Neler Yeni

🟠 Jahrein tutuklandı!

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
981
İsim
Baran Kut
Hocam biri fetva mevzusu biri de iğrenç konuşmaların döndüğü bir space odasına girdiği sırada kayıt alıp sanki onlardanmış gibi gösterdikleri olay. Tutuklama fotoğraflarına bakarsan arkada biri var o kişi o konuşmayı yapan kişi.
İkisini bir arada sunup bilerek yaptılar aslında. O incel çocuklarla berabermiş gibi sunuldu.

Şimdi de çocuğunu almak için bakanlığa yazı gönderilmiş.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,856
İsim
Mehmet Aslan
İkisini bir arada sunup bilerek yaptılar aslında. O incel çocuklarla berabermiş gibi sunuldu.

Şimdi de çocuğunu almak için bakanlığa yazı gönderilmiş.
O çocuk mevzusunda etimle kemiğimle tiksindim , yav hadi adama saldırdınız çocuğundan ne istiyorsunuz.

Rulep

80+ Gold
Hocam biri fetva mevzusu biri de iğrenç konuşmaların döndüğü bir space odasına girdiği sırada kayıt alıp sanki onlardanmış gibi gösterdikleri olay. Tutuklama fotoğraflarına bakarsan arkada biri var o kişi o konuşmayı yapan kişi.
fetva mevzusunu izlemedim de iğrenç konuşmayı izledim kayıt alıp onlardanmış kısmı anlamadım

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,220
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
Olm sen popüler olsan.
Gelen geçen sana keyfine göre sövmesini nasıl karşılarsın?
Dava açacak ki gelen geçen sövmesin.

İfade özgürlüğünü sen küfür mü sanıyosun.

Sokakta karşılaşsak ben senin anana falan sövsem orda da dermisin ifade özgürlüğü?
İfade özgürlüğünün tanımını daha bilmiyorsun. İfade özgürlüğü demek herkes birbirine sövsün bu serbest olsun değil. Eğer sen bana söversen seni dövebilirim, bende sana sövebilirim. "Devlet baba bu bana böyle böyle dedi, bunu hapse at" kadar saçma bi şey yok

Ceasar123

80+ Bronze
Bana her zaman söven birileri olacak
Sen burdan X bir şehirden normal bir insan olarak yazıyosun.
O kadar popüler olsan hoşuna gider mi?

ne kadar dava açarsam açayım bir şey değişmeyecek
Yo değişecek :d Birsürü olan dava, örnekleri vs. yüzünden artık millet korkuyor sövemiyor.
İşe yaramasaydı, bişey değişmeseydi bunu konuşmazdık bile.

Kaldı ki, kendine küfür edenlere kendisi de küfür ediyor üstüne dava açıyor. Bu tamamen aptallıktır.
Tamam? Burda yargılananlara iş düşüyor. Karşı tarafta yine bunu beyan edebilir.
Yargıda jahrein üstün değil.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,856
İsim
Mehmet Aslan
fetva mevzusunu izlemedim de iğrenç konuşmayı izledim kayıt alıp onlardanmış kısmı anlamadım
hocam x te videoları vardır , suni gündemden kastım o şuan herkes adamı o tayfadan sanıyor. Ayrıca takvim ve a haber gazeteleri de sahte ifade haberi yaptılar. Şaka maka iki cenahta bir oldu saldırıyorlar adama.

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
981
İsim
Baran Kut
O çocuk mevzusunda etimle kemiğimle tiksindim , yav hadi adama saldırdınız çocuğundan ne istiyorsunuz.
Her şeyiyle rezalet ya. Bunu yapan topluluk, Dilruba'ya da aynısını yaptı. Hani şu tutuklanan kadın vardı ya röportajda söyledikleri yüzünden. Kadın 12 gün boş yere içeride yattı.

Aynı topluluk Jahrein'e şu an yapıyor ve işin daha kötüsü buna muhalefet kitle de katılıyor yani ateşe ateşle gitmeye devam ediyorlar. Ortada yanan yine çocuğu ve eşi oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuan destekleyenlerin çoğu ne olduğunu bilmiyor bile zaten. Körü körüne sevmediğinden destekliyor.

Ceasar123

80+ Bronze
İfade özgürlüğünün tanımını daha bilmiyorsun. İfade özgürlüğü demek herkes birbirine sövsün bu serbest olsun değil. Eğer sen bana söversen seni dövebilirim, bende sana sövebilirim. "Devlet baba bu bana böyle böyle dedi, bunu hapse at" kadar saçma bi şey yok
Kanka sen gidip Muz Cumhuriyetinde mı yaşıyosun?
Ne demek insanlar kendi arasında çözer?

Sen küçük olsan, bende büyük olsam seni bi güzel aşağılayıp, dövsem seni kışkırtsam ve dövemesen? E noldu?
Bu böyle gider de gider.

İllaki bir otorite olacak, devlet olacak. Sen söylüyosun zaten "döverim" diye.
E o zaman? Demek ki kötü bir olaymış. Gidip bunu yargıda hallediyosun, adeleti sağlamak için. Yoksa büyüksek ezersin, küçüksen ezilirsin sana mantıklı olan tarafta.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,856
İsim
Mehmet Aslan
Her şeyiyle rezalet ya. Bunu yapan topluluk, Dilruba'ya da aynısını yaptı. Hani şu tutuklanan kadın vardı ya röportajda söyledikleri yüzünden. Kadın 12 gün boş yere içeride yattı.

Aynı topluluk Jahrein'e şu an yapıyor ve işin daha kötüsü buna muhalefet kitle de katılıyor yani ateşe ateşle gitmeye devam ediyorlar. Ortada yanan yine çocuğu ve eşi oluyor.
Algıyı yapan taraf İmamoğluna yakın bir haber sayfası , gece bu mevzuyu patlatıyorlar akp tarafı da sevmiyor zaten direk devamını getiriyorlar.

ridvan k

80+ Bronze

JAHREİN TUTUKLANDI​

Antalya'da sosyal medya fenomeni iki kişi, Twitter'daki sohbet odalarında kız çocuklarına ilişkin müstehcen sözleri nedeniyle gözaltına alındı. Söz konusu kişilerin Rockerpuck_Evil kullanıcı isimli Ertürk Kösen ve sosyal medya fenomeni Jahrein lakaplı Ahmet Sonuç olduğu ortaya çıktı. Kösen ve Sonuç, çıkarıldığı mahkemece CMK'nın 100. ve devamı maddeleri kapsamında tutuklandı.

Rezilliğinin bedeli ağır oldu! Jahrein lakaplı Ahmet Sonuç tutuklandı

KIZ ÇOCUKLARINA MÜSTEHCEN SÖZLER​

Öte yandan Antalya Emniyet Müdürlüğünden konuya ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verilmişti: "Bazı basın yayın organları ile sosyal medya hesaplarında internet aracılığı ile müstehcen içerikli konuşmalar ve yayınlar yapıldığı haberlerinin yer alması üzerine aşağıdaki açıklamanın yapılması gereği duyulmuştur. X (Twitter) isimli sosyal medya platformu üzerinden 'RockerpuckEvil' kullanıcı adı ve 'Pungent 666' rumuzu ile yöneticisi olduğu 'sohbet odası' başlıklı açık kaynaklarda yer alan canlı sohbet odasında toplumun genel ahlakına ve genel değer yargılarına uygun olmayan konuşmalar yapıldığı görülmüştür.
Güzel olmuş millet ile dini değerlerle cok dalga geçerdi

Top Bottom