Neler Yeni

Kaç ayda kas yaparım

Selamlar 15 yaşındayım boyum 175 cm kilom 62 ne kadar sürede şöyle bir vücüda sahip olabilirim.

Ekler

• images.jpeg
    images.jpeg
    18.7 KB · Hit: 87

Quervain

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
koray erol
en az 6 ay sanırım

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,334
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
5-6 ay olmaya başlar tam verim için birkaç sene

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Selamlar 15 yaşındayım boyum 175 cm kilom 62 ne kadar sürede şöyle bir vücüda sahip olabilirim.
Eğer iradeli bir şekilde, ara vermeden ama kendini aşırı zorlamadan çalışırsan ve beslenmene de dikkat edersen 1-1.5 yılda yaparsın. Hardcore çalışırım; ağzıma şeker, hamur işi, fast-food sokmam dersen bu süre daha da kısalır.

Ancak bu tarz işler insandan insana değişir. Herkesin metabolizması ve vücudu aynı değil sonuçta.

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
1 yılını alır ben sadece vücudu toparlama işini 5 ayda yaptım bu sürede istikrarı bozmadım düzenli devam ettim

• Konu Sahibi Konu Sahibi

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,267
İsim
Berk Atmaca
Ay hesabında yapamazsın ilk bunu kendin kabullen sonra en az 1 sene asıl, farkı ilerledikçe göreceksin. Bir çubuk kraker tavsiyesi... 2 aydır düzenli yapmaya başladım değişim var ama hala "KAS" demek diğer abilere haksızlık olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Cenk
brom yıllardır bu işi düzenli yapan birisi olarak bu resimdeki fizik natural fiziğin zirve demesem de iyi noktalarından biridir yağ oranı düşük hacmi fena değil ve estetik bi görüntü.Optimum antrenman , beslenme ve dinlenme ile (temel beslenme ve antrenman bilgilerine sahip olduğunu varsayarak) minimum 2 3 yıl isteyen bir fizik.Ama sen cidden özen gösterip bu işten keyif alırsan ve disiplinli olursan 6 7 aya çok çok iyi seviyede bulursun kendini zaten bırakamazsın sonrasında.

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Peki protein tozu falan kullansam nasıl olur?
ileride sporu bırakıp devam etmeyeceksen sarkma yaşarsın protein tozu ile yaptığın kaslar sarkma yapar natural vücut en iyisidir uzun süreçte olsa hem sağlıklı hem doğal ama keratin magnezyum destekleri işini görecektir

Sercankır

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Sercan
15 yaşında olduğun için gelişmen sürekli devam ediyor.O yüzden sana sadece kendi ağırlığın ile çalışmanı tavsiye ederim.Kendi ağırlığın ile de böyle olunabilir mi orası tartışılır.İlk önce vücudun tamamen gelişsin ondan sonra yaparsın.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Peki protein tozu falan kullansam nasıl olur?
Yaşın bu tarz işler için fazla küçük. Evet, kaliteli bir marka ve dozunda kullanım ile sorun çıkmaz GENELLİKLE. Ancak yine de ne olacağını bilemezsin. Kullanmayı da bilmek gerek, kendi vücudunu da. Bence hiç bulaşmayın.

brom yıllardır bu işi düzenli yapan birisi olarak bu resimdeki fizik natural fiziğin zirve demesem de iyi noktalarından biridir yağ oranı düşük hacmi fena değil ve estetik bi görüntü.Optimum antrenman , beslenme ve dinlenme ile (temel beslenme ve antrenman bilgilerine sahip olduğunu varsayarak) minimum 2 3 yıl isteyen bir fizik.Ama sen cidden özen gösterip bu işten keyif alırsan ve disiplinli olursan 6 7 aya çok çok iyi seviyede bulursun kendini zaten bırakamazsın sonrasında.
Peki hocam böyle vücütlar doğal yollarla imkansız mı?

Ekler

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    36 KB · Hit: 60

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,623
İsim