Neler Yeni

Kablosuz Kulaklık Önerisi

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Deniz Bulut
Bütçe
3500
Merhabalar , maksimum 3-3.5k olacak şekilde kulaklık bakıyorum. Kablosuz ve Beyaz olması gerekiyor.
Şuan corsair void elite usb modelini kullanıyorum. Aslında çok memnunum ama kablolu olması tek dezavantaj benim için bu yüzden başka bir ürün almayı düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

promenTa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
burak
Merhabalar , maksimum 3-3.5k olacak şekilde kulaklık bakıyorum. Kablosuz ve Beyaz olması gerekiyor.
Şuan corsair void elite usb modelini kullanıyorum. Aslında çok memnunum ama kablolu olması tek dezavantaj benim için bu yüzden başka bir ürün almayı düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
bu ürün cs oynarken falan iyi mi? bide gündelik kullanımda

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Deniz Bulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu ürün cs oynarken falan iyi mi? bide gündelik kullanımda
Gayet iyi hocam usb versiyonunu çok severek kullanıyorum. 1-2 kaç ekolayzer ayarı ile gerçekten güzel ses veriyor. Ama şuan ürün stoklarda olmadığı için gerektiğinden çok pahalıya satılıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.itopya.com/corsair-void-elite-rgb-71-surround-beyaz-kablosuz-gaming-kulaklik_u9770 memnunmuşsunuz zaten. kablosuz versiyonu şuan çok iyi indirimde düşünebilirsiniz.
Memnunum hocam ama bu fiyat bandında daha iyi bir şeyler varsa onları da alabilirim

Gayet iyi hocam usb versiyonunu çok severek kullanıyorum. 1-2 kaç ekolayzer ayarı ile gerçekten güzel ses veriyor. Ama şuan ürün stoklarda olmadığı için gerektiğinden çok pahalıya satılıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Memnunum hocam ama bu fiyat bandında daha iyi bir şeyler varsa onları da alabilirim
indirimlerde blackshark v2 pro yakalarsanız onuda alabilirsiniz.

Top Bottom