Neler Yeni

izoly neden tercih edilmiyor

invy

80+ Bronze
Az beklemeni öneririm İtopyaya GTX 1650 RX 6500XT 10k ya fln geliyor bazen izoly sistemleri 2 ye katlar

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
aslında benim şu konuyu açma sebebim ben 15 20 güne bilgisayar toplucam ama her gün bi sistem bakıyom ha bunu alıcam ama 2 gün sonra bakıyom stok tükeniyo buda benim canımı çok sıkıyo ne yapcam bilemedim
Araştırma yapmaya sistemi alabilecek durumdayken başlaman gerek. Yani bir sistem yakalayacaksın bu güzel diyeceksin ve hemen alacaksın. Sistem bukup ben bunu 1 aya alırım dersen tabi alamazsın 😀

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Murat Efe
illaki çıkar adam akıllı piyasa çok karışık izoly alıp pişman olmaktansa biraz daha bekleyip sağlam bir sistem almanda fayda var
dolar kuruna bağlı diyordu vatandan bi pc topladım abi dedim bunu ayırtabiliyor muyuz dedim dolar kuruna bağlı oldu için bakarsın 2 gün sonra 20k olur dedi baktım 2 gün sonra pc 15k dan 18k olmuş yani ne desem bilemedim

xTURANN

80+ Bronze
Izoly, TurboX Gibi Markalar Eski Nesil Parçaları Kullanarak Yeni Kasa ( Mesh, RGB'li, Temperli Camlı Yeni Nesil Kasalar ) Kullanarak Satışa Sunuyor. Yanında da 60 Hz Monitör, Rainbow ( RGB Değil ) Klavye, Mouse ve Mousepad Koyup Satıyor. Bazıları Kulaklıkta Koyuyor. Bunu Gören ve Pek Bilgisi Olmayan Kullanıcılar da Her şeyi Hazır Sistem Diyerek Koşuyor. Araştırma Yapsa 15.000 Küsüratlı Sistemi 3000'e Toplayabileceğini Görecek Çünkü Eski Nesil İşlemci, DDR3 RAM ve Eski Anakart Kullanıyorlar. Keza Ekran Kartları da Öyle. Üzerine Marka Falan Basıyorlardır. R7 240 Falan Kullanıyorlar.

Kısacası : Eski ama Yeni Görünümlü Her şeyi Yanında Olan ama Çok Kötü Olan Sistemleri Satıyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Murat Efe
Izoly, TurboX Gibi Markalar Eski Nesil Parçaları Kullanarak Yeni Kasa ( Mesh, RGB'li, Temperli Camlı Yeni Nesil Kasalar ) Kullanarak Satışa Sunuyor. Yanında da 60 Hz Monitör, Rainbow ( RGB Değil ) Klavye, Mouse ve Mousepad Koyup Satıyor. Bazıları Kulaklıkta Koyuyor. Bunu Gören ve Pek Bilgisi Olmayan Kullanıcılar da Her şeyi Hazır Sistem Diyerek Koşuyor. Araştırma Yapsa 15.000 Küsüratlı Sistemi 3000'e Toplayabileceğini Görecek Çünkü Eski Nesil İşlemci, DDR3 RAM ve Eski Anakart Kullanıyorlar. Keza Ekran Kartları da Öyle. Üzerine Marka Falan Basıyorlardır. R7 240 Falan Kullanıyorlar.

Kısacası : Eski ama Yeni Görünümlü Her şeyi Yanında Olan ama Çok Kötü Olan Sistemleri Satıyorlar.
peki bunu donanım arşivi yotube kanalında vidyosu çekildi mi şu izoly böyle böyle gibi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
943,601
Üyeler
148,469
Son üye
empath12
Top Bottom