Neler Yeni

Jbl tune 520bt alınır mı?

Wotw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Yiğit Karakuş
Merhaba, herkese iyi forumlar. Telefon için Bluetoothlu bir kulaklık almak istiyorum, kulaküstü olursa çok iyi olur. Öğrenciyim ve yksye hazırlanıyorum kütüphanede dışarıya sesin çıkmayacağı güzel bir kulaklık istiyorum (zaten ders dinlerken sesin dışarı çıkacağını sanmıyorum fakat insanları rahatsız etmek istemem.). Müzik dinlemeyi çok seviyorum ve genelde sürekli müzik dinliyorum o yüzden ses kalitesi iyi olursa iyi olur yani. Dersim sabah başlıyor, okuldan sonra kütüphaneye gidiyorum akşamüstüne doğru evde oluyorum şarjıda iyi giderse iyi olur. Genel olarak beklentilerim böyle pek düzgün yazamamış olabilirim kusura bakmayın. Aklımda jbl tune 520bt var sizce alınır mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya da buds 2 alınır mı?

brwscter2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Mert
kulak üstünde her türlü dısarı ses gidiyor cok az da olsa jbl 500 serisi pedleri kulakta uzun süre takıldıgı zaman cok fazla agrı yapıyor ve pedleri poşet gibi size tavsiyem jble boşa para vermektense anker q10i modelini almanız bende daha yeni aldım 60 saat /60 ses ile dayanmakta ve aynı zamanda kulagı tam şekilde içine aldıgı için ağrı yapmamakta ses kalitesi kessinlikle daha iyi ve özel bir bass tuşu var epey sizi hoş ediyor tavsiyem jbl yerine anker q10i modelini almanız ama tabi bütçeniz varsa daha iyi kulaklıklar da önerebilirim ama kessinlikle jbl almamanız tavsiyemdir

Mimikri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Kerem
kulak üstünde her türlü dısarı ses gidiyor cok az da olsa jbl 500 serisi pedleri kulakta uzun süre takıldıgı zaman cok fazla agrı yapıyor ve pedleri poşet gibi size tavsiyem jble boşa para vermektense anker q10i modelini almanız bende daha yeni aldım 60 saat /60 ses ile dayanmakta ve aynı zamanda kulagı tam şekilde içine aldıgı için ağrı yapmamakta ses kalitesi kessinlikle daha iyi ve özel bir bass tuşu var epey sizi hoş ediyor tavsiyem jbl yerine anker q10i modelini almanız ama tabi bütçeniz varsa daha iyi kulaklıklar da önerebilirim ama kessinlikle jbl almamanız tavsiyemdir

Anker ağır bir kulaklık bende kullandım ve üst kafa pedi çokta iyi olmadığından sorun olabilir, Ama ses kalitesinden malzeme kalitesine kadar herşeyi ile süper bir kulaklıktı tek sorunu ağır olması

rıza baba

80+ Bronze
buds 2 alınır

Wotw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Yiğit Karakuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anker ağır bir kulaklık bende kullandım ve üst kafa pedi çokta iyi olmadığından sorun olabilir, Ama ses kalitesinden malzeme kalitesine kadar herşeyi ile süper bir kulaklıktı tek sorunu ağır olması
Evet ayrıca biraz büyükmüş gibi geldi bana.

buds 2 alınır
Zaten tekefonum samsung ama bağlamasının kolay olmasını istiyorum. Eskiden xaomi air dostsum vardı ve bağlaması zordu budsu bağlamak zor mu?

DarkNest

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Emre Özata
İlgilendiği Kategoriler
Sanal Güvenlik
Discord
darknest35
Buds 2 yi alabilirsin

brwscter2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Mert
buds 2 zaten alınır direk bende normalde buds 2 alacaktım ancak arkadaşk kulak üstü istemiş

Mimikri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Kerem

Zaten tekefonum samsung ama bağlamasının kolay olmasını istiyorum. Eskiden xaomi air dostsum vardı ve bağlaması zordu budsu bağlamak zor mu?
Dostum önce kulaküstü mü kulakiçi mi istiyorsun ona karar ver jbl 520bt ile buds 2 arasında seçim yapılamaz aynı kategoride değiller

Wotw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Yiğit Karakuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum önce kulaküstü mü kulakiçi mi istiyorsun ona karar ver jbl 520bt ile buds 2 arasında seçim yapılamaz aynı kategoride değiller
Şimdi şöyle kukaküstü kulaklık yani jbl uzun kullanımda ağrı falan yapıyorsa viraz sorun olabilir fakat buds 2 de dokunmatik olduğundan dolayı kapişon taktığında falan komut almış gibi haraket eder mi bilemedim ayrıca kullanım saati dr önemli o konuda kulaküstü daha önde gibi.

rıza baba

80+ Bronze

telfonun samsungsa zaten buds 2 al direk kullanıyorum kendimde

rıza baba

80+ Bronze

Wotw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Yiğit Karakuş
olmaz büyük ihtimal denemedim
Tekrardan merhaba şimdi samsung galaxy buds 2 alacağım. Bir satıcı ürünü diğer ürünlerden daha ucuza koymuş ve yurt dışından diye belirtmiş yurt dışından olması neyi değiştiriyor bilmediğim için soruyorum.

@brwscter2
@DarkNest

Top Bottom