Neler Yeni

Kadınlar neden yalnızca dış görünüşe bakar

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Talha Açıkgöz
Kadınlara olan güvenim çok azaldı. Evet, iyiler hâlen varlar ama çok nadirler.
Geçen hafta yakın olmadığım bir kız arkadaşımla kafede oturuyordum. Kendine 6 tane erkek bulmuş. Hepsiyle de muhatap halinde. Birisinin C180'i var ve onu öve öve bitiremedi. Övdüğü şey aslında adamın parası. Tipi de fena değil..

Kendim için bahsetmem gerekirse dış görünüş çok önemli değil. Bakımlı olsun yeterli. Bana önemli olan karakter, zihin yapısı, düşünceli olması gibi fiziksel olmayan şeyler. Henüz böyle birisini bulamadım ama bulacağıma inanıyorum.
C180 de patladı ahahshahahsgs

Kara*

80+ Silver
Kadınlara olan güvenim çok azaldı. Evet, iyiler hâlen varlar ama çok nadirler.
Geçen hafta yakın olmadığım bir kız arkadaşımla kafede oturuyordum. Kendine 6 tane erkek bulmuş. Hepsiyle de muhatap halinde. Birisinin C180'i var ve onu öve öve bitiremedi. Övdüğü şey aslında adamın parası. Tipi de fena değil..

Kendim için bahsetmem gerekirse dış görünüş çok önemli değil. Bakımlı olsun yeterli. Bana önemli olan karakter, zihin yapısı, düşünceli olması gibi fiziksel olmayan şeyler. Henüz böyle birisini bulamadım ama bulacağıma inanıyorum.
Bu zamanda bulamazsın kanka, kızların karakteri, huyları, zihin yapısı girdiği an hepsi ayrı yollara çıkıyor zort oluyorsun. En namuslusu en karakterlisi gibi dolanan haşereler bile sırf bozuk olduğunu saklamaya çalışıyorlar, elbet bizi gerçekten anlayan sadık davranan seven kızlar var ama onlar da sınırlı sayıda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

C180 de patladı ahahshahahsgs
-yia askm berkecanların C180'i varmış yani biraz turlayıp geleceğiz hediye olarak 2 posta atacak bana kızma tamam mı seni seviyorum ben!
Aynen böyle aksgakshakfgd

The Batman

80+ Silver
25 yaşını geçince para tipin okadarda önemli olmadıgını anlarsın önemli ama o kadar degil

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,584
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Kardeşim kızların hepsi öyle değil

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Talha Açıkgöz
Bu zamanda bulamazsın kanka, kızların karakteri, huyları, zihin yapısı girdiği an hepsi ayrı yollara çıkıyor zort oluyorsun. En namuslusu en karakterlisi gibi dolanan haşereler bile sırf bozuk olduğunu saklamaya çalışıyorlar, elbet bizi gerçekten anlayan sadık davranan seven kızlar var ama onlar da sınırlı sayıda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

-yia askm berkecanların C180'i varmış yani biraz turlayıp geleceğiz hediye olarak 2 posta atacak bana kızma tamam mı seni seviyorum ben!
Aynen böyle aksgakshakfgd
Ya olm LQKWLWJQKWJWKWW

marilyn

80+ Silver
Merhabalar, ortalama bir dış görünüşe sahip olduğumu düşünüyorum. Daha önce 2 yıllık ve bir kaç tane kısa süreli ilişkim oldu, 2 yıllık ilişkimin sonunda aldatıldım. Yaşım 19 boyum 183 kilom 90. Geçen günlerde bir anonim mesajlaşma uygulamasına girdim (normalde asla yapmadığım bir şeydir, yalnızca merak) bir çok şehirden kızla konuştum. Dış görünüşü hiç güzel olmayan ve fotoğrafını koyacak kadar özgüvenli olmayan 2 kızla konuştum. Bunlardan ilki ses tonumu bayağı beğendi ve uzun bir süre birbirimizi görmeden konuştuk. Her mesajıma saniyesinde cevap veren biri fotoğrafımı gördükten sonra 1 saat sonra cevap vermeye başladı, ben de onu gördüm fakat dış görünüşünü hiç önemsemedim çünkü gerçekten kendini çok iyi geliştirmiş biriydi. Bir diğeri ise çok güzel biriydi ve sürekli olarak benim gibi biriyle evlenmek istediğinden bahsetti. Fotoğrafını uzun bir süre yollamadı ve sonrasında birbirimize fotoğraf attıktan 10 dakika sonra beni engelledi. Bunun gibi daha çok örneğim var. Şimdi merak ettiğim soru şu, konuşma şeklimden hoşlanan kadınlar neden yüzümü gördükten sonra umursamaz davranıyor veya engelliyor?
Hayır kadinlar paraya bakiyor kaldirimda yururken gorsen karşi kaldirima geçeceğin tipdeki rapciler sirf parasi var diye bir ton ergen kiz oha çok yakişiklı twitleri atiyor

justice57

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Bahadır Başer
Merhabalar, ortalama bir dış görünüşe sahip olduğumu düşünüyorum. Daha önce 2 yıllık ve bir kaç tane kısa süreli ilişkim oldu, 2 yıllık ilişkimin sonunda aldatıldım. Yaşım 19 boyum 183 kilom 90. Geçen günlerde bir anonim mesajlaşma uygulamasına girdim (normalde asla yapmadığım bir şeydir, yalnızca merak) bir çok şehirden kızla konuştum. Dış görünüşü hiç güzel olmayan ve fotoğrafını koyacak kadar özgüvenli olmayan 2 kızla konuştum. Bunlardan ilki ses tonumu bayağı beğendi ve uzun bir süre birbirimizi görmeden konuştuk. Her mesajıma saniyesinde cevap veren biri fotoğrafımı gördükten sonra 1 saat sonra cevap vermeye başladı, ben de onu gördüm fakat dış görünüşünü hiç önemsemedim çünkü gerçekten kendini çok iyi geliştirmiş biriydi. Bir diğeri ise çok güzel biriydi ve sürekli olarak benim gibi biriyle evlenmek istediğinden bahsetti. Fotoğrafını uzun bir süre yollamadı ve sonrasında birbirimize fotoğraf attıktan 10 dakika sonra beni engelledi. Bunun gibi daha çok örneğim var. Şimdi merak ettiğim soru şu, konuşma şeklimden hoşlanan kadınlar neden yüzümü gördükten sonra umursamaz davranıyor veya engelliyor?
Selam öncelikle , bende 30 yaşinda biri olarak konuyu rastgele gördüm, birazda üzüldüm, bende yazayım dedim. Biraz tecrübelerimi paylaşayim, benim de çok bi sevgilim olmadı lakin aşık olduğum 30 yıl toplamında 2 kiz oldu onlarlada bir miktar konuşmuştum belli bir yere kadar ama bi şekilde olmadı ve yalnizim, diğer konuştugum kizlarda öylesine belki kafa dengi cikar falan diye ama nafile, hayal kırıklığı tamamen, büyük ihtimalle evlenmeyecegim bu kizlardan dolayı değil tabi benim kendi kararım. Yalancı biride değilim sağlam bir karakterim vardır, bir kaç üniversite biraktim, ortalama fizigi olan biriyim 1.71 , 58 kg , ne cok yakisikli ne çirkinim, zayıfım, paramda yok fazla ama yinede kendimi geçindiririm ve bana ait evim vs. var, yalniz yaşiyorum ama mutluyum.

Kadınlar öncelikle ne yazıkkı 1. olarak dış görünüş (yakışıklılık) karizmaya bakar ilk etapta, genelde bunlar biraz yapılı, fit ve uzun boylu, kirli sakal, erkekler oldumu ilgiyi gösterir, ayriyetten en çok kızlarla olan erkeklere ilgi gösterirler popülerlik diyelim, o kız engelledi demiştin ya , o kiza hitap etmemissin anlamina geliyor, işte biraz daha yakisikli birini istiyor bunu kenara aldım , ikinci olarak her yakisikli olan erkeğin de sevgilisi olmuyor , öyle kişilerdede mesela ortam kuramiyor yada konuşma yeteneği olmuyor ,onlarıda bir düşün istersen, bazısında para olmuyor. Kısaca Yakisiklilik , para ve konuşma yeteneği , özgüven bunlarin dördüde ayni anda ve biraz olmalı.
Bazı istisnalar olabilir, çirkin erkeklerle olan kadınlarda var oda paradan dolayı herneyse.
Senin karakterin son planda geliyor kızlar karakteri en son plana aliyor (bazı kızlar için 1. planda onlara saygım sonsuz) burda başliyor adaletsizlik , genelde kizlar çakal kendine fazla değer vermeyen bide çapkin tip erkekleri seviyorlar , bende şuan o tarz biri oldum sanirim ama bana görede değil şuan kimseyide pek umursamiyorum ilgim azaldi kısaca yaşanilanlardan dolayı bende onları dalgaya aliyorum artik çünkü bir beklentim kalmadı, Telegrama girdim geçen bir kaç fotomu koydum, biri ilgi gösterse dahi kaçiyorum gerçekten, sadece zaman öldürmek için konuşuyorum bazende, rutine bağliyorum, ayrica sana son olarakta şunları söylemek isterim ,sadece sevdigin kiza ilgi göster ve kızlara aşiri bağlanma yada dalga geç sadece, ne gerek var kendi enerjinden alip başkasına vermeye, saf gibi her istediğini yapmaya , ağırlığını koy, kaybedecek dahi olsan, bunlari bir tecrübe olarak gör kendin için, yoksa yine kaybedersin. Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Top Bottom