Neler Yeni

Kablosuz 400 IPS mouse 500 TL

wetaxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Esad Çevikbaş
Prime var sadece hesapta değildim, siz böyle diyince hesaba girdim evet Prime ile bedava oluyor.

Biraz kumar olacak ama beyazını alacağım sanırım. Umarım iPad, Android telefon ve Mac ile sorunsuz bağlantı kurar.
hayırlı olsun hocam bu arada delux iyidir ya fiyatta uygun pişman olmazsın gibi güle güle kullanın :)

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,700
İsim
Eren Güven
Biraz ağırmış ama iyi fiyat

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,811
İsim
Abdullah Aydoğdu
Siyahlının stoğunu eritiyorlar aojkgadogjkdü

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,811
İsim
Abdullah Aydoğdu
normal wireless mouseların fiaytı arşa çıktığı için gören kapıyor :)
1-2 forumda araştırdım da imleçin takılı kalmasından dolayı şikayet edenler olmuş, ufak hareketlerı algılamıyormuş vesaire. İade eden 2-3 kişi olmuş bu sebeplerden dolayı. Sorun yaşamayanlar da var. Bilmiyorum.

Arslannn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Muhammed yılmaz
Bu mouse 2 ay öncede böyle indirime girmişti ozaman aldım şöyle bilgi vereyim mouse yazılımında sıkıntı var dpı olarak 100 dpı lık bir fazlası var 800 dpıda 900 gibi çalışıyor ben 700 de kullanıyorum mesela 800 olması için bunu bilerek alın şarjı fena değil kopma vs hiç yaşamadım fiyatına göre muq mouse

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
1-2 forumda araştırdım da imleçin takılı kalmasından dolayı şikayet edenler olmuş, ufak hareketlerı algılamıyormuş vesaire. İade eden 2-3 kişi olmuş bu sebeplerden dolayı. Sorun yaşamayanlar da var. Bilmiyorum.
sipariş verdim en yakın ucuz wirelss mouse 1000+ üstüne çıkınca insanın istemsiz alası geliyor

CptnAktaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Samet Mustafa Aktaş

PAW3355 sensörü var 400 IPS 40 G. Kailh GM 0.8 80 milyon tıklamalı switch olduğu yazıyor.
Kapağı değiştirilebiliyor, ister delikli ister normal olanı tak. Pili 50 saat gidiyor ve kabloyla şarj edilebiliyormuş. Mantıken istenirse kablolu da kullanılması gerek.
Kargo ücretsiz 100 TL ithalat depozitosuyla 530 TL oluyor. Amazon'dan hiç böyle yurtdışından ürün almadım. Sıkıntı çıkar mı ekstra masraf vs?
deluxe markasının m800bu ürününü kullanıyorum 2 senedir bir sıkıntısını görmedim. Marka olarak sıkıntı çıkmaz ama detaylı özellikleri konusunda bir şey diyemem

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,811
İsim
Abdullah Aydoğdu
Bu mouse 2 ay öncede böyle indirime girmişti ozaman aldım şöyle bilgi vereyim mouse yazılımında sıkıntı var dpı olarak 100 dpı lık bir fazlası var 800 dpıda 900 gibi çalışıyor ben 700 de kullanıyorum mesela 800 olması için bunu bilerek alın şarjı fena değil kopma vs hiç yaşamadım fiyatına göre muq mouse
Dostum mousu ufak çevirince algılamıyor, kafasına göre hareket ediyor diyenler vs. var.

• sensör problemi, oyun oynarken imleç ufak hareketlerde mikro titreme yapıyor.
  • sensor etrafındaki skatezin yüksekliği yüzünden fare dengesiz.
Farenin sensöründe problem var. Yuvarlak çizmeye çalıştığınızda kare benzeri bir çizim ortaya çıkıyor.
Sekiz çizildiğinde sanki LED tabeladaki köşeli sekiz edasıyla bir çizim ortaya çıkıyor.
Hocam fare problemli. Sensördeki skatez diğerlerinden daha kalın, bu yüzden fare havada asılı gibi sallanıyor.
Farenin en büyük sıkıntısı ise Sensör problemi, bazı kişiler takılma ve bağlantı kopması yaşıyor.

şeklinde şikayetler buldum biraz. Uygulamasından ayar yaparken renk vs. sıkıntı yaşayanlar da olmuş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1691620688887.png

@Emir Aydın ne yaptın reis, iade mi ettin? Kablolu kullansak gene bu problemlerı yaşar mıyız?

Arslannn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Muhammed yılmaz
Dostum mousu ufak çevirince algılamıyor, kafasına göre hareket ediyor diyenler vs. var.

Farenin sensöründe problem var. Yuvarlak çizmeye çalıştığınızda kare benzeri bir çizim ortaya çıkıyor.
Sekiz çizildiğinde sanki LED tabeladaki köşeli sekiz edasıyla bir çizim ortaya çıkıyor.
Hocam fare problemli. Sensördeki skatez diğerlerinden daha kalın, bu yüzden fare havada asılı gibi sallanıyor.
Farenin en büyük sıkıntısı ise Sensör problemi, bazı kişiler takılma ve bağlantı kopması yaşıyor.

şeklinde şikayetler buldum biraz. Uygulamasından ayar yaparken renk vs. sıkıntı yaşayanlar da olmuş.

Alıntıyı görüntüle

@Emir Aydın ne yaptın reis, iade mi ettin? Kablolu kullansak gene bu problemlerı yaşar mıyız?
Evet sıkıntı yaşayanlar var şans işi birazda bende bi sıkıntı çıkmadı kullanıyorum

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,764
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540

Alıntıyı görüntüle

Çok denedim ama kablolu çalışmıyor sanırım. Müşteri hizmetlerine yazdım, ürün sizde kalabilir para iadenizi yapıyoruz dediler. Ben de babama verdim günlük kullanımda iş görüyor. Dediğin gibi sensöründe sıkıntı var gibi, oyunlarda performansını beğenmedim.

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,974
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
Çok denedim ama kablolu çalışmıyor sanırım. Müşteri hizmetlerine yazdım, ürün sizde kalabilir para iadenizi yapıyoruz dediler. Ben de babama verdim günlük kullanımda iş görüyor. Dediğin gibi sensöründe sıkıntı var gibi, oyunlarda performansını beğenmedim.
reis ben 2 tane aldım bi bana bi arkadaşıma sıkıntı çıkarsa iade alırlar mı acaba

Top Bottom