Neler Yeni

Yardım Kablosuz Beyaz Mouse Önerisi

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,754
İsim
Eren Güven

enisberberr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,051
İsim
Enis Berber
İlgilendiği Kategoriler
Oyun, Ekipmanlar, PC Bileşenleri, Grafik Tasarım
Instagram
https://www.instagram.com/enisberberr/
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198361448789/
Twitter
enisberberr
Facebook
berberenisdesign
Bu fiyatlara 2. el tertemiz VGN F1 Pro, Ninjutso Sora,Lamzu Atlantis alınabilir...
Şahsen 2. el tertemiz bir Lamzu Atlantis aldım 1550₺ ye Cam Mousepad ile birlikte ve çok memnunum...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu fiyatlara 2. el tertemiz VGN F1 Pro, Ninjutso Sora,Lamzu Atlantis alınabilir...
Şahsen 2. el tertemiz bir Lamzu Atlantis aldım 1550₺ ye Cam Mousepad ile birlikte ve çok memnunum...
Daha aklıma gelmeyen bir sürü marka var 3395 sensör kullanan ama Wraith Esports sitesinden o fiyatlardaki mouseların marka ve modellerinin 2. el versiyonlarını satın alman daha iyi olur hocam...

ubeyeyeyeyeyeyeyeye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
Ubeydullah Can

Daha aklıma gelmeyen bir sürü marka var 3395 sensör kullanan ama Wraith Esports sitesinden o fiyatlardaki mouseların marka ve modellerinin 2. el versiyonlarını satın alman daha iyi olur hocam...
ya hocam anlamadığım nerden nasıl buluyorsunuz bu markaları anlamıyorum. tamam belki iyiler falan da abi bu markayı daha az önce öğrendim konu açmadan önce bilmiyordum.

ya hocam anlamadığım nerden nasıl buluyorsunuz bu markaları anlamıyorum. tamam belki iyiler falan da abi bu markayı daha az önce öğrendim konu açmadan önce bilmiyordum.
yani şimdi ben nasıl gidip de az önce öğrendiğim bir markaya 1.5k vereyim ki özellikle bahsettiğim "bilindik marka"lardan aynı bantta rakip varken

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,905
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye

yani şimdi ben nasıl gidip de az önce öğrendiğim bir markaya 1.5k vereyim ki özellikle bahsettiğim "bilindik marka"lardan aynı bantta rakip varken
yorumlarına, incelemelerine bakarak. birde özelliklerine.

ubeyeyeyeyeyeyeyeye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
Ubeydullah Can
yorumlarına, incelemelerine bakarak. birde özelliklerine.
yorumlara ve incelemelere nasıl güvenebilirim ki. alan kutuyu açıyor inceleme yapıyor nerden bileceğim 1 yıl sonrasını. incelemeler de aynıdır

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836

Swarcowun yt videolarına bak yeter. Marka değil ürün önemli

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,905
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
yorumlara ve incelemelere nasıl güvenebilirim ki. alan kutuyu açıyor inceleme yapıyor nerden bileceğim 1 yıl sonrasını. incelemeler de aynıdır
bilindik markalardan farkları yok aslında. ben ninjutso sora kullandım 3 ay çok çok iyi bir mouse.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,754
İsim
Eren Güven
ninjutso sora lamzu atlantis ve vgn dragonfly üçü de üst düzey mouselar. öyle bilinmedik falan değil, bunlar piyasada satılan en iyi 10 mouse hatta 5 mouse arasındadır hocam

ubeyeyeyeyeyeyeyeye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
Ubeydullah Can
Swarcowun yt videolarına bak yeter. Marka değil ürün önemli

bilindik markalardan farkları yok aslında. ben ninjutso sora kullandım 3 ay çok çok iyi bir mouse.

ninjutso sora lamzu atlantis ve vgn dragonfly üçü de üst düzey mouselar. öyle bilinmedik falan değil, bunlar piyasada satılan en iyi 10 mouse hatta 5 mouse arasındadır hocam
peki diyelim alacağım vgn dışı hepsi 2.5k. bi mouse için de başkasının elinin değdiği 2. el mouse niye alim. vgn de zaten stokta yok. acil lazım bana mouse şuan sol tık yerine makro tuşu kullanıyorum

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
peki diyelim alacağım vgn dışı hepsi 2.5k. bi mouse için de başkasının elinin değdiği 2. el mouse niye alim. vgn de zaten stokta yok. acil lazım bana mouse şuan sol tık yerine makro tuşu kullanıyorum
M3 veya aj 199'da alabilirsin. 2. el konusunda da eskimemiş 1-2 aylık bir mouse alınabilir. Çünkü gerçekten uyguna kaliteli bir mouse almış oluyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ataberk ülük
Instagram
Ataberktklr
Fare bir anda elimde kaldı saol tık çalışmıyor acilen yeni bir fareye ihtiytacım var.
Bütçe 1500 daha yukarı olması imkansız. Hatta olabildiğince kırpmak istiyorum bütçeden.
Değerli önerilerinizi bekliyorum.

Valla beyaz siyah düşünme artık ekonomi uçuyo zaten

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836

enisberberr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,051
İsim
Enis Berber
İlgilendiği Kategoriler
Oyun, Ekipmanlar, PC Bileşenleri, Grafik Tasarım
Instagram
https://www.instagram.com/enisberberr/
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198361448789/
Twitter
enisberberr
Facebook
berberenisdesign

Hocam o markalar Türkiye'de bu kadar tanınmıyor :D
Yurtdışında bu markalar çokça biliniyor bilginiz olsun...
Türkiye'de daha çok kitle ''Gaming Ürünler''e merak saldığı için Asus, Razer, Logitech, Steelseries gibi markalara bakar oluyor...
Açıkçası yeni öğrenmeniz veya duymanız bu markayı kötü veya yeni kılmaz. Gidin araştırın almadan önce...

Top Bottom