bilgisayar parçalarını öğren özellikleri öğren çok Zor değil en fazla 1-2 haftada herşeyi çözersin çözünce kendine bir sistem bul yada topla

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
yigitern
kesinlikle alınmaz hocam

Top Bottom