Neler Yeni

James Donkey 710 mikrofon sorunu

HasTaBK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Barış Karaman
2 yıldır James Donkey 710 kulaklığını kullanıyorum bugüne kadar hiç sorun olmadı ama nedensizce durduk yere mikrofondan ses gitmemeye başladı ne ayarlarda ne de başka bir şey de sorun bulamadım
driver falan yükledim olmadı ses geliyor ses gelme açısından sıkıntı yok ama mikrofon için aynı şey geçerli değerli mikrofona ağzıma sokup konuştuğumda çok çok az gidiyor bir de parmağımla tıklatınca ses gidiyor
bilgisi olan yardım boş yere başka kulaklık almak istemiyorum

Hwok99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Metehan YASAK
2 yıldır James Donkey 710 kulaklığını kullanıyorum bugüne kadar hiç sorun olmadı ama nedensizce durduk yere mikrofondan ses gitmemeye başladı ne ayarlarda ne de başka bir şey de sorun bulamadım
driver falan yükledim olmadı ses geliyor ses gelme açısından sıkıntı yok ama mikrofon için aynı şey geçerli değerli mikrofona ağzıma sokup konuştuğumda çok çok az gidiyor bir de parmağımla tıklatınca ses gidiyor
bilgisi olan yardım boş yere başka kulaklık almak istemiyorum
Kanka kablonun icindeki teller kopmustur ben oyle oldugunu tahmin
ediyorum

HasTaBK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Barış Karaman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka kablonun icindeki teller kopmustur ben oyle oldugunu tahmin
ediyorum
Evet öğrendim onu da tamiri yok galiba bizim burda kaldı öyle o yüzden yeni kulaklık almayı düşünüyorum

EmreUzn3

80+ Bronze
Evet öğrendim onu da tamiri yok galiba bizim burda kaldı öyle o yüzden yeni kulaklık almayı düşünüyorum
onlarda şu sorunu olabiliyor belli bir zaman sonra sesleri bilgisayarda arkasında gelen sesleri algılıyor sadece ör: youtubede çalan şarkı video sesi vb belki sende öyledir test etmek için ses kaydetici aç arkadan ses aç ses kaydetmeyi dene sonra dinle

Top Bottom