Neler Yeni

KABLOSUZ KULAK İÇİ KULAKLIK ÖNERİR MİSİNİZ?

alaligs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ali
R50 ile aralarında kaldım çokta fazla bir kulaklığa vermek için 1k üstüne çıkmak istemiyorum arada pek fazla fark yoksa r50 almayı düşünüyorum mantıklı mıdır acaba ikisininde deneyen var mı
Yani arasında çok fark olabileceğini düşünmüyorum. İlk söylediğin 1400TLye göre önermiştim buds fe yi şimdi 1000TL altı olsun diyorsan R50i alabilirsin ama kesinlikle youtubetan inceleme videosu izlemeden alma.

Claw's

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
608
İsim
bitmiyobxe
Anladım hocam bana basta lazım zaten çubuğunda benim için bir zararı yok galiba bu fiyat bandında şuan alabileceğim en iyi kulaklık r50i bi ara zaten aklımda r100 vardı Hepsiburada da yoruma birisi böyle bir yorum yapmış r50 ye daha çok ısındım Alıntıyı görüntüle
Benim kullandığım r50i de mi vardı bilmiyorum ama sol kulaklikta bluetootha bağlanırken, sesli bir şey izlemeye başlayınca ve durdurunca pıt pıt sesler geliyordu.

Samsung'un bir ürünü olması açısından ben Buds FE yi yercih ederdim.

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Atakan AKTAŞ
Benim kullandığım r50i de mi vardı bilmiyorum ama sol kulaklikta bluetootha bağlanırken, sesli bir şey izlemeye başlayınca ve durdurunca pıt pıt sesler geliyordu.

Yani arasında çok fark olabileceğini düşünmüyorum. İlk söylediğin 1400TLye göre önermiştim buds fe yi şimdi 1000TL altı olsun diyorsan R50i alabilirsin ama kesinlikle youtubetan inceleme videosu izlemeden alma.

Yani çıkarım fe için o fiyata çıkamam değil de sonuçta uzun süreler kullanacağım birkaç yıl gitmesini umuyorum bu kulaklıklar öyle çabuk bozulan cihazlar değil demi? Garanti yönüne de bakmak gerek mesela anker bozuldu garanti süresi içinde göndersem beni uğraştırırlar mı yoksa yenisini gönderirler mi Samsung da öyle bir şey olacağını sanmıyorum ama

Mesela geçen Zyxel den modem almıştım garanti içerisinde bozuldu yolladım adamlar ertesi gün hemen sıfırını yolladılar bu tarz bir hizmet varsa Samsung alınır mesela

alaligs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ali
Yani çıkarım fe için o fiyata çıkamam değil de sonuçta uzun süreler kullanacağım birkaç yıl gitmesini umuyorum bu kulaklıklar öyle çabuk bozulan cihazlar değil demi? Garanti yönüne de bakmak gerek mesela anker bozuldu garanti süresi içinde göndersem beni uğraştırırlar mı yoksa yenisini gönderirler mi Samsung da öyle bir şey olacağını sanmıyorum ama

Mesela geçen Zyxel den modem almıştım garanti içerisinde bozuldu yolladım adamlar ertesi gün hemen sıfırını yolladılar bu tarz bir hizmet varsa Samsung alınır mesela
Yani o konuda o zaman kullanıcı yorumlarına bakman gerek. Yada burdan bir arkadaş bilgisi varsa yardımcı olsun. Benim bilgim yok malesef.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,145
İsim
Mert Can Ergün

Samsung Galaxy Buds Fe sesi iyi de ses gidip gelmesi var​

Gurkanpiro

80+ Gold

bence sadece kulaklık ureten bır fırmadan bısey almak mantıklı gelıyor

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Atakan AKTAŞ

Bu videodaki diğer kulaklıklar hakkında ne düşünüyorsunuz sondaki mikrofon testi ise beni biraz üzdü hemen hemen kulaklıkların hepsi r50 nin mikrofonundan iyi

@Gurkanpiro

Top Bottom