Neler Yeni

Öneri Kablolu/Kablosuz mouse önerisi

AggY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
umut
Dun iade hakkinda konusmustum, 30 gun iade hakkimiz var, ilk 14 gun kosulsuz sartsiz herhangi bir sebep olmadan hicbir masraf yapmadan iade edebiliyoruz tam para iade oluyor. 15. gunden sonra keyfi sekilde (urunde herhangi bir sorun yoksa) iade yaparsak sadece urun fiyatini iade yapiyorlar teslimati yapmiyorlar
çok iyi 1 hafta bile yeter

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk
Mouse elime ulaştı, 5 günde geldi, dünü saymazsak 4 gün. İlk izlenim olarak malzeme kalitesi rival 3'le çok benzer, daha hafif hali gibi diyebilirim, click hissi vs. de daha hafif ama kötü bir hafiflik değil, ama alışmam biraz sürer gibi. Skatezleri rival 3'ten daha iyi, daha iyi kayıyor. Bu driver ayarları da en uygun hali bilmiyorum ben dpi ayarlayıp gelen haliyle kullanıyorum şu an, bi süre kullandıktan sonra tekrar yazarım fikirlerimi

Ekler

• 1685361865733.png
    1685361865733.png
    605.9 KB · Hit: 38

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
ahmet ali özmert
Mouse elime ulaştı, 5 günde geldi, dünü saymazsak 4 gün. İlk izlenim olarak malzeme kalitesi rival 3'le çok benzer, daha hafif hali gibi diyebilirim, click hissi vs. de daha hafif ama kötü bir hafiflik değil, ama alışmam biraz sürer gibi. Skatezleri rival 3'ten daha iyi, daha iyi kayıyor. Bu driver ayarları da en uygun hali bilmiyorum ben dpi ayarlayıp gelen haliyle kullanıyorum şu an, bi süre kullandıktan sonra tekrar yazarım fikirlerimi
hocam mausede rgb varmı ya kimse sorsam cevap vermedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam ripple control ile angle snaping i açın

AggY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
umut
aynı gün verdik siparişi benimki daha 5 haziran teslimat gösteriyor hocam sende hangi tarihte gösteriyordu tahmini teslimatı

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,712
İsim
Eren Güven
çok hızlı gelmiş benimki 2 hafta sürmüştü, ayar olarak sadece dpi seçeneğini 6 adete çıkar veya bi tanesini kendine göre ayarla başka bi ayar yapman gerekmiyor

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk
çok hızlı gelmiş benimki 2 hafta sürmüştü, ayar olarak sadece dpi seçeneğini 6 adete çıkar veya bi tanesini kendine göre ayarla başka bi ayar yapman gerekmiyor
Evet baya hızlı geldi dpi ayarladım birde debounce 8 ms teydi onu 5'e çektim, 1'e kadar düşüyor ama pek kurcalamiyim dedim

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,712
İsim
Eren Güven
ben şu şekil kullanıyordum

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-05-29 164447.png
    Ekran görüntüsü 2023-05-29 164447.png
    3 MB · Hit: 34
  • Beğen
Reaksiyonlar: Nega

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
ahmet ali özmert
Sadece mouse tekerleğinde var hocam

onlar ne işe yarıyor açayım varsa bi artısı

5 haziran gösteriyordu geldi bugün
hocam bir tanesi ani hareketlerini daha yumuşatarak iletiyor iğeride de oval olarak yaptığın hareketleri pürüzsüzleştiriyor bazı videolarda adamlar çok sakin oynuyormuş gibi one tap atıyor ya bundan kaynaklanıyor

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,712
İsim
Eren Güven
Evet baya hızlı geldi dpi ayarladım birde debounce 8 ms teydi onu 5'e çektim, 1'e kadar düşüyor ama pek kurcalamiyim dedim
galiba 5 te kullanılması gerekiyomuş ama ben 8 de kullanmıştım ve performansı gayet iyi gelmişti bana

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk
hocam bir tanesi ani hareketlerini daha yumuşatarak iletiyor iğeride de oval olarak yaptığın hareketleri pürüzsüzleştiriyor bazı videolarda adamlar çok sakin oynuyormuş gibi one tap atıyor ya bundan kaynaklanıyor
onları da deneyebilirim ilerleyen vakitlerde, sağ ol
galiba 5 te kullanılması gerekiyomuş ama ben 8 de kullanmıştım ve performansı gayet iyi gelmişti bana
ben 5'e aldım daha az daha iyi mantığıyla valla, birde pointer precisionu kapattım windows'ta da kapalı kullandığım için

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,712
İsim
Eren Güven
onları da deneyebilirim ilerleyen vakitlerde, sağ ol

ben 5'e aldım daha az daha iyi mantığıyla valla, birde pointer precisionu kapattım windows'ta da kapalı kullandığım için
beğendin mi mouse u?

Top Bottom