Neler Yeni

Yardım James Donkey 712 ÖNERİLEN SES AYARI ??

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Enes Afşar
ARKADAŞLAR CS GO OYNUYORUM SES KASMAM LAZIM BU KULAKLIĞI YENİ ALDIM AMA HANGİ AYARLARDA KULLANIRSAM DAHA İYİ SES KASARIM YARDIMCI OLURMUSUNUZ %100 DE HAPÖRLÖR GİBİ SES VERİYOR UYGULAMASINI FALAN İNDİRDİM İNCEHESAP.COM DAN AMA AYARLAYAMIYORUM BİRŞEYLER BİR YARDIMCI OLURMUSUNUZ KULLANAN ARKADAŞLAR FALAN İNTERNETE DE YAZDIM YOK.:confused::confused::confused:

emmi

80+
ARKADAŞLAR CS GO OYNUYORUM SES KASMAM LAZIM BU KULAKLIĞI YENİ ALDIM AMA HANGİ AYARLARDA KULLANIRSAM DAHA İYİ SES KASARIM YARDIMCI OLURMUSUNUZ %100 DE HAPÖRLÖR GİBİ SES VERİYOR UYGULAMASINI FALAN İNDİRDİM İNCEHESAP.COM DAN AMA AYARLAYAMIYORUM BİRŞEYLER BİR YARDIMCI OLURMUSUNUZ KULLANAN ARKADAŞLAR FALAN İNTERNETE DE YAZDIM YOK.:confused::confused::confused:
Merhaba ,
Tavsiyem 3D'yi Kapat EQ'ı Kapat ve Son Olarak 7.1'i Kapat O Zaman Daha İyi Ses Kastığını Hissedeceksin.

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya
Reis bende o kulaklığı düşünüyorum da bı yorumunu alabilir miyim acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Enes Afşar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Reis bende o kulaklığı düşünüyorum da bı yorumunu alabilir miyim acaba
kardeşim şuan gittigidiyor da 170 tl kaçırma derim 10/10 kulaklık
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba ,
Tavsiyem 3D'yi Kapat EQ'ı Kapat ve Son Olarak 7.1'i Kapat O Zaman Daha İyi Ses Kastığını Hissedeceksin.
7.1 daha iyi ses kasabilmek için değil mi
3d ve EQ zaten kapalı da cs nin ayarlarında 5.1 ayarı açık bazı abiler öyle daha iyi ses kasarsın fln dediler ama deniycem
saol;)(y)

can498

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Can YILMAZ
Ben aynı kulaklığı dünden beri kullanıyorum. GG'dan 169Tl ye aldım. eq ve 7.1 kapatmak oyunlarda ciddi farkettiriyor..

sefa_41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Sefa
İlgilendiği Kategoriler
Havacılık
7.1 e kulaklarınız alışmadığı için öyle zannediyorsunuz. Fakat alışsanız bırakamazsınız.

Flaş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ziyaettin
Oyuncu kulaklığı bir zamandan sonra kullanışı zor olabiliyor benim fikrim kablosus kulaklık soruya gelicek olursak oyun içi sesi açıp kulaklık sesini kisarsan ve USB giriş yerleri değiştirildi zaman çalışabilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,657
Üyeler
151,587
Son üye
JEIR4
Top Bottom