Neler Yeni

Jahrein hakkında ne düşünüyorsunuz?

EpicAykut

80+
Yurt dışında yaşayabiliyor, dili var, parası var, her şeyi var. Onun durumunda olan bir çok kişi ülkesine dönmez, umrunda olmaz. Ama Jahrein bu durumda olmasına rağmen ülkesi için uğraşıyor. Ülkenin iyiliğini istiyor. Zaman zaman çok uçuk açıklamalar yapıp milleti sinirlendiriyor, ağzı da aşırı bozuk. Onun içinde sevmeyen var. Yayınlarını izlemem. Takip etmem, sadece Twitter'da önüme düşerse beğenirim.
Jaho her zaman ilk defa haklı olan adam

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
çok fazla sallıyor millete onun dışında başka bir şey yok üstte denmiş ülkesi için uğraşıyor

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,463
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Söylediklerinin yüzde doksanında haklı hep doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar.

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel

Araba

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,024
İsim
araba
@Araba sizin gibiler yüzünden anti kemalistim haberin olsun
1.dinsiz olduğumu nerden çıkardın
2. O tweette jahrein islam karşıtı bir şey yapmamış
3. adama köpek falan demişsin sensin köpek
4. yok sizin gibiler yüzünden anti kemalistim cart curt ne anlatıyosun sen din ile ülkenin kurtarıcısına saygı duyman arasında alaka yok

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
Şu ana kadar ciddiyim gerçekten islam karşıtı olmayan kemalist görmedim
İslam karşıtı?
Birazcık aklını çalıştırıp şunu düşünsene insanlar mı senin dinine karşıt yoksa senin dinin onlara karşı olduğu için mi karşıt olmak zorundalar
Klasik müslo benim dinime saygı göstermiyor diye bas bas bağırır halbuki kendi dini başka dinlere saygı göstermez, o dine inanmadıkları için sayısız işkenceleri olur, kendi peygamberi mekkedeyken kuzu kesilip kafirun suresini yazar medineye gittikten sonra kervan basarak gücüne toparlar ve en sonunda o sıralarda pagan tapınağı olan kabeyi gidip bütün putlara yıkar.(o sırada kafirun suresi 😃 )

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Bazen çok konuşup boş konuşsa da haklı bulduğum tarafları var. Genel itibariyle hayır sevmiyorum .

bwNN

80+ Silver
Obez , ateist ( saygım yok ) , herkese laf atıp prim kasmaya çalışıyor (başardı 30k izleniyor) , hiç samimi değil vesaire vesaire, izlenicek bi tarafını bulamıyorum vakit kaybı
Jahrein twitchde yillardir var ve yillardir en çok izlenenlerdeydi. 2 yillik yayinci degil prime ihtiyaci olmaz yani

egebaranakk0

80+ Silver
Jahrein twitchde yillardir var ve yillardir en çok izlenenlerdeydi. 2 yillik yayinci degil prime ihtiyaci olmaz yani
Aynen eskiden sadece üc beş kitleye sahip olan adam bi anda 10-30k arası izlenmeye başladi kendi kendine oldu dimi kastığı primlerin haddi hesabı yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,061
Üyeler
140,758
Son üye
Montascy
Top Bottom