Neler Yeni

İnceleme James Donkey 712 7.1 RGB Kulaklık İncelemesi

Jackk_Sparrow

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,537
İsim
Mikail
İlgilendiği Kategoriler
Müzik, Para
Discord
Jackk_Sparrow#0001

MertuA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mert Ali Şentürk
Twitter
mertpirlo
Kablo dolanma sorunu gerçekten sinir bozucu olabiliyor

Syriux

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Ahmet Cebeci
Arkadaşlar şimdi tasarımını falan biliyorsunuz zaten bilmeyenler de burdan bakabilir https://www.incehesap.com/james-donkey-712-siyah-7-1-surround-RGB-gaming-kulaklik-fiyati-39980/
öncelikle ben bu kulaklığı 14 Ağustos 2020 gaming gecesinde kargo ile birlikte 158.90 liraya aldım. kargosu bana 21 Ağustos ta ulaştı.Gelelim incelemeye
Ürünün artı özellikleri:
1-Mikrofon kalitesi ve performansı fiyatına göre gayet iyi ancak bir eksi noktası var onu sonra anlatıcam.
2-Rahatlık ve konfor konusunda ise gayet başarılı.
3-Rgb aydınlatmaların kalitesi yerinde.
4-Ürünün kumandası ile mikrofon kapatma açma ses kısma ses artırma kısmı bulunuyor ek olarak rgb aydınlatmalarını da değiştirebiliyoruz.
5-Malzeme kalitesi gayet başarılı.
Ürünün eksi yönleri:
1-Malesef dip ses bendede var ancak çözüm olarak windows dan sesi fullleyip kumandadan fullemiyorum ancak eksi bir özellik.
2-Kablo dolanma sorunu rahatsız ediyor buda kronik sorun galiba en azından ben öyle biliyorum.
3-Mikrofon dışarıdaki sesleri alıyor yada ben yanlış bir şey yaptım ama sonuçta alıyor.
NOT1:Kulaklığı takmadan hoparlor gibi de kullanabilirsiniz ancak bu özellik benim için ne iyi ne kötü.
NOT:Yazılımı ile pek uğraşmadım ancak 7.1 açık kapalı mı açık mı bilmiyorum ses kasabiliyorum.
Bide kullanan arkadaşlar kumandada en üstteki tuş ne işe yarıyor biliyor iseniz söylermisiniz ?
Sonuç olarak ise fiyatına göre fiyat performans anlamında başarılı olan kulaklığımıza benim puanım 8.0 ve en fazla 200 lira eder bu kulaklık.
ben de gaming gecesi 200 tl ye aldım 1 yıldır kullanıyorum.güzel inceleme olmuş eline sağlık hepsi doğru ben de windows tan sesi 70 yapıp kulaklıktan en yüksek seviyeden 15 tık aşağı indirip kullanıyorum .bişi izlerken vb ses dc den arkadaşa gidiyo mic kapatıyorum izlerken.rgb'sineçok dikkat etmedim göz önünde olmadığı için ama güzel rgb si de.kablo dolanma sorunu bende de oluyor her gün çıkarıp düzleştirmeyle uğraşıyorum.7.1 zaten gerçek 7.1 değil ha kullanmışın ha kullanmamışın çok da bi önemi yok. hoparlör olarak kullanma olayı baya iyi benim için rahat oluyor sesi aşırı fazla.mikrofonda dip ses oluyor ama mikrofon sesini 100den 70e çekince düzeliyor . bide sesi hem windowstan hem de kulaklıktan fulleyince kulağıma takmıyorum ama takınca full seste cızırtı geliyor ama sorun değil çünkü o kadar yüksek geliyo ki seste cızırtı olması normal ve o ses seviyesinde kulağa takılıp kullanılmaz zaten.bende tek sıkıntı kumandada 3d özelliğini açıp kapayan tuş çalışmıyor her seferinde yazılımdan girip 3d yi açıyorum 3d özelliği çok güzel. 200 tl üstü verilmez kulaklığa bikaç kere düşürdüm kablosuna basıp vs hiçbirşey olmadı arada ses gidiyor bi anda ama 2 dk kulaklığı takıp çıkarınca düzeliyor.pedleri çok büyük normalde olması gerekenden daha büyük ilk taktığımda fazla büyüktü kötü görünüyordü ama sonradan alıştım kulağıma takınca birkaç gün ama hala görüntü olarak çok büyük geliyo kulağa alıştım.pedler aşırı uzun kullanımda terletebilir 8-9 saat hiç çıkarmadan kullanırsan veya yazın hafif terletiyor uzun süre oynarsan ama ben çok terleyen bi insan olduğum halde çok bi sıkıntı yaşamadım.

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar konsollar oyunlar ekipmanlar
1 yıl 4 ay olmuş rgb si gitti ped ler ve kablolar da soyulmalar oluştu alacak arkadaşlara bilgi olsun

Top Bottom