Neler Yeni

izoly pc aldım sizce iyi mi

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
monitör ekipmalr dahil mi
kasa sadece bu zamanda 0 dan bi daha ekipman almam zor :ROFLMAO: gamegarajdan almıştım zamanında Apu sistem sonradan RTX 3070 ekledim yükseltme yaparım belki 2.el piyasası merak ettim , tabi İzoly kadar değeri yok bende biliyorum fdf :ROFLMAO:

Starlex

80+ Silver
Alıntıyı görüntüle merhaba arkdaşlar bundan sipariş verdimm bütçem buna uydu için ve 2 el sistemlere ailem arşı geldi için bunu aldım oyunlarda sıkıntı çıkarırmı
Sana izolynin ne kadar kazık olduğunu bir link ile de gösterebilirim :D

Mesaj otomatik birleştirildi:

Kullandığı parçalar ya çin malı ya 2. El olarak alıyorlar ve kazık fiyata satıyorlar iptal edebilirsen güzel bir bilgisayarın olabilir

BirForumcuKişi

80+ Bronze

Kullandığı parçalar ya çin malı ya 2. El olarak alıyorlar ve kazık fiyata satıyorlar iptal edebilirsen güzel bir bilgisayarın olabilir
kabul etmiyo hocam 10 sayfadır yalvarıyoruz

Starlex

80+ Silver

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,435
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Volkan
Bu biraz dalga geçer gibi bir konu olmuş, herkes çöp alma diyor başka çarem yok diyor . Takip etse çok güzel sistemler çıkıyor biraz üstüne eklese ,bence farkında olayın konuyu açıp cevaplara mı gülüyor neyin kafası bu anlamadım... Kusura bakma eğer gerçekse olayın durumun baya vahim...

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Musa ÖZ
arkadas bilgisyar konularına hakim olmayabilir merak edip sormus yardım ediceginize dalga geçiyosunuz herkes bilgisayara hakim olucak diye bir şey yok
Forum da kırk tane konu hakkında soru sormuş göz göre göre almış.

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Yunus Şahin

Oha. :D Araba alırım buna. :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Muhammet açıkgöz
Ya kanka alma diyoruz o kadar soru sormuşsun herkes alma diyor hala ısrarla birçnin iyi demesini bekliyorsun ne halin varsa gör ya al kanka kesin 500 FPS verecek valorant memnun kalırsın hatta 30 yıl kuklanırsın ne halin varsa gör sıkıldım resmen

Starlex

80+ Silver
Top Bottom