Neler Yeni

Yardım James Donkey Ssd Sorunum

Fradeyz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan Şimşek
Bir kaç gün önce ssdm kargo ile elime ulaştı bilgisayarıma takıp usb ile windows 10 kurmak istedim hatalar ile karşılaştım öğrendim ki iso dosyası bozukmuş yeni bir iso dosyası indirip windows 10 kurmayı denedim yine hata aldım hata ise windows çevrimdışı yerel ayar bilgisini ayarlayamadı bunun üstüne uyguladığım adımlar interneti kesmek biosu sıfırlamak kabloları bile değiştirdim yine olmadı bu durumdan sıkılıp hddye windows 10 kurdum sonra ise disk klonlama ile ssdye klonlarım diye düşündüm uzun uğraşlar sonucu yapamadım minitool partition wizard kullandım ama hep %78-80lerde aldığım bir hata yüzünden yapamadım disk ilk format atma denememden beri 3 parça halinde silmeye basmama rağmen hiç bir zaman silinmedi ve şunu eklemek istiyorum ssd aldığımdan beri hep pc başlarken ssdmin ismi SMART status bad backup and replace uyarısı alıyorum hala alıyorum ssd linkini ve bir kaç ss bırakıcam ve windows onarım vs her şeyi yaptım yardıma çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

SSD https://www.incehesap.com/120-gb-james-donkey-jd120-ssd-disk-fiyati-38640/

Disk Sağlığım
1.PNG

Disk klonladığım zaman karşılaştığım hata
2.PNG

Diskim
3.PNG

CptnAktaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Samet Mustafa Aktaş
Bir kaç gün önce ssdm kargo ile elime ulaştı bilgisayarıma takıp usb ile windows 10 kurmak istedim hatalar ile karşılaştım öğrendim ki iso dosyası bozukmuş yeni bir iso dosyası indirip windows 10 kurmayı denedim yine hata aldım hata ise windows çevrimdışı yerel ayar bilgisini ayarlayamadı bunun üstüne uyguladığım adımlar interneti kesmek biosu sıfırlamak kabloları bile değiştirdim yine olmadı bu durumdan sıkılıp hddye windows 10 kurdum sonra ise disk klonlama ile ssdye klonlarım diye düşündüm uzun uğraşlar sonucu yapamadım minitool partition wizard kullandım ama hep %78-80lerde aldığım bir hata yüzünden yapamadım disk ilk format atma denememden beri 3 parça halinde silmeye basmama rağmen hiç bir zaman silinmedi ve şunu eklemek istiyorum ssd aldığımdan beri hep pc başlarken ssdmin ismi SMART status bad backup and replace uyarısı alıyorum hala alıyorum ssd linkini ve bir kaç ss bırakıcam ve windows onarım vs her şeyi yaptım yardıma çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

SSD https://www.incehesap.com/120-gb-james-donkey-jd120-ssd-disk-fiyati-38640/

Disk Sağlığım
Alıntıyı görüntüle
Disk klonladığım zaman karşılaştığım hata
Alıntıyı görüntüle
Diskim
Alıntıyı görüntüle

MiniTool Partition Wizard kullanarak bölmeyi deneyin​

CptnAktaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Samet Mustafa Aktaş

Fradeyz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan Şimşek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu programı indir bu program ile basit bir şekilde yapabiilirsin. ssd hakkında da kronik sorun olabilecek bir ssd
4.PNG

Bu hata ile karşılaştım bölmeyi denerken
Acaba başka bir program ile denemem mi lazım yada ssd'de veya başka bir şeyde sorun mu var

Son düzenleme:

CptnAktaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Samet Mustafa Aktaş
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular