Neler Yeni

Öneri Kablosuz Mouse Tavsiyesi(Hangisini almalıyım?)

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan
Lamzu ve Sora özellikleri tamami ile aynı sadece Sora 45 gram Lamzu 55 gram bu ikisinden birini seçmeniz daha iyi olur diğerleri ile kıyasalamak ayıp olur bu modelleri.
Darmoshark fp olarak girebilir hocam. sadece malzemesi fark ediyor

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Furkan
Dostum hadi IPS ve G değerini fark edemiyorsun, peki ya Omron switch? 2.5-3K bandında gezen bi fare için Omron switch gerçekten REZİLLİK. 1.5K'dan fazla edecek bir mouse değil, o da hayranına yani. GPX'in shape olarak alternatifi de az ayrıca, dediğim gibi çoğu ele oturuyor. Ama 2k bütçesi olan birinin atıyorum claw tutup lamzu, sora falan varken 1K daha koyup GPX almasının bir gram anlamı yok. Gecikme değeriyse yeni patlamış yüksek bütçedeki fareler için gereksiz bir olay bana kalırsa, yok o 1ms'miş şu 3ms'miş kim farkediyor abi bunu
hocam 2 k bütçesi olan zaten gitsin onu alsın ona bir şey demiyorum. adam sevmiştir eline oturur beğenir alır. ben hiç bir firmayı savunmuyorum ki logitech e önyargılıydım ben kaliteli kapmıyordu bozuluyordu hatta g pro da çift tıklama mevzusu vardı. şikayet çoğaldı v.s hiç almayacaktım ben fiyatı baya düştü satarım diye aldım en kötü beğenmezsem aldım kullandım şimdide klavye mouse beyaz yapmaya karar verdim v3 pro denicem sağ ele daha uygun deniyor ergonomik olarak ondan hemde beyaz almayı düşündüğümden deneyip bakıcam. f/p iyi olan bir mouse istiyorsa zaten alabilir dediğini harici tutuşta göre istiyorsa ben v3 pro filanda önerdim zaten. tutuş şekline göre isteidğini alabilir. milletin yok tekene yok şöyle demesi sadece garip. o kadar pro oyuncu zaten teneke sevdiklerinden kullanıyor Shapesi aynı diğer bir arkadaşın dediği ile onada geçebilirler bence ki geçerlerdide. mesela bir örnek daha veriyim 360 hz monitörlerin bir kaçınca 1 ms gtg yazıyor ama doğru değil mesela yabancı forumlarda v.s araştırdım 360 hz de alıcam ondan baya araştırıyorum v.s bazıların kağıt üzerinde yazan şeyler doğru olmuyor ve 144 ile 165 hz gibi fark yok anlayamazsın yani anlaşılmaz o değerler swich konusunuda duydum o konuyu çok araştırmadım yeterli diyende var yetersiz diyende var. sorunsuzsa yeterli olabilir. sonuçta mouse ömrü belli bataryası ölünce kablolu kullamazsın zor yani. kablosuza alışan birisi için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan
hocam 2 k bütçesi olan zaten gitsin onu alsın ona bir şey demiyorum. adam sevmiştir eline oturur beğenir alır. ben hiç bir firmayı savunmuyorum ki logitech e önyargılıydım ben kaliteli kapmıyordu bozuluyordu hatta g pro da çift tıklama mevzusu vardı. şikayet çoğaldı v.s hiç almayacaktım ben fiyatı baya düştü satarım diye aldım en kötü beğenmezsem aldım kullandım şimdide klavye mouse beyaz yapmaya karar verdim v3 pro denicem sağ ele daha uygun deniyor ergonomik olarak ondan hemde beyaz almayı düşündüğümden deneyip bakıcam. f/p iyi olan bir mouse istiyorsa zaten alabilir dediğini harici tutuşta göre istiyorsa ben v3 pro filanda önerdim zaten. tutuş şekline göre isteidğini alabilir. milletin yok tekene yok şöyle demesi sadece garip. o kadar pro oyuncu zaten teneke sevdiklerinden kullanıyor Shapesi aynı diğer bir arkadaşın dediği ile onada geçebilirler bence ki geçerlerdide. mesela bir örnek daha veriyim 360 hz monitörlerin bir kaçınca 1 ms gtg yazıyor ama doğru değil mesela yabancı forumlarda v.s araştırdım 360 hz de alıcam ondan baya araştırıyorum v.s bazıların kağıt üzerinde yazan şeyler doğru olmuyor ve 144 ile 165 hz gibi fark yok anlayamazsın yani anlaşılmaz o değerler swich konusunuda duydum o konuyu çok araştırmadım yeterli diyende var yetersiz diyende var. sorunsuzsa yeterli olabilir. sonuçta mouse ömrü belli bataryası ölünce kablolu kullamazsın zor yani. kablosuza alışan birisi için.
Darmoshark bile logitechten kat kat daha iyi bir mouse hocam savunmanın anlamı yok.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Furkan
Darmoshark bile logitechten kat kat daha iyi bir mouse hocam savunmanın anlamı yok.
o modeli denemedim araştırmadım bilmiyorum o yüzden bir yorum yapamayacam. açıkçası ben 3 k ya mouse alacak olsam şuan sağ elime oturuyorsa v3 pro alırım en iyisi o bence. sebebinin biriside ayrı satılan dungl sayesinde 4000 hz olabiliyor ilerde iyi bir indirim yapılırsa fiyat düşüşü olursa çok iyi bir şey

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan
o modeli denemedim araştırmadım bilmiyorum o yüzden bir yorum yapamayacam. açıkçası ben 3 k ya mouse alacak olsam şuan sağ elime oturuyorsa v3 pro alırım en iyisi o bence. sebebinin biriside ayrı satılan dungl sayesinde 4000 hz olabiliyor ilerde iyi bir indirim yapılırsa fiyat düşüşü olursa çok iyi bir şey
V3 Pro dünyanın en iyi mouseu şuan hocam ona laf söyleyen yok.

şuan indirimli şekilde var

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
ege.rdn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser#0001
1K Hz sonrası şuan için gereksiz bi tık, çoğu oyunun 4K hz desteği yok.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Furkan
V3 Pro dünyanın en iyi mouseu şuan hocam ona laf söyleyen yok.

şuan indirimli şekilde var
biliyorum ama denemeden almam mediamarkta bugun gidemedim gidip bakıcam beğenirsem alıcam yoksa almam. bu wireles mouselardaki tek sorun bence aydınlatma koymamaları marka logolarına v.s
Mesaj otomatik birleştirildi:

1K Hz sonrası şuan için gereksiz bi tık, çoğu oyunun 4K hz desteği yok.
ilerde gelir hocam teknoloji sonuçta ilerde mouse değiştirmeden direk upgrade yapılabilir onu diyorum zaten.

çılgınHamsi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Yusuf
Bir kaç konuya bir kaç foruma baktıktan sonra kafamda 2-3 model canlandı;

Bu 4 mouse modeli arasında kaldım. Bunlar dışında da önerilere açığım bu arada.

Bütçe: 2-3K

Çok rekabetçi oyun oynayan birisi değilim, bir valorant var, şimdiye kadar hk gaming mira s kullanıyordum işimi fazlasıyla görüyordu. Kablosu temazsızlık yapıp bozulduğu için kablosuz mouse istiyorum.
Tryhard rekabetçi oyun oynamadığıma göre çok üst düzey bir mouse gerekmez diye düşünüyorum ama bir yandan da almışken kaliteli al her şey sürekli zamlanıyor zaten diyorum.

Beyaz olmasını istiyorum çünkü klavyemde beyaz.

Eli küçük bir insanım, tabi ki mouse boyutunu da elime göre istiyorum.
Tutuş tipi olarak nasıl tutuyorum valla 3 şekilde de tutuyor gibiyim bende anlamadım orasını boş verin :D

45 gramlık bir mouse var yukarıda hafif olması hoşuma gidiyor ama çok mu hafif diye düşünmüyor değilim.

Neyse bilgisi olan fikri veya önerisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok mutlu olurum. Şimdiden teşekküre eder, iyi akşamlar dilerim.
sora ben bende mükemmel bir mouse tavsiye ederim.

Cristo20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Batuhan AKAY
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, pc, PUBG.
Darmosharkın malzeme kalitesi diğer iki mouse a göre kötü ama switch ve sensör çok kaliteli. düşük bütcede 1700 1800 TL'ye kadar rakibi yok, onun üstüne ninjutso ve lamzu atlantis gelir.

Ya hocam bırak allah aşkına. Heriflerin sensörü berbat birde dalga geçer gibi omron switch koymuşlar iyi diyorsun gözünü seveyim.

400 IPS 40G sensör koymuşlar 3 bin liralık mousea :D Sensörü şu mousedan bile kötü:https://www.itopya.com/aoc-agm700-agon-rgb-gaming-mouse_u11493#bTableUrunDetay
1000tl bandında alınabilecek en iyi kablosuz mouse hangisidir 6-7 yıldır rival 110 kullanıyorum çok memnunum ama kablo içimi daraltıyor artık

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan
1000tl bandında alınabilecek en iyi kablosuz mouse hangisidir 6-7 yıldır rival 110 kullanıyorum çok memnunum ama kablo içimi daraltıyor artık
Nays + Tık hızı kuponu ile alırım dersen Darmoshark m3 alabilirsin en iyisi o olacaktır.

Ama ben uğraşamam dersen M625 Olabilir:

Top Bottom