Neler Yeni

🟠 Jahrein tutuklandı!

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,168
İsim
Baran Kut
Algıyı yapan taraf İmamoğluna yakın bir haber sayfası , gece bu mevzuyu patlatıyorlar akp tarafı da sevmiyor zaten direk devamını getiriyorlar.
Zaten devletin de işi gücü olmadığı belli Twitter'da yazana göre eylem alıyorlar. Şaka gibi ülke. Ardı arkasını araştıran eden sıfır.

Jahrein çıkar da davalarını eder gider ülkeden. Bu ülke iflah olmaz.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,171
İsim
Mehmet Aslan
Her şeyiyle rezalet ya. Bunu yapan topluluk, Dilruba'ya da aynısını yaptı. Hani şu tutuklanan kadın vardı ya röportajda söyledikleri yüzünden. Kadın 12 gün boş yere içeride yattı.

Aynı topluluk Jahrein'e şu an yapıyor ve işin daha kötüsü buna muhalefet kitle de katılıyor yani ateşe ateşle gitmeye devam ediyorlar. Ortada yanan yine çocuğu ve eşi oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuan destekleyenlerin çoğu ne olduğunu bilmiyor bile zaten. Körü körüne sevmediğinden destekliyor.
Şuan yapılan suni gündem büyük bir cenah gibi görünseler de o kadar büyük değiller. Suçun yatarı olmadığını da biliyorlar , Ahmet abi çıkınca hepsini hukuk önünce bağırtacak muhtemelen. Tw ye girip saçma sapan hakaret ve küfür etmeyin arkadaşlar , ettiğiniz küfürler arşivleniyor dava olarak geri döner.

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,222
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
Kanka sen gidip Muz Cumhuriyetinde mı yaşıyosun?
Ne demek insanlar kendi arasında çözer?

Sen küçük olsan, bende büyük olsam seni bi güzel aşağılayıp, dövsem seni kışkırtsam ve dövemesen? E noldu?
Bu böyle gider de gider.

İllaki bir otorite olacak, devlet olacak. Sen söylüyosun zaten "döverim" diye.
E o zaman? Demek ki kötü bir olaymış. Gidip bunu yargıda hallediyosun, adeleti sağlamak için. Yoksa büyüksek ezersin, küçüksen ezilirsin sana mantıklı olan tarafta.
Ben sana ifade özgürlüğünden bahsediyorum sen geliyorsun sanki hukuğu tanımamışım gibi davranıyorsun. Ben orman kurallarından bahsetmiyorum.

Kanka sen gidip Muz Cumhuriyetinde mı yaşıyosun?
Ne demek insanlar kendi arasında çözer?

Sen küçük olsan, bende büyük olsam seni bi güzel aşağılayıp, dövsem seni kışkırtsam ve dövemesen? E noldu?
Bu böyle gider de gider.

İllaki bir otorite olacak, devlet olacak. Sen söylüyosun zaten "döverim" diye.
E o zaman? Demek ki kötü bir olaymış. Gidip bunu yargıda hallediyosun, adeleti sağlamak için. Yoksa büyüksek ezersin, küçüksen ezilirsin sana mantıklı olan tarafta.
Ayrıca senin mantığına göre diyanetin hutbesiyle dalga geçmesi de gayet suç bir şey. O zaman jaho nun hapise girmesini doğru buluyorsun

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,171
İsim
Mehmet Aslan

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,025
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
tamam kardeş herkese dava açıp ana bacı giydiren adamı desteklemediğim için ben muhalif değilim
Ana bacı giydirdiği ve herkese dava açtığı için eleştir, bende eleştiriyorum. Adamı yaptığı ironiden tutuklamışlar bunu desteklediğin için evet muhalif değilsin.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Arif
Şimdi bu arkadaşın tutuklanma nedeni konuyu açan arkadaşın yazdığı kız çocuklarına müstehcen sözler mi yoksa bambaşka bir olay mı var ben anlayamadım bu işi.

ByDolph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Yunus Kocabay
"Doğru değil ama keyiflenmeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Keyiflendik"

Şimdi bu arkadaşın tutuklanma nedeni konuyu açan arkadaşın yazdığı kız çocuklarına müstehcen sözler mi yoksa bambaşka bir olay mı var ben anlayamadım bu işi.
Evet o

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,168
İsim
Baran Kut
Kız çocuklarına yazdığı bir şey yok. Diyanet'in verdiği saçma sapan bir fetvayla aralarında dalga geçtikleri bir konudan içeri aldılar.

Kız çocukları hakkında yapılan konuşma başka iki pedofili arasında Twitter Space's'ta geçen bir konuşma. Rezil bir şey bu arada dinleme direkt.

Fakat medya bu ikisinde de Jahrein varmış gibi servis ediyorlar, millet de ses kaydını dinleyip Jahrein'i suçluyor.

Değil la. Yanlış biliyorsun.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Arif
Kız çocuklarına yazdığı bir şey yok. Diyanet'in verdiği saçma sapan bir fetvayla aralarında dalga geçtikleri bir konudan içeri aldılar.

Kız çocukları hakkında yapılan konuşma başka iki pedofili arasında Twitter Space's'ta geçen bir konuşma. Rezil bir şey bu arada dinleme direkt.

Fakat medya bu ikisinde de Jahrein varmış gibi servis ediyorlar, millet de ses kaydını dinleyip Jahrein'i suçluyor.

Değil la. Yanlış biliyorsun.
Yani bilmediğim için net bir şey diyemiyorum umarım adalet yerini bulur.

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,168
İsim
Baran Kut

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
904